Benimle Kal 20.Bölüm Özeti – 2 Haziran Cuma

benimle kal 20

Virender, Purvi’ye TOKAT ATTI!

Benimle Kal 20. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 20. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Haziran Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 20. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 20.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 20.bölümde neler olacak? Benimle Kal 20. bölüm özetinde Virender ve Purvi’nin kötülerin yüzünden geri dönülemez bir biçimde araları açılıyor. Benimle Kal 20. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 20

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde ortalık kötülerden geçilmiyor. Bu bölümde Prakashi ve Karan’ın birlikte hareket ettiğine şahit olacağız. Karan’ın babası cebaze töreninde Prakashi’nin yanına gitmiş düşmanının aynı kişi olduğunu söyleyerek işbirliği yaparlar. Prakashi, Karan’a Virender ve Purvi’nin arasına kıskançlık tohumları atıp yanmalarını istiyor.

Purvi yeniden eski binaya gider. atılmış ilaç kutuları ve taksi fişi bulur. Hemen taksiciyi arayarak bu adreste kimleri götürdüğünü sorar. Yanlarında yaşlı bir kadın olduğunu öğrenir. Virender, Purvi’yi aradığında gitmek zorunda kalır.

Okulda ise Virender, Purvi’yi izler. Karan’da herkesle bilek güreşi yaparak kazanır. Aynı şekilde Virender’i de yeneceğini düşünerek onu da davet eder. Tabiki kazanan Virender olur.

Purvi, Sudha’yı da yanına alarak taksicinin verdiği adrese gider. Purvi yaşlı kadını görür. Ama Bhuri annesi olduğunu söyler ve kendini takip etmeyi bırakmasını ister. Purvi gittikte sonra yatağın altında sakladığı kadına bakarak rahat bir nefes alır.

Bhuri ve Anjali bu durumu Prakashi’ye anlatır. Prakashi, Purvi’nin dikkatini dağıtmaları gerektiğini şimdi Virender’e oynayacaklarını haber verir.

Benimle Kal 20. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 2 Haziran Cuma

Virender Tuzağa Düştü! Virender ve Purvi’nin okul arkadaşlarının düğünü vardır. Çift bu düğüne katılır. Karan kasede isimler çektirerek çıkan isimlerle dans edileceğini söyler. Karan Purvi’yle dans etmeye başlar. Bu danstan rahatsız olan Virender, Karan’a tokat atar.

Karan rezil olur. Hemen Naina’nın yanına giderek yeni bir plan hazırlar. Naina ağlayarak Purvi’yi arar ve yanına çağırır. Virender’de Karan’ı takip etmeye başlar. Purvi ve Karan karşılaşır ve Naina’nın yanına berabar giderler. Virender bu beraberlikten rahatsız olur.

Purvi ve Naina kıyafet değişimi yapar. Naina ve Karan el ele çıkınca Virender her şeyi yanlış anlar. Virender, Purvi’nin kendisini aldattığını düşünerek eve döner.

Purvi’nin Yürek Burkan Doğum Günü. Ertesi sabah Purvi’nin doğum günüdür. Çocuklar gül yapraklarıyla Purvi’yi uyandırır. Purvi çocukların yaramazlık yaptığını düşünsede doğum günü sürprizi hazırlanmıştır. Aşağı indiğinde her yer süslenmiş pastası hazırdır. Tabi Virender’in aklı dün gece yaşananlardadır. Purvi pastayı üfleyecekken Karan ve arkadaşları gelir. Karan pastayı Purvi’nin yüzüne bulaştırır. Virender iyice dellenir. Karan, Virender’in yanına gidip abuk subuk konuşur.

Gelelim dizinin en can alıcı sahnesine. Çocuklar Purvi için sürpriz videolar çekmiştir onu izletmek ister. Herkes Purvi’nin doğum gününü kutlarken videonun devamı şoke edicidir. Purvi ve Karan’ın görüntüleri vardır ama bunlar montajdır. Herkes ağzı açık izler. Misafirler apar topar gönderilir. Purvi kendini açıklamaya çalışırken Virender’in tokatına maruz kalır.

Prakashi ve Anjali emellerine ulaşmış olur. Virender ve Purvi arasının geri dönülemez şekilde açılmıştır. Virender, Purvi’ye hakaret ediyordur. Purvi’nin yüzüne yeniden molkki olduğu gerçeği vurulur.

Prakashi’nin isteğiyle yeniden mahkeme kurulur. Purvi görüntülerin sahte olduğunu ve kanıtı olmadığını açıkça söyler. Purvi teste tabi tutulur. Ona zehirli laddolar getirilir. 3 sağlam geri kalan laddoların zehirli olduğu söylenir. Eğer zehirlenmezse masum olduğu ortaya çıkacaktır. Diğer türlü olanları biliyorsunuz. Virender’in gönlü el vermez ve laddoları zehirsiz hazırlatır. Ama arkasından iş çeviren Prakashi hepsine zehri atmıştır. Bakalım Purvi eline aldığı laddoyu yiyip zehirlenecek mi?

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir