Kan Çiçekleri 104. Bölüm Fragmanı İzle – (19 Mayıs Cuma)

KAN-CICEKLERI-104

Baran ve Dilan YAKINLAŞIYOR!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Baran ve Dilan her geçen gün birbirlerine daha çok yakınlaşıyor. Berivan teyzenin oyunlarıyla Baran ve Dilan gerçek bir çift oluyor. Kan Çiçekleri 104.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 104. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 19 Mayıs Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 104. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 104. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 104 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 104. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 104
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 104 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Baran ve Dilan çiftlik evinde çok güzel vakit geçiriyor. İzlerken bizlerde onlara imrenmiyor değiliz. Baran ve Dilan, Berivan teyzenin sayesinde gerçek b,r çift gibi görünüyor.

Berivan teyze, Dilan ve Baran’ın küs olduğunu sanıyor. Çifti birleştirmek içinse bir fikri var. İkiliye durmadan iş yaptırarak birbirlerine yakın olmalarını sağlıyor. İkil oldukça güzel vakit geçiriyor. Baran, Dilan’ın yanaklarına miik bir buse konduruyor.

Azade’nin kendisi olmasa bile dili her yerde. Baran’ın mutlu olmasını isteyecekken tek derdi Dilan! Berivan bile Azade’nin nasıl bir karakterde olduğunu iyi biliyor.

Kader, kızı Gül’le Fırat’ı yakalıyor. Kader bu duruma epey içerleyecek. Kızına kullanıldığını söylese de bakalım kızını Fırat’tan uzak tutabilecek mi?

Dilan, Berivan’ın verdiği örtüyle tıpkı Baran’ın annesi Ayten’e benzemiştir. Baran o kadar çok etkilenir ki Dilan’ın yüzüne bakamaz. Berivan’ın planı sonunda başarılı olur ve Dilan ve Baran aynı yastığa baş koyar.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 104.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 19 Mayıs Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 104 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir