Benimle Kal 29.Bölüm Özeti – 15 Haziran Perşembe

benimle-kal-29

Sakşi Nasıl Bir Karar Verecek?

Benimle Kal 29. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 29. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 29 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 29.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 29.bölümde neler olacak? Benimle Kal 29. bölüm özetinde Karvaçut Bayramı’nda iki kadın da Virender için oruç tutmaya hazırlanıyordur. Benimle Kal 29. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 29

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Sakşi, Virender ve Purvi’yi birlikte görmüş onları dinleyince de her şey öğrenmişti. Sakşi oldukça hayal kırıklığına uğramıştır. Evlenirken 7 doğumda birlikte olma sözü verdiği eşi 5 yıl aranın ardından hemen evlenmiştir. Sakşi, Virender’e öfkesini kusar. Başından beri Purvi’nin tüm aileyle bu kadar yakından ilgilenmesini anlamadığını anlatır.

Virender olayların nasıl geliştiğini ona anlatır. Sakşi ise her şeyi çocuklarını bile kaybettiğini düşünür. Purvi de ona nasıl bir evlilik yaptığından habersiz olduğunu anlatır.

Sakşi ağlarken, Purvi çantasını toparlar. Virender de odanın içinde volta atar. Bu durumdan Anjali zevk alır ve sırıtır.

Purvi ve Sakşi arasında gerilim tırmanırken Purvi daha fazla cevap vermemek adına eşyalarını topladığını sabah ilk iş bu evden gideceğini belirtir. Anjali de mutlulukla Prakashi’ye gidip son durumu haber verir. İkili Purvi’den kurtulduklarına şükreder ve bundan sonra hayatlarının çok güzel olacağını söyler. Purvi’nin hiçbir zararı yokken boş yere efor sarfettiler….

Benimle Kal 29. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 15 Haziran Perşembe

Juhi ve Manas’ta annelerine Purvi’yi göndermemesi konusunda baskı uygular. Sakşi bu konuda tavrını net belli etse de çocuklar baskın gelir. Sakşi, Purvi’yi yolundan çevirir. Onu anladığını ve bu evde saygı göreceğini ve gitmemesini ister.

Anjali ve Prakashi yine kaybettiler ama pes etmediler. Prakashi ikisinin bu evde asla birlikte yaşayamayacağını düşünüyor.

Şimdi iki kadın evin gelini olmuştur. Prakashi Panch’ı toplayıp ordakilere muhtarın iki karısı olduğunu ve kadın muhtar görevine kimin sahip olacağını söyler. Ertesi günü panch heyeti eve gelir. Bu duruma bir çözüm bulmak istediklerini söyler. Sakşi kendisini muhtar olarak gösterir. Purvi bu görevi istemediğini söylese de Purvi kendisinin büyük Purvi’nin de genç muhtar olacağını söyler. Böylece Purvi’yle aynı konumda olacağını açıklar.

Prakashi bu kararından dolayı Sakşi’yle dalga geçer ve hata yaptığını söyler. Sakşi 5 yıl boyunca kendisini kimin alıkoyduğunu iyi bildiğini çıkarına göre hareket ettiğini iyi bildiğini hatırlatır.

Virender ise Purvi’ye sarılmaya çalışır. Purvi ise bu durumdan oldukça rahatsızdır. Sakşi’ye saygı duyduğunu ve aralarında hiçbir şey olmadığını anlattığını söyler. Kendisini görmesini istemez. Virender, Purvi’ye sarılırken Anjali onun fotoğrafını çekip tehdit eder. Kolyesini istiyordur. Anjali ve Purvi’nin konuşmalarını duyan çocuklar hemen yardıma koşar. Anjali fotoğrafı Sakşi’ye gösterecekken Manas, Anjali’ye çarpar ve telefon yere düşer.

Çocuklar her konuda Purvi’nin destekçisidir. Konakta eskiz yarışması yapılacaktır. Virender’den her zaman olduğu gibi Sakşi’yi çizeceği düşünülür. Çocuklar annelerini de alıp arka bahçede sallanmak istedikleri konusunda ısrarcı davranır. Böylece Virender, Purvi’nin eskizini çizer.

Bu durum Sakşi adına oldukça yaralayıcıdır. 5 sene boyunca Prakashi yüzünden alıkonulmuş ve birçok şyi kaçırmıştır. Üstelik çocuklar bile arkasından iş çeviriyordur.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.