Kan Çiçekleri 123. Bölüm Fragmanı İzle – (15 Haziran Perşembe)

kan-cicekleri-123

Sizce Bu Boşanma Gerçekleşecek Mi?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Dilan ve Baran’ı anlamak mümkün değil! İkisinin de inatçı olduğu kesin. Onca yaşanılan kötü günlerden sonra birbirinden hoşlanan çift çareyi boşanmakta buluyor. Kan Çiçekleri 123.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 123. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 15 Haziran Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 123. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 123. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 123 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 123. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 123
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 123 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Sizce bu boşanma gerçekleşecek mi? Dilan ve Baran yeniden kendi istekleriyle nikah masasına mı oturacak? Bu süreç böyle mi işleyecek? Eğer böyle bir durum olacaksa durum daha da şiddetlenebilir. Dilan ve Baran’ın ayrılık acılarına şahit olabiliriz. Dilan’ın yurt dışına gidip okulunu bitirip dönmesi de bir ihtimal tabi…

Dilan ve Baran ilişkisinde büyük bir sürümcemede kalacak. Çift bir iyi bir kötü kıvamda ilerliyor. İki dakika önce şakalaşıp dans edebiliyorken iki dakika sonra kııçlar çekilmişken görmemiz mümkün… Nerde o teyzenin evinde yaşanılan sahneler nerde şimdi ki sahneler.

Serap daha yeni uyandı. Günaydın… Baran aşık bu kıza diyor. Baran sana pas veriyor mu? Durmadan Dilan’ı etrafında dönüp duruyor. Bu kızlar neden bu kadar çabuk hayale kapılıp gidiyor.

Dizimizde bir aşk acısı çekmeyen Fırat kalmıştı. O da fena halde Gül’ü seviyor. Hasan bu duruma izin vermeyecek gibi ama çokta tın… Habersizden gidip nikah kıyarlarsa ne ala yoksa işleri biraz zor.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 123.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 15 Haziran Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 123 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.