Candan Öte 15.Bölüm Özeti – 16 Haziran Cuma

candan öte 15

Viren ve Jevika’nın Romantik Anları!

Candan Öte 15. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 15. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Haziran Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 15.bölümde neler olacak? Candan Öte 15. bölüm özetindeViren, Jevika ile yalnız kalmanın yollarını arar. Candan Öte 15. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 15

Hint Dizi Özetleri Candan Öte son bölümde büyükbaba yemek masasında Virat’ı azarlamış ve onu kovmuştu. Jevika, Virat’ın gördüğü bu muameleye üzülür ve aç olduğunu düşünerek odasına yemek götürür. Büyükbaba bu anı görüp Jevika’dan durmasını Virat’ın geç kaldığını hatırlatır. Evin kurallarını bir an önce öğrenip uyum sağlamasını ister. Hizmetçilerden de Jevika’nın elindeki tepsiyi alıp götürmelerini ister.

Virat üzülmemesini çoktan sipariş ettiği pizzaları yediğini söyler. Pizzaları da Viren sipariş etmiştir. Jevika kulağında çınlayan büyükbabanın sözlerini düşünürken Manvi’nin aramasıyla iki kardeş dertleşir.

Viren odasına kahraman gibi daldığında evin kadınlarını odasında bulur. Tapınağa gideceklerini hazırlanmasını ister. Geri dönüşte Viren’i gribe yakalanmışken görüyoruz. Viren ne zaman Jevika’ya yakınlaşmak istese hapşurmaya başlar.

Candan Öte 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 16 Haziran Cuma

Ertesi sabah Jevika ve Swamini evle ilgili sohbet ederken sürekli Manvi arar. Swamini bu aramalardan rahatsız olduğunu belli eder. Telefonu alıp Manvi’yle konuşur. Jevika yine mahcup olur ve Manvi adına Swamini’den özür diler.

Virat, Viren’in müvekkiliyle aile yemeği yiyeceğini söyleyerek Viren ve Jevika için otelde yer ayırtmıştır. Viren ve Jevika yolda ilerlerken Viren’in düşmanları da onu takiptedir. Bu sefer ellerinden kaçırmayacaklarını söyler.

Viren’in yolda arabası bozulur. Jevika ve Viren arabadan inince anahtar içerde kalır. Yağmur da başlayınca ikili mahsur kalır. Viren, Virat’ten yardım isterken küçük bir kulübe bulurlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.