Benimle Kal 12.Bölüm Özeti – 23 Mayıs Salı

Anjali’nin Tüm Engellemelerine Rağmen Vaibhav ve Priyu Evlendi!

Benimle Kal 12. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Mayıs Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 12.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 12.bölümde neler olacak? Benimle Kal 12. bölüm özetinde .Anjali bu düğünün olmaması için yaptığı her girişiminde başarısız oluyordur. Benimle Kal 12. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 12

Hint Dizi Özetleri Benimle Ka dizisinde Vaibhav ve Priyu’nun düğün töreni gerçekleşecektir. Anjali ise birden ortalıktan kaybolmuştur. Gizli görüşmeler peşinde yeni oyunlar planlıyordur. Kardeşi Jyoti’de Purvi’nin elbisesine göz dikmiş onun fermuarını bozmuştur.

Virender Purvi ile arasını iyi tutmaya çalışır. Ona hediyeler verir. Purvi de Virender’in çocuklarla yakın olması için yine çaba sarf eder.

Vaibhav cephesinde ise onun için son saatlerdir. Priyu’yu hayatını mahvetmekle tehdit etmeye çalışırken Priyu zaten hayatının mahvolduğunu şimdi sırada onun hayatını mahvetmek olduğunu açıklar.

Priyu ve Vaibhav düğün töreni için mandırapa oturur. Purvi’nin elbisesinin fermuarı açılır ve alandan uzaklaşır. Virender onun durumunu sezer ve kendi şalını çıkarıp ona sarar. Jyoti yaptığı planla Virender ve Purvi’yi yakınlaştırmış olur.

Düğü turları başlamak üzereyken Anjali içeriye girer ve durun bu düğün gerçekleşemez girizgahı yapar. Priyu’nun daha önceden kürtaj olduğu belgesine ulaşmış onu getirmiştir. Anjali beklediği ilgiyi göremeyecek ve Virender onu yırtıp atacak. Virender’in bu hareketi Purvi’yi etkileyecek. Onu ailesinden biriymiş gibi savunuşu çok hoşuna gidecek.

Anjali son planını devreye sokacak. Bunun için Vabhav’la anlaşma yapacak. Priyu yerine kız kardeşi Jyoti’yle evlenme şartını koşacak. Her durumda Vaibhav için kurtuluş yoktur.

Anjali gelinleri değştirip Vaibhav’ın yanına oturtacak. Kendi kız kardeşini hazırlayan Purvi ise mandapta oturanın kız kardeşi olmadığını anlayacak ve Jyoti’yi kaldırıp kız kardeşini oturtacak. Şal açıldığında ise Anjali ve Vaibhav şoke olacak. Anjali o kadar uğraşa rağmen Vaibhav ve Jyoti’yi evlendiremeyecek.

Priyu ise Vaibhav’ın çayına pulbiber atarak, ona sıcak yemekler yedirerek intikamını almaya başlar. Vaibhav ise asıl sorumlunun abisi olduğunu düşünerek ona oynamaya başlar. Bir adam tutarak arazi ile ilgili bilgiler alır. Amacı Virender’i hapse yollamaktır.

Purvi ve Virender aralarında atışırken çocuklar onları görür ve etkilenir. Manas ağlamaya başlar ve babası yüzünden Purvi’nin onları terkedeceğini düşünür. Virender ve Purvi bu yüzden çocukların önünde tartışmamaya karar verir.

Vaibhav, Purvi’nin getirdiği buzlu meyve suyu yüzünden sesi kısılmıştır. Bu yüzden arazi müzayedesine onu da götürmek ister.

Benimle Kal 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 23 Mayıs Salı

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın