Candan Öte 20.Bölüm Özeti – 23 Haziran Cuma

candan-ote-20

Manvi Yeniden Vadhera Konağında!

Candan Öte 20. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 20. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Haziran Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 20. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 20.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 20.bölümde neler olacak? Candan Öte 20. bölüm özetinde Virat ve Manvi geri dönüyor! Candan Öte 20. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 20

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Virat, Manvi’yi yolda bulur ve Manvi derin bir nefes alır. Manvi ilk iş karnını doyurur. Virat onun bu kadar yemeği nasıl yiyebildiğini sorar. Hırsız, Virat’ın cüzdanını çalar. İkili yine parasız kalmıştır. Kalacak yer arayan çift otele de alınmaz. Manvi yine zekasını kullanarak otelde bir odaya dalar. Şansına odanın gerçek sahibi sarhoş çıkar ve sabaha kadar uyurlar.

Manvi ve Virat sabah olunca yine yola koyulur. Virat, Manvi’yi tren istasyonuna yetiştirmek için efor sarfeder. Aynı şekilde büyükannesi de endişeli şekilde istasyonda bekler. Düğüne gideceklerdir ve treni kaçırmaları an meselesidir.

Jevika ve Viren cephesindeyse onlarda balayına çıkarlar. Peşlerindeki adam sebebiyle Swamini koruma tahsis eder. Jevika ve Viren bu korumadan dolayı hoşnutsuzdur. Korumanın yanında yakınlaşamazlar.

Manvi son anda istasyona varır. Ama maalesef geldikleri istasyon başkadır. Viren, Manvi’nin gerisin geriye Vadhera konağına dönmekten başka çaresi kalmamıştır. Viren önden halasını arayıp alıştıra alıştıra haber verir. Swamini Manvi’nin dışarda kalmasını istese de bu mümkün değildir.

Manvi yaşadıkları macerayı anlatırken hem halayı hem de büyükbabayı gerer. 3.sınıf otelde konakladıkları için Virat azarlanır. Manvi susması gerektiğini anlar.

Candan Öte 20. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 23 Haziran Cuma

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.