Kan Çiçekleri 101. Bölüm Fragmanı İzle – (16 Mayıs Salı)

Kan Çiçekleri 101

Baran İçin Geçmek Bilmeyen Saatler!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Mendilleri hazırlayın. Oldukça duygusal sahneler bizi bekliyor olacak. Baran’ın Dilan için endişelenmesi, her yerde Dilan’ı görmesi tüylerinizi diken diken edecek. Kan Çiçekleri 101.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 101. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 16 Mayıs Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 101. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 101. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 101 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 101. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 101
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 101 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde sonunda Baran’ın Dilan’ın kendisi için ne anlam ifade ettiğini anlama zamanları… Baran için saatler geçmek bilmeyecek. En büyük travmasıyla yeniden karşılaşacak.

Baran biliyorsunuz ki son sahnede Dilan’ın adını bırakın söylemeyi haykırdı resmen. Baran’ın yanan canını hissetmeyen yoktur. Mendillerinizi hazırlayın oldukça duygusal sahneler bizi bekliyor olacak.

Dilan için kritik saatlerdir. Baran ise bu saatleri geçiremez. Evin her yerinde onu görüyor ve hissediyordur. Dilan’ın yeşil gözlerini bir daha göremeyecek olma gerçeği onu derinden sarsar. Baran artık Dilan’a bağlandığını anlayacaktır.

Dilan gözlerini açtığında artık ikinci hayatına merhaba diyecektir. Onu ve Baran’ı bekleyen yeni bir hayat vardır. İkiliyi önümüzdeki süreçte birbirine bağlı bir çift olarak görmek mümkün.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 101.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 16 Mayıs Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 101 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın