Esaret 22 Bölüm Fragmanı 20 Aralık Salı

esaret 22

İmzalar Atıldı! Hira’nın Korkusu…

Esaret 22.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 22.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 20 Aralık Salı günü 22.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 22.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 20 Aralık Salı günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 22. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisi heyecanlı bir bölümle daha ekrana geldi. Beklenen nikah sonunda kıyıldı. Hira ise bu durumdan çok korkuyor. Kendisini neyin beklediğinden habersiz girdiği bu evlilik oyununda Yakup ustanın tesellisiyle bir an olsun rahatlıyor. Ama Orhun durmayacak!

Eda’nın Hüznü! Orhun atılan imzalardan sonra Hira’nın alnına öpücüğü kondurur. Eda ve Afife ise yıldırım nikahıyla şokta. Bu iki karakter asla pes etmeyecek. Şimdi de Orhun ve Hira’yı ayırma yoluna girecekler. Diğer yapımlarda olduğu gibi 3.şahıslar sezonlar boyu çifti ayırmayı kafasına koyduklarını çok iyi biliyoruz.

Esaret 21
Esaret fragman

Esaret 22 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 20 Aralık Salı Esaret İzle!

Orhun Keşke Yakup Usta’yı Duysa! Yakup Usta’nın söylediklerini Orhun işitmiyor. Hira’ya ne zaman baksa kız kardeşinin acısını duyuyor. Bu yüzden gerçekler açığa çıkmadan Orhun asla yumuşamayacak! Orhun ve Hira’nın girdikleri yol uzun ve bir hayli meşakkatli.

Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın