Kan Çiçekleri 12.Bölüm Fragmanı – 21 Aralık Çarşamba

Kan Çiçekleri 12

Cevdet Ölecek Mi? Aşkın Sonu…

Kan Çiçekleri 12.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 21 Aralık Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Cevdet vuruldu. Kan Çiçekleri 12.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 12.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 12.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 12. bölüm izleme detayları sizlerle.

Dizi Haberleri özetlerimizi kaçırmayın. Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dizide olaylar giderek karmaşıklaştı. Cevdet vurularak yoğun bakıma kaldırıldı. Dilan yüzüğü fırlatarak bu evliliğin bittiğini haykırdı. Baran ise tüm bu kaostan bir çıkış yolu arama derdinde! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Cevdet ölecek mi? Ağır yaralanan Cevdet hızlıca hastaneye kaldırılırken Dilan perişan olur. Bu kan davasının bir kurbanı da Cevdet mi olacak? Dilan üzüntü içinde abisinden gelen haberi beklerken ailesi de hastaneye gelir. Dilan için ikinci yıkım ise ailesinin ona yüz çevirmesi olacak. Yani Dilan Baran’dan ayrılsa bile artık gidebileceği hiçbir yer yok.

Dilan’ın kararını belirleyecek şey Cevdet’in durumu olacak. Burada Cevdet’i ise yoğun bir savaş bekliyor. Defalarca kalbi duran Cevdet ölüm ve yaşam arasında gidip gelecek. Tahminimiz Cevdet’in bu savaşı kazanacağı yönünde. Kardeşi için bunca zorluğa giren bir abi bu kadar kolay pes etmeyecektir.

Kan Çiçekleri 12. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 21 Aralık Çarşamba

Dilan’ın kararı! Tüm bu olanlar en başta Azade olmak üzere tüm kötüleri mutlu edecek. Özellikle Hasan çok ama çok mutlu. Ancak kötülerin mutluluğu yarıda kalacak. Cevdet’in hayata tutunması kan sevicilerinin heveslerini kursağında bırakacak. Dilan ise kaçmanın daha fazla kötülüğe sebep olduğunu artık açıkça görecek. Bu yüzden kaçmayı değil savaşmayı seçecek.

Kısaca toparlarsak Dilan ve Baran’ın gelecek bölümlerde vereceği kararlar çok önemli. Hem ikilinin gelecekteki aşkları hem de ailelerinin huzuru için kaçmayı değil mücadele etmeyi seçmeleri gerekli. Nitekim çiftimiz bunu en iyi şekilde yapacak!

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

KAN ÇİÇEKLERİ 11. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kan Çiçekleri 12. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir