Kan Çiçekleri 108. Bölüm Fragmanı İzle – (25 Mayıs Perşembe)

Dilan Kendini Geri Çekecek!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. İşin içine kalp girince tüm mantık allak bulak oluyor. Dilan da aşk triplerine girdi ve duygularını kontrol etmeye çalışıyor. Kan Çiçekleri 108.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 108. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 25 Mayıs Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 108. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 108. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 108 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 108. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 107
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 108 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Baran ve Dilan arasında aşk kıvılcımları başlamıştı. Şimdi de Dilan, Baran’ın her hareketinden nem kapma aşamasına geçti. Duygularını öyle kolayca bırakamıyor. Baran da bunu kendini bu aileye ait hissetmiyor olarak yorumluyor.

Dilan aldığı hediye yüzüğü sonunda verdi. Ama Baran’ın tavrından hoşnut değil. Aynı şekilde Dilan birden Karabey ailesine rest çekme kıvamında. Cihan’ın adımına karşılık bu oyuna gelmeyeceğini söylüyor. Dilan tepkisini vermekte haklı ama yanlış zamanda yapıyor bunu.

Baran da şimdi etkiye tepki olarak hareket edecek derken bu hafta epey kaçma kovalamaca yanlış anlaşılma ve bol tripleşme sahneleri izliyor olacağız. Zaten Kader’de bizim gibi düşünüyor. Dilan’ın Baran’dan kaçtığını ifade ediyor.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 108.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 25 Mayıs Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 108 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın