Kan Çiçekleri 122. Bölüm Fragmanı İzle – (14 Haziran Çarşamba)

kan-cicekleri-122

Adım Adım Boşanmaya!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Restine rest! Boşanma işlemleri başlıyor. Azade’nin yüzü gülüyor. Kan Çiçekleri 122.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 122. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 14 Haziran Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 122. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 122. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 122 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 122. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 122
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 122 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan sürüyor. Baran ve Dilan birbirlerine duygularını açıklamamakta ısrarcı. Dilan kıskançlıktan ölürken Baran’da durumu açıklamak yerine restleşme yoluna girdi. Dilan’ın boşanma isteğiyle geri dönüşü zor bir yola doğru ilerliyoruz.

Serap durmadan bölmüyorum değil mi derken tam ortadan böldü… Kader de sürekli sen yanlış anlamışsındı Dilan kızım demekten öteye gidemiyor.

Baran, Dilan’ın mutsuzluğuna farklı yorum yaparken, Dilan’da Baran’ın kendisini evden uzaklaştırdığını düşümüyor. Tam bir yanlış anlaşılma girdabının içindeler. Bir yandan Derya, bir yandan Serap öbür yanda Azade ise çok sıktı gerçekten…

Baran’ın açıklama yapmayıp üstten konuşma tavrı çok yanlıştı. Sakince Dilan’ı rahatlatsaydı boşanma evresine geçilmeyecekti.

Dilan’da gel gitlerden çok yoruldu. Bir çıkış yolu bulamadı bu hikayede. Çıkışı geçtik tutunacak bir dalı bile yok. Bu yüzden boşanmak en kolayı… Baran’da dünden razı hemen. Bakalım bu boşanma gerçekleşecek mi?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 122.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 14 Haziran Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 122 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe
  Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe Vazgeçemem 17.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 17.bölümünde Hammad, Haris ve İsra’nın evlenmesini onaylarken İsra buna karşı çıkar. İsra, Haris ile kuzenin konuşmalarına kulak misafiri olur. Kendiyle ilgili planları sonunda öğrenecek midir? Vazgeçemem 17. bölüm özeti devam ediyor.
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…