Kan Çiçekleri 109. Bölüm Fragmanı İzle – (26 Mayıs Cuma)

kan-cicekleri-109

Dilan ve Baran Tiyatro Sahnesinde!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Bim bam bom… Kan Çiçekleri’nde heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor. Dilan ve Baran tiyatro sahnesindeler. Kan Çiçekleri 109.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 109. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 26 Mayıs Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 109. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 109. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 109 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 109. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 109
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 109 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Dilan ve Baran tiyatro sahnesine çıkmamıştı o da oluyor. İçlerinde ne biriktiyse tiyatro sahnesinde dile geliyor. Bu sahneler oldukça etkileyici.

Diğer bir aşka gelen isimse Fırat… Fırat gerçekten de Gül’ü sevdiğini dile getiriyor. Sizce de Fırat gerçekten seviyor mu?

Dilan hala duygularının farkında değil ya da anlamak istemiyor. Kader, ona bakışlarından her şeyin belli olduğunu anlatıyor. Bu konuşmadan sonra da zaten tiyatro sahnesi gerçekleşir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 109.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 26 Mayıs Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 109 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir