Kan Çiçekleri 123. Bölüm Fragmanı İzle – (15 Haziran Perşembe)

kan-cicekleri-123

Sizce Bu Boşanma Gerçekleşecek Mi?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Dilan ve Baran’ı anlamak mümkün değil! İkisinin de inatçı olduğu kesin. Onca yaşanılan kötü günlerden sonra birbirinden hoşlanan çift çareyi boşanmakta buluyor. Kan Çiçekleri 123.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 123. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 15 Haziran Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 123. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 123. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 123 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 123. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 123
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 123 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Sizce bu boşanma gerçekleşecek mi? Dilan ve Baran yeniden kendi istekleriyle nikah masasına mı oturacak? Bu süreç böyle mi işleyecek? Eğer böyle bir durum olacaksa durum daha da şiddetlenebilir. Dilan ve Baran’ın ayrılık acılarına şahit olabiliriz. Dilan’ın yurt dışına gidip okulunu bitirip dönmesi de bir ihtimal tabi…

Dilan ve Baran ilişkisinde büyük bir sürümcemede kalacak. Çift bir iyi bir kötü kıvamda ilerliyor. İki dakika önce şakalaşıp dans edebiliyorken iki dakika sonra kııçlar çekilmişken görmemiz mümkün… Nerde o teyzenin evinde yaşanılan sahneler nerde şimdi ki sahneler.

Serap daha yeni uyandı. Günaydın… Baran aşık bu kıza diyor. Baran sana pas veriyor mu? Durmadan Dilan’ı etrafında dönüp duruyor. Bu kızlar neden bu kadar çabuk hayale kapılıp gidiyor.

Dizimizde bir aşk acısı çekmeyen Fırat kalmıştı. O da fena halde Gül’ü seviyor. Hasan bu duruma izin vermeyecek gibi ama çokta tın… Habersizden gidip nikah kıyarlarsa ne ala yoksa işleri biraz zor.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 123.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 15 Haziran Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 123 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.