Masum Dizisi Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

Masum Oyuncuları

Modi ailesinin hikayesini hatırlayanlar burada mı? Gopi, Kokila, Ahem, Raşi ve annesi Urmila… Bu karakterler bir dönem çok konuşuldu. Akıl tutulması yaşatan dizi epey uzun sürdü. Gopi’nin bilgisayarı yıkayıp asması, zaman atlaması yaşansa da karakterlerin yaşlanmaması ve birçok olaylar… Bakalım Masum dizisi karakterleri şimdilerde neler yapıyor?

Devoleena Bhattacharjee – Gopi Olayların kadını Devoleena Bhattacharjee. Dizide ki karakterinin tam zıttı diyebiliriz. Tuttuğunu koparan, katıldığı yarışmalarda tansiyonu yükselten bir isim. Son zamanlarda hakkında bir çok dedikodu çıkmıştı. Konuşulmayı seven bir isim. En son rol arkadaşı Vishal Singh ile nişanlandığı haberi çıkmıştı. Bunu da çıkartan kendisiydi. Sosyal medyasında yüklediği fotolarla kafaları karıştırmayı seviyor. Oyuncu iki gün önce 14 Aralık’ta jimnastik eğitmeni Shanwaz Shaikh ile evlendi. Hayranları ise hala emin değil.

Rupal Patel – Kokila gişe rekorları kıran dizisi Saath Nibhaana Saathiya’daki sert, katı karakter Kokila Modi, ikonik performansıyla muazzam bir popülerlik ve takdir kazanır. Masum dizisinden sonra komedi rolünde oynamayı tercih eder. Ardından 2020 yılında Masum dizisinin 2.sezonunda ilk 31 bölümde rol alır. Daha sonra konu değişen diziden Kokila karakteri çıkar. Patel, Swachh Bharat Hindistan projesinin elçisidir. Bu bir çevre hareketidir. Çalışmaları nedeniyle Hindistan Başbakanı Narendra Modi’den iki kez onur ödülü alır. Rupal Patel, Devoleena Bhattacharjee tarafından düğüne davet edilmediğini 10 yıldır arkadaş olduklarını söyler.

Mohammad Nazim – Ahem Masum dizisinde yakaladığı tanınırlıktan sonra üzerine yapışan bu rolden kurtulmak için çok çabaladı. Olumsuz rollerle izleyici karşısına çıksa da izleyiciler ona kötü karakterin uymadığı farklı iyi bir rolde görmek istediklerini söyler. 2019 yılında annesini aniden kaybetmenin hüznünü yaşıyor. Son olarak Tera Mera Saath Rahe dizisinde Rupal Patel ve eski Gopi Giaa Manek ile oynar. Devoleena Bhattacharjee’nin düğününe davet edilmeyen ve oldukça şaşıran isimlerden biri de Mohammed Nazim.

Rucha Hasabnis – Raşi diziden erken ayrılanlardan biri. O dönem evlilik kararı alarak diziden ayrılmıştı. Ama birçok hayranı onu çok özlediğini dizi boyunca da her an sürpriz yaparak geleceğini ümit etmişti. Ekranlara dönme sinyali verip senaryoları beklediğini söyledi.

Vandana Vithlani – Urmila pandemi de yaşanan dönemde işsiz kaldı. Takı yaparak internette satış yaparak para kazanmaya çalıştı.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir