Kan Çiçekleri 127. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Haziran Çarşamba)

kan-cicekleri-127

Boşanma Belgeleri İmzalandı! Boşanma Gerçekleşecek mi?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Dilan ve Baran’dan boşanma öncesi son çıkış… İkili ya itiraf edecek ya da bu aşkı kalplerine gömecekler… Kan Çiçekleri 127.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 127. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 21 Haziran Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 127. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 127. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 127 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 127. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 127
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 127 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Baran ve Dilan yine iki gözü iki çeşme… Artık ağlayarak boşanma belgelerini imzaladıklarını günlüklerine yazabilirler. Yahu her şey düzelmişken nereden çıkardınız şu boşanma işini!

Her şeye rağmen ikili yine sahile attı kendini. Neyseki kavga gürültü kopmuyor. Hatta eğleniyorlar bile. Dilan’ı ilk kez bu kadar içten ve samimi eğlenirken görebiliyoruz. Bu ne demek? Baran’ın yanında kendini iyi hissetmeye başlamıştı.

Ufaktan ufağa birbirlerine kaçamak tatlı sözler çiftin arasıı yumuşatıyor. Dediğimiz gibi Dilan ve Baran’da inatçı. İkiliyi mahkeme koridorlarında görmeye hazır olun!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 127.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 21 Haziran Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 127 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.