Benimle Kal 16.Bölüm Özeti – 29 Mayıs Pazartesi

Priyu, Vaibhav’ı ÖLDÜRDÜ!

Benimle Kal 16. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 16.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 16.bölümde neler olacak? Benimle Kal 16. bölüm özetinde Vaibhav’ın yaşadığı ve kaçmaya çalıştığı anlaşılır. Vaibhav’ın öldüren Priyu herkesi şoke eder. Benimle Kal 16. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 16

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Vaibhav kılık değiştirerek tren istasyonuna gelmiş kaçmaya yelteniyorduç. Geri dönüş sahnelerinden Purvi’nin başından beri Vaibhav’ın ölmediğini Anjali’nin de ona yardım ettiği bildiği gösterilir. Polis, Virender ve Purvi iş birliğiyle herkes istasyona gelir. Sudha, Vaibhav’ın kılık değiştirdiğini görmüş ve herkese haber vermeye gelmiştir.

Anjali de soluğu istasyonda alanlardan. Anjali, Purvi’yi görünce neden geldiğini merak eder. Purvi onun yüzüne de Vaibhav’ı yakalamaya geldiğini söyler.

Vaibhav’ın etrafı polislerle çevrelenince maskesini kaldırıp atar. Vaibhav yeniden Virender’le karşı karşıya gelir. Manas ve Juhi de oradadır. Vaibhav Manas’ı yakalayıp tehdit eder.

Sonuç olarak Purvi, Manas’ı kapar. Vaibhav silahın namlusunu Purvi’ye çevirir ve ateş eder. Ama kurşun isabet eden Vaibhav olmuştur. Vaibhav’ın arkasından Priyu görünür. Priyu Vaibhav’ı vurmuştur. Polis, Priyu’yu tutuklar. Prakashi yeniden oğlunun ölümüne tanıklık etmiş olup gözyaşlarına boğulur.

Priyu, Virender ve Purvi’ye her şeyi anlatır. Uçurumdan düşerken bir ağaç dalına tutunduğunu ve kurtulmayı başardığında Vaibhav’ı yerde bilinçsiz yatarken bulduğunu anlatır. Priyu günlüğü ve birçok kanıtı kendisinin yerleştirdiğini açıklar. Vaibhav’ın öldüğünü görünce yeni bir hayata başlamak için hazırlık yaptığını ama Anjali’nin şüpheli tavırlarından hareketle takip edip onun yeniden yaşadığını farketmiştir.

Virender, Priyu’nun kurtulması için kendi avukatlarını yönlendirir. Mahkeme Priyu’nun lehine sonuçlanır. Anjali bundan memnun değilken Virender onunda suçlu olduğunu cezalandırılacağını belirtir. Onu kurtaran Virender’in annesi olur ve Anjali’ye son bir şans verilir.

Anjali, Virender’in annesini sözleriyle zehirlemeyi düşünür. Fakat Prakashi dirayetli çıkar ve Anjali’nin sözleirne kulak asmayacağını söyleyi onu yollar.

Purvi ve Sudha’nın okul cephesinde ise sınavlar yaklaşmaktadır. Karan barış imzalamak için ders notlarını verir. Virender Karan’a güvenmediği için Purvi’den notları geri vermesini tavsiye eder.

Purvi tüm aile üzgünken herkesi toplayarak film izlemeye götürür. Purvi film izlerken kendisiyle Virender’i hayal eder.

Benimle Kal 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 29 Mayıs Pazartesi

Anjali, Bhuri’den uzun zaman olduğunu köye gitmesini ister. Bhuri, Purvi tarafından takip edildiğini söylese de Anjali onun dikkatini dağıtacağını söyler. Anjali gece kalkıp gölge oyunlarıyla Purvi’nin dikkatini çekmeyi başarır. Ama Bhuri yeniden Purvi’nin göz hapsine girer. Purvi onu takip etse de yakalayamaz. Bhuri kaşla göz arasında kaçmayı başarır.

Ertesi sabah çocuklar ve Purvi sınavların yaklaşmasından dolayı söylenirler. Virender “çocuklarımın ve karımın benim kadar zeki olduğundan emin olmalıyım. Zayıf olmamalılar, bu yüzden hepinizi takip edeceğim”. der.

Virender ayrıca Purvi’ye bilgisayar hediye eder. Ailecek uçurtma uçururlar. Uçurtmalardan biri yere düşecektir ve Manas ağlamaya başlar. Purvi uçurtmanın peşinden giderken Bhuri’nin girdiği eve düştüğünü fark eder. İçeriye yeniden girmeye çalışır ve yerde bir yüzük bulur. Sonra yarasa saldırısına uğrayınca koşarak eve gelir. Bu evin bir şekilde korunduğunu düşünür.

Eve dönünce yüzük bulduğunu evdekilere anlatır. irender, Bhuri ve Anjali şaşırır. Purvi yüzüğü odasında bulamaz ve kanıtı gösterememiş olur.

Purvi sınavdayken müdür sınav kağıdının sızdırıldığını arama yapılacağını söyler. Sınav kağıdı Purvi’nin çantasından çıkar ve okuldan atılır. Karan, Purvi’yi savunuşa geçer. Sudha’da Virender’e arayıp haber verir. Virender, Karan’dan şüphelense de Purvi yanında durduğu için Karan’dan şüphelenmez. Virender müdüre haksızlık yaptığını söylerken müfettiş görevlendirilir.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe
  Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe Vazgeçemem 17.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 17.bölümünde Hammad, Haris ve İsra’nın evlenmesini onaylarken İsra buna karşı çıkar. İsra, Haris ile kuzenin konuşmalarına kulak misafiri olur. Kendiyle ilgili planları sonunda öğrenecek midir? Vazgeçemem 17. bölüm özeti devam ediyor.
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir