Kan Çiçekleri 107. Bölüm Fragmanı İzle – (24 Mayıs Çarşamba)

Dilan’ın Saklayamadığı Duyguları!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde aşk kıvılcımları başladı. Dilan duygularından çekiniyor mu? Kan Çiçekleri 107.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 107. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 24 Mayıs Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 107. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 107. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 107 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 107. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 107
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 107 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Dilan sonunda abayı yaktı. Baran’a karşı duygularının olduğu açık ve net ortada. Baran’a bir şey olacak korkusuyla gözyaşlarını durduramadı. Kader de Baran ve Dilan arasındaki kıvılcımı en net görebilenlerden!

Gül, Fırat’a resti çekti. Duygularını öğrenmek istiyor. Kader burada kızının gerçekleri görmesini istedi. Bir hayalin peşine kapılıp gitmesini istemedi.

Şimdi Baran ve Dilan arasındaki problemler azalmışken bir müddet Dilan’ın duygularından kaçışını izleyeceğiz gibi duruyor. Baran ve Dilan ortak etkinliklerde boy gösterecekken Azade korkuluk gibi tepelerinde dikiliyor.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 107.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Mayıs Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 107 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Aulaad” dizisi “Evlat” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Mohammad Ahmed ve Marina Khan. Aile draması izliyor olacağız.
 • Evlat Dizisi Oyuncuları Kim?
  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Mohammad Ahmed ve Marina Khan’nın başrollerini paylaştığı “Aulaad” dizisi “Evlat” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Evlat, Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışan fedakar anne baba, yaşlanınca evlatları tarafından yük muamelesi olarak görülmesinin ardından yaşananları ekrana taşıyacak. Evlat ne zaman başlayacak? Evlat konusu ve oyuncuları kim? Evlat kaç bölüm sürecek?
 • Evlat Dizisi Kanal 7’de Başlıyor!
  Kanal 7 Pakistan dizi serilerine bir yenisini daha ekledi. Aulaad dizisi yayınlandığı dönemde izleyenleri ekrana kilitlemeye başarmıştı. Aulaad” dizisi, “Evlat” ismiyle izleyici karşısına çıkıyor. Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışan fedakar anne baba, yaşlanınca evlatları tarafından yük muamelesi olarak görülmesinin ardından yaşananları ekrana taşıyacak.

Bir yanıt yazın