Candan Öte 15.Bölüm Özeti – 16 Haziran Cuma

candan öte 15

Viren ve Jevika’nın Romantik Anları!

Candan Öte 15. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 15. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Haziran Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 15.bölümde neler olacak? Candan Öte 15. bölüm özetindeViren, Jevika ile yalnız kalmanın yollarını arar. Candan Öte 15. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 15

Hint Dizi Özetleri Candan Öte son bölümde büyükbaba yemek masasında Virat’ı azarlamış ve onu kovmuştu. Jevika, Virat’ın gördüğü bu muameleye üzülür ve aç olduğunu düşünerek odasına yemek götürür. Büyükbaba bu anı görüp Jevika’dan durmasını Virat’ın geç kaldığını hatırlatır. Evin kurallarını bir an önce öğrenip uyum sağlamasını ister. Hizmetçilerden de Jevika’nın elindeki tepsiyi alıp götürmelerini ister.

Virat üzülmemesini çoktan sipariş ettiği pizzaları yediğini söyler. Pizzaları da Viren sipariş etmiştir. Jevika kulağında çınlayan büyükbabanın sözlerini düşünürken Manvi’nin aramasıyla iki kardeş dertleşir.

Viren odasına kahraman gibi daldığında evin kadınlarını odasında bulur. Tapınağa gideceklerini hazırlanmasını ister. Geri dönüşte Viren’i gribe yakalanmışken görüyoruz. Viren ne zaman Jevika’ya yakınlaşmak istese hapşurmaya başlar.

Candan Öte 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 16 Haziran Cuma

Ertesi sabah Jevika ve Swamini evle ilgili sohbet ederken sürekli Manvi arar. Swamini bu aramalardan rahatsız olduğunu belli eder. Telefonu alıp Manvi’yle konuşur. Jevika yine mahcup olur ve Manvi adına Swamini’den özür diler.

Virat, Viren’in müvekkiliyle aile yemeği yiyeceğini söyleyerek Viren ve Jevika için otelde yer ayırtmıştır. Viren ve Jevika yolda ilerlerken Viren’in düşmanları da onu takiptedir. Bu sefer ellerinden kaçırmayacaklarını söyler.

Viren’in yolda arabası bozulur. Jevika ve Viren arabadan inince anahtar içerde kalır. Yağmur da başlayınca ikili mahsur kalır. Viren, Virat’ten yardım isterken küçük bir kulübe bulurlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.