Benimle Kal 6.Bölüm Özeti – 15 Mayıs Pazartesi

benimle kal 6

Purvi Vuruldu!

Benimle Kal 6. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 6.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 6.bölümde neler olacak? Benimle Kal 6. bölüm özetinde Purvi’yi öldürmek isteyen açık veriyor. Elinde silahıyla eve girip Purvi’yi vuruyor. Benimle Kal 6. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 6

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi, Virender’le birlikte resmi tamamlar. Purvi açlıktan baygınlık geçirir ve Virender onu kucağında odasına taşır. Birlikte cezaları biter ve birbirlerine bir şey yedirirler.

Ertesi sabah puja zamanıdır. Evdeki güvenlik had safhadadır. Sudha yanında silahıyla içeriye girebilmek için bir yol düşünür. Silahını içeriye giren işçi arabasına koyup güvenlikten geçer.

Juhi ve Manas misafirlere bir şeyler fırlatırlar. Priyu’nın suratına gelince çocukları kovalamaya başlar. Böylece Purvi ve Priyu birbirlerini görüp sarılırlar.

Sudha süt bidonlarında silahını aramaya başlar. Ayrıca törende yüzü kapalı bir kadın daha dolaşıyordur ve Sudha’nın silahını ele geçirmiştir. Purvi peşinde silahlı bir kadın olduğunu sezer. Kadın yüzünü açtığında Om’un annesi olduğu anlaşılır. Sudha’nın da elinde bıçak vardır. Sudha, Om’un annesine doğru koşarken kadın silahını ateşler ve Purvi vurulur.

Benimle Kal 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 15 Mayıs Pazartesi

Virender onu hemen hastaneye yetiştirir. Purvi ameliyata alınarak durumu kontrol altına alınır. Virender’in annesi Purvi’nin yanında kalmayı teklif etse de Virender karısı olduğunu ve sorumluluk alacağını belirtir. Böylece Purvi ile yakından ilgilenecektir.

Vaibhav da Priyu’yu etkilemeye çalışır. Priyu onun iyi bir insan olduğunu düşünmeye başlar.

Purvi yarası tam iyileşmese de çocuklarla yakından ilgilenmeye kararlıdır. Çocukları okula hazırlayıp yollar. Ardından okul müdürü evi arar ve çocukların birkaç haftadır okula uğramadıklarını bu yüzden okuldan atılacaklarını haber verir. Purvi endişeye kapılır çocuk nerededir? Hemen Virender’in annesine söyler. Purvi bu işi Virender’e haber vermeden halletmek ister. Vaibhav ile birlikte okula giderler. Anjali ise Virender’e haber verir.

Purvi çocukların arkadaşlarıyla konuşur. Şoförün yeri bulunur. Vaibhav onu dövecekken Juhi koşarak gelir. Onun bir suçu olmadığını okula kendilerinin gitmek istemediğini söyler. Virender oraya gelir ve yine kızına tokat atmaya hazırlanır. Purvi araya girerek buna engel olur. Virender’in ceza kesmeye hazır olduğunu herkesin derdini dinlediğini ama bunu neden çocuklarına yapmadığını sorar. Çocuklar bir aile ilişkileri olmadığı için okula gitmek istemiyorlardır.

Bu arada Purvi çocukların okuldan atılmaması için müdürle anlaşma yapar. Çocuklar yüksek not alıp sınavı geçerse okuldan atılmayacaktır. Virender bundan pek emin değildir. Ayrıca Juhi’nin doğum günü gelmiştir. Virender kutlama olmayacağını söylerken Purvi ona da meydan okur. Çocuklar mutlaka bu sınavları geçmelidir.

Purvi artık gece gündüz çocukları ders çalıştırır. Çocuklar sınavda başarılı olup yüksek not alır. Juhi, Purvi’ye sarılarak onu gerçekten çok sevdiğini söyler.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın