Mutlu Ol 5.Bölüm Özeti – 10 Ekim Salı

Mutlu Ol 5

Hena Zorla Evlendirilecek mi?

Mutlu Ol 5.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 5. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Ekim Salı günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 5. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 5.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 5.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 5. bölüm özetinde Hena’nın düğün günü gelmiştir. Hena evlenmemek için yalvarsa da kimse ona aldırış etmez. Mutlu Ol 5. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 5
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Evde Hena’nın düğün hazırlıkları vardır. Herkes ayrı bir telden çalar. Hena gözyaşları içindedir. Asla evlenmek istemiyordur. Hamza aracılığıyla babasıyla konuşmak ister ama babası ailecek tatilde olduğu için telefonuna bakmaz.

Şah Cihan her fırsatta Hena’nın üzerine yürür ve bir aksilik çıkarmamasını söyler. Hamza ise neden misafirlerin gelmediğini sorgulamaya başlar. Hena’yı neden evin diğer kızlarından ayırt ettiklerini sorar.

Hamza erkek tarafının gelişiyle yıkılır. Hena ‘nın bu tarz bir adamla nasıl evlendirebileceklerinin hesabını sorar. Aile olarak denkleri değildir. Herkes Hamza’nın lafını ağzına tıkar. Hena da gelir ve nikah kıyılması beklenir. Deli damadın abisi ortalığı kaynatır. Hena’nın babasının yurt dışında yaşadığını damat beyinde yurt dışına göndermek istediklerini söyler. Tabi kimse bunu kabul edecek durumda değildir. Damadın abisi karşılık bulamayınca Hena’yı neden bu kadar çabuk evlendirmek istediklerini sorunca ayyuka çıkar. Raes çıldırır. Hamza da ona destek vererek herkesi kovar. Sofia ve Şah Cihan emellerine ulaşamamıştır.

Hamza düğün iptal olunca Hena’nın üzüleceğini düşünerek ona destek olmaya çalışıyordur. Hena bu beladan kurtulduğu içinse şükrediyordur.

Sofia ve Şah Cihan için düğünde böyle bir olayın yaşanması demek Hena’yı bir daha evlendirmelerinin zor olduğu demektir. Bu yüzden Sofia onu Khurram ile evlendirebileceklerini söyler.

Mutlu Ol 5. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 10 Ekim Salı

Büyükanne odaya girdiğinde ise Hena’yı baygın yatarken bulur. Hena’nın ateşi çıkmıştır ve herkes başında toplanmıştır.

Roomi ise Samin’e gıcık oluyordur. Onun o bilmiş tavırları ve kendisini küçümsemesinin öcünü almak ister. Roomi Samin’in telefonunu alarak servis şoförünü arayarak onun adına konuşur. Roomi gizli gizli geceleri bunu tekrarlar. Servis şoförüyse Samin’le aralarında bir şey olduğunu düşünür. Roomi eğer ortaya çıkarsa diye suçu Hena’nın üzerine atabilmek için Samin’in ağzından babasının Londra’da yaşadığını teyzesinin ona eziyet ettiğini anlatır.

Her fırsatta Hamza Hena’nın sağlık durumunu sorar ve onunla ilgilenir. Şah Cihan ise arkadan Hena ‘ya eziyet eder. Oğluyla konuşmaması için baskı uygular. Hatta kızın üzerine yürürken Hamza gelir ve kadın hemen rol yapıp Hena’ya iyi davranmaya başlar.

Şah Cihan, Hena’ya hasta haliyle iş yaptırmaya çalışırken Hamza’ya yakalanır. Hamza Hena’yı kolundan tutup odasına yollar ve dinlenmesini ister.

Büyükanne uyanmıyordur Hena korkar ve onunla hastaneye gitmek ister. Şah Cihan izin vermez ve Samin’in gideceğini söyler. Sofia kızının yorgun olduğunu Hena’nın gitmesini söyler. Büyükannenin hastanede bir gece yatması istenir. Herkes bir telaşta… Tabi Raes Hena ‘yı bırakıp gidiyor. Gece yarısı babaanne için acil ilaç yazılıyor. Hena görevlilerden telefonu alarak evdekileri arar. Hena ne eczane biliyor ne de parası vardır. Ağlayarak amcasını arar ama beyefendi uykusundan uyanamaz. Hena bu kez evi aradığında Hamza telefona çıkar ve hemen hastaneye koşar.

Hamza Hena ‘nın telefonun, parasının olmayışına anlam veremez. Babası her ay para gönderiyordur ama onun adına bir hesap bile yoktur. Hamza, Hena ‘nın yaşantısına üzülmeye başlar.

Bu arada hastane de Kurram’da vardır. Hamza ve Hena’yı görür. Hena’nın yanına giderek ona oyun oynadığını ve Hamza’yla evlendiğini söyler.

Ertesi sabah Hena ve Hamza’nın hastaneden birlikte gelişi yürekleri hoplatır. Hena bir ton laf işitir. Hamza Hena’yla kahvaltı yaptıklarını şimdi dinlenmek istediğini söyleyince yüz ifadelerini siz düşünün. Altı üstü bir kahvaltı!

Nafes düğünde neler olduğunu öğrenmek için evi arar. Hena ona gerçekleri anlatırken Şah Cihan telefonu kapıp kızının yalan söylediğini evlenmek üzereyken imzaları atmayıp ailesini rezil ettiğini söyler.

Hena bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek için Hamza’nın odasına girip babasıyla konuşmak istediğini söyler. Şah Cihan gelince Hena korkup gitmek ister. Hamza onu sıkıştırmaya başladığında Hena ilk kez yengesine karşı rest çeker. Hamza’ya düğünde olanları olduğu gibi babasına anlatmasını söyler.

Şah Cihan ve Sofia baktılar olacak gibi değil hemen Kurram’ı arayarak Hena’nın onu çok sevdiğini ve onunla evlendirmek istediklerini söyler. Kurram onu kandırmamalarını Hamza ve Hena ‘yı gördüğünü birbirlerine aşkla baktıklarını söyler.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hena’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hena’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hena, yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hena’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hena’yla evlenir. Hena’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir