Benimle Kal Virender – Amar Upadhyay Kimdir?

Benimle Kal Virender - Amar Upadhyay Kimdir?

Amar Upadhyay Hakkında Bilinmeyenler

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimle Kal dizisinin Virender’i merak edilmeye başlandı. Dizinin başrol oyuncuları ekran yüzü olarak sevildi. Benimle Kal Hint dizisinde Virender karakterini Amar Upadhyay canlandırıyor. İşte Amar Upadhyay hakkında bilinmeyenler…

Benimle Kal Virender - Amar Upadhyay Kimdir?

Amar Upadhyay, 1 Ağustos 1976’da Ahmedabad , Gujarat’ta Gujarati bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

Üniversitede kimya mühendisliği okudu. Üniversiteden sonra Pune’daki Hindistan Film ve Televizyon Enstitüsü’ne girdi.

Masum dizisinde Dhram karakteriyle karşımıza çıktı ve en iyi yardımcı erkek ödülünü kazandı.

Hetal Upadyay ile evli. Bir kızı bir oğlu var.

10.sınıftayken bisküvi reklamı çekimlerini izlemeye gitti. Reklamda yer alması gereken model bir türlü gelmedi. Ardından yönetmen izleyenler arasından Amar’ı fark edip reklamda oynattı. Daha sonra model olmaya karar verdi ve podyuma çıktı.

Model olduğu dergilerden birinde görülüp sevildi ve dizi için teklif gitti. Daha sonra Tv dizi dünyasının kapıları açıldı.

Tekvandoda siyah kuşak sahibi.

Bir film çekimindeyken annesinin ölüm haberini alıyor. Bu onun için büyük bir yıkım oluyor ve hayattaki en büyük destekçisini kaybettiğini söylüyor. Birçok teklifi geri çevirip depresyona giriyor ve bu süreçte 8-10 kilo veriyor.

Seyahat etmeyi, film izlemeyi ve kitap okumayı çok seviyor. Kitaplığında 1000 yakın kitabı bulunuyormuş.

Oreo adında bir köpeği var.

Aslan burcudur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir