Kan Çiçekleri 100. Bölüm Fragmanı İzle – (15 Mayıs Pazartesi)

Dilan Vuruldu! Baran Dilan’ın Adını Haykırdı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Yine mi keder ama artık yeter! Bu dizide neden hep zarar gören Dilan oluyor. Baran yaralanacak diye beklerken kurşunların hedefindeki isim yine Dilan Karabey oluyor. Kan Çiçekleri 100.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 100. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 15 Mayıs Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 100. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 100. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 100 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 100. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 100
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 100 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri yine unutulmaz anlara gebe gibi duruyor. Dilan vuruldu. Hemde öyle bir böyle bi vurulma değil. Baran’ın bilinçaltı, travması ne var ne yoksa ortalığa saçılacak. Dilan’ın annesiyle aynı sonu yaşayacak olması gerçeği Baran’ın kabusu oldu.

Baran sonunda Dilan’ın adını haykırdı! Dilan’ın adını ağzına alamayan Baran feryat figan bağırdı. Bakalım işler bundan sonra nasıl ilerleyecek? Vurulma sahnesinden önce ikili birbirlerine söz verip durdular. Şimdi Baran, Dilan’ın gidecek olması ihtimalyle yüzleşecek!

Baran, Dilan’a bağlanmaya başlamışken onu kaybetme korkusu umarız ilerde aşk itirafını hızlandırır. Önümüzdeki bölüm böyle bitecekse sezon finali kimbilir nasıl olacak?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 100.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 15 Mayıs Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 100 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın