Benimle Kal 16.Bölüm Özeti – 29 Mayıs Pazartesi

Priyu, Vaibhav’ı ÖLDÜRDÜ!

Benimle Kal 16. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 16.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 16.bölümde neler olacak? Benimle Kal 16. bölüm özetinde Vaibhav’ın yaşadığı ve kaçmaya çalıştığı anlaşılır. Vaibhav’ın öldüren Priyu herkesi şoke eder. Benimle Kal 16. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 16

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Vaibhav kılık değiştirerek tren istasyonuna gelmiş kaçmaya yelteniyorduç. Geri dönüş sahnelerinden Purvi’nin başından beri Vaibhav’ın ölmediğini Anjali’nin de ona yardım ettiği bildiği gösterilir. Polis, Virender ve Purvi iş birliğiyle herkes istasyona gelir. Sudha, Vaibhav’ın kılık değiştirdiğini görmüş ve herkese haber vermeye gelmiştir.

Anjali de soluğu istasyonda alanlardan. Anjali, Purvi’yi görünce neden geldiğini merak eder. Purvi onun yüzüne de Vaibhav’ı yakalamaya geldiğini söyler.

Vaibhav’ın etrafı polislerle çevrelenince maskesini kaldırıp atar. Vaibhav yeniden Virender’le karşı karşıya gelir. Manas ve Juhi de oradadır. Vaibhav Manas’ı yakalayıp tehdit eder.

Sonuç olarak Purvi, Manas’ı kapar. Vaibhav silahın namlusunu Purvi’ye çevirir ve ateş eder. Ama kurşun isabet eden Vaibhav olmuştur. Vaibhav’ın arkasından Priyu görünür. Priyu Vaibhav’ı vurmuştur. Polis, Priyu’yu tutuklar. Prakashi yeniden oğlunun ölümüne tanıklık etmiş olup gözyaşlarına boğulur.

Priyu, Virender ve Purvi’ye her şeyi anlatır. Uçurumdan düşerken bir ağaç dalına tutunduğunu ve kurtulmayı başardığında Vaibhav’ı yerde bilinçsiz yatarken bulduğunu anlatır. Priyu günlüğü ve birçok kanıtı kendisinin yerleştirdiğini açıklar. Vaibhav’ın öldüğünü görünce yeni bir hayata başlamak için hazırlık yaptığını ama Anjali’nin şüpheli tavırlarından hareketle takip edip onun yeniden yaşadığını farketmiştir.

Virender, Priyu’nun kurtulması için kendi avukatlarını yönlendirir. Mahkeme Priyu’nun lehine sonuçlanır. Anjali bundan memnun değilken Virender onunda suçlu olduğunu cezalandırılacağını belirtir. Onu kurtaran Virender’in annesi olur ve Anjali’ye son bir şans verilir.

Anjali, Virender’in annesini sözleriyle zehirlemeyi düşünür. Fakat Prakashi dirayetli çıkar ve Anjali’nin sözleirne kulak asmayacağını söyleyi onu yollar.

Purvi ve Sudha’nın okul cephesinde ise sınavlar yaklaşmaktadır. Karan barış imzalamak için ders notlarını verir. Virender Karan’a güvenmediği için Purvi’den notları geri vermesini tavsiye eder.

Purvi tüm aile üzgünken herkesi toplayarak film izlemeye götürür. Purvi film izlerken kendisiyle Virender’i hayal eder.

Benimle Kal 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 29 Mayıs Pazartesi

Anjali, Bhuri’den uzun zaman olduğunu köye gitmesini ister. Bhuri, Purvi tarafından takip edildiğini söylese de Anjali onun dikkatini dağıtacağını söyler. Anjali gece kalkıp gölge oyunlarıyla Purvi’nin dikkatini çekmeyi başarır. Ama Bhuri yeniden Purvi’nin göz hapsine girer. Purvi onu takip etse de yakalayamaz. Bhuri kaşla göz arasında kaçmayı başarır.

Ertesi sabah çocuklar ve Purvi sınavların yaklaşmasından dolayı söylenirler. Virender “çocuklarımın ve karımın benim kadar zeki olduğundan emin olmalıyım. Zayıf olmamalılar, bu yüzden hepinizi takip edeceğim”. der.

Virender ayrıca Purvi’ye bilgisayar hediye eder. Ailecek uçurtma uçururlar. Uçurtmalardan biri yere düşecektir ve Manas ağlamaya başlar. Purvi uçurtmanın peşinden giderken Bhuri’nin girdiği eve düştüğünü fark eder. İçeriye yeniden girmeye çalışır ve yerde bir yüzük bulur. Sonra yarasa saldırısına uğrayınca koşarak eve gelir. Bu evin bir şekilde korunduğunu düşünür.

Eve dönünce yüzük bulduğunu evdekilere anlatır. irender, Bhuri ve Anjali şaşırır. Purvi yüzüğü odasında bulamaz ve kanıtı gösterememiş olur.

Purvi sınavdayken müdür sınav kağıdının sızdırıldığını arama yapılacağını söyler. Sınav kağıdı Purvi’nin çantasından çıkar ve okuldan atılır. Karan, Purvi’yi savunuşa geçer. Sudha’da Virender’e arayıp haber verir. Virender, Karan’dan şüphelense de Purvi yanında durduğu için Karan’dan şüphelenmez. Virender müdüre haksızlık yaptığını söylerken müfettiş görevlendirilir.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir