Kan Çiçekleri 12.Bölüm Fragmanı – 21 Aralık Çarşamba

Kan Çiçekleri 12

Cevdet Ölecek Mi? Aşkın Sonu…

Kan Çiçekleri 12.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 21 Aralık Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Cevdet vuruldu. Kan Çiçekleri 12.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 12.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 12.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 12. bölüm izleme detayları sizlerle.

Dizi Haberleri özetlerimizi kaçırmayın. Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dizide olaylar giderek karmaşıklaştı. Cevdet vurularak yoğun bakıma kaldırıldı. Dilan yüzüğü fırlatarak bu evliliğin bittiğini haykırdı. Baran ise tüm bu kaostan bir çıkış yolu arama derdinde! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Cevdet ölecek mi? Ağır yaralanan Cevdet hızlıca hastaneye kaldırılırken Dilan perişan olur. Bu kan davasının bir kurbanı da Cevdet mi olacak? Dilan üzüntü içinde abisinden gelen haberi beklerken ailesi de hastaneye gelir. Dilan için ikinci yıkım ise ailesinin ona yüz çevirmesi olacak. Yani Dilan Baran’dan ayrılsa bile artık gidebileceği hiçbir yer yok.

Dilan’ın kararını belirleyecek şey Cevdet’in durumu olacak. Burada Cevdet’i ise yoğun bir savaş bekliyor. Defalarca kalbi duran Cevdet ölüm ve yaşam arasında gidip gelecek. Tahminimiz Cevdet’in bu savaşı kazanacağı yönünde. Kardeşi için bunca zorluğa giren bir abi bu kadar kolay pes etmeyecektir.

Kan Çiçekleri 12. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 21 Aralık Çarşamba

Dilan’ın kararı! Tüm bu olanlar en başta Azade olmak üzere tüm kötüleri mutlu edecek. Özellikle Hasan çok ama çok mutlu. Ancak kötülerin mutluluğu yarıda kalacak. Cevdet’in hayata tutunması kan sevicilerinin heveslerini kursağında bırakacak. Dilan ise kaçmanın daha fazla kötülüğe sebep olduğunu artık açıkça görecek. Bu yüzden kaçmayı değil savaşmayı seçecek.

Kısaca toparlarsak Dilan ve Baran’ın gelecek bölümlerde vereceği kararlar çok önemli. Hem ikilinin gelecekteki aşkları hem de ailelerinin huzuru için kaçmayı değil mücadele etmeyi seçmeleri gerekli. Nitekim çiftimiz bunu en iyi şekilde yapacak!

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

KAN ÇİÇEKLERİ 11. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kan Çiçekleri 12. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın