Benimle Kal 17.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı

Prakashi’nin Gerçek Yüzü!

Benimle Kal 17. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mayıs Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 17.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 17.bölümde neler olacak? Benimle Kal 17. bölüm özetinde Prakashi’nin gerçek yüzü ortaya çıkıyor ve intikam naraları atıyordur. Benimle Kal 17. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 17

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi, Bhuri’yi kuyumcuda görmüş ve peşinden içeri girmişti. Kuyumcu eski bir takıyı satmaya çalıştığını anlatınca Purvi, Bhuri’nin odasından yüzüğü çaldığını anlar.

Purvi, Bhuri’nin odasında arama yaparken ona yakalanır. Yüzüğü bulan Purvi, Bhuri’nin paniğe kapılmasına neden olur. Herkese haber verir. Suçlamalar karşısında Virender, Bhuri’ye ne söyleyeceğini sorar. Bhuri sessizken Anjali atılır ve yüzüğün kendisine ait oldğunu söyler. Bu ikili böyle olayın üstünü kaparken Purvi birlikte hareket ettiklerini anlar.

Anjali ve Bhuri eski eve gittiklerinde Virender ve Purvi’nin asılmış resimlerini görür. Bir kadın o resimleri yakıyordur. Bu kadın Virender’in annesi Prakashi’dir. Bu Hint dizilerinde de maşallah dediğimiz iki gün yaşamıyor. Dizinin yeni kötüsü Prakashi olmuştur. Şimdi üvey anne gibi davranacağını söyler.

Benimle Kal 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 30 Mayıs Salı

Okuldan suçlunun yakalandığına dair haber gelir. Tabiki buda Karan’ın sinsi bir oyunudur. Purvi’ye yakın davranarak böyle intikam almayı dener. Purvi teşekkür amaçlı hem Virender’e hem de Karan’a kheer yapar. Virender yavaş yavaş Karan’ı kıskanmaya başlar.

Purvi yaptıkları için Karan’a teşekkür ederken kheer’i uzatır. Karan’da bu kutuyu iade etmek için sinsi fikirler düşünür. Eve dönerken Anjali ve Bhuri’yi gören Purvi onları takip eder. Son anda fark eden Anjali izini kaybettirir. Durumu Prakashi’ye anlatan ikili Purvi’yi yalancı çıkarmak için yeni fikirler üretirler. Anjali ve Bhuri evde hemen bir parti düzenler ve son ses müzik açarak Purvi ve Virender’in konuşmasını engeller.

Karan’da Purvi’nin evine gelmiş içine bir gül koyup bu kheer kadar tatlı olduğuna dair not yazmıştır. Bu notu okuyan Virender notu öfkeyle buruşturur. Purvi odasına gittiğinde ölü kargalar görür ve çığlık atarak uzaklaşır. Anjali ve Bhuri böyle böyle Purvi’nin hayal gördüğünü lanse edecekler.

Virender Karan’ın getirdiği tabağı mutfakta hizmetçiler tarafından yıkanırken bulur. Purvi’nin çokta merak etmediğini düşünür. Karan da Purvi’nin notu okuyup okumadığını merak eder. Purvi çok ilgisiz davranınca Karan sinirlenir. Sudha’nın yüzünden onun arabasına binmek zorunda kalır. Karan evlerine gelince su içmek için tutturur ardından suyu da üzerine döker. Birileri de onları kaydeder.

Virender çocuklar için drone almış birlikte uçuruyorlardır. Purvi drone uçururken eski evde zincire vurulmuş bir kadın fark eder ve kayıt eder. Hemen eski eve gidip Bhuri ve Anjali ile yüzleşir. Eve döndüğünde drone da ki kayıtları Prakashi çoktan temizleyip onun ve Karan’ın videosunu atmıştır. Anajli ve Bhrui de Virender’e Purvi’nin hayal gördüğü imasında bulunur. Purvi bu kadar yakınlaşmışken basit bir hatayla her şey berbat olmuştur.

Virender’den atak geliyor ve okula kaydını yaptırıyor. Artık Purvi ve Virender okul arkadaşı. Virender hukuk bölümünü yarım bırakmışken tamamlamaya karar veriyor.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir