Benimle Kal 6.Bölüm Özeti – 15 Mayıs Pazartesi

benimle kal 6

Purvi Vuruldu!

Benimle Kal 6. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 6.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 6.bölümde neler olacak? Benimle Kal 6. bölüm özetinde Purvi’yi öldürmek isteyen açık veriyor. Elinde silahıyla eve girip Purvi’yi vuruyor. Benimle Kal 6. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 6

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi, Virender’le birlikte resmi tamamlar. Purvi açlıktan baygınlık geçirir ve Virender onu kucağında odasına taşır. Birlikte cezaları biter ve birbirlerine bir şey yedirirler.

Ertesi sabah puja zamanıdır. Evdeki güvenlik had safhadadır. Sudha yanında silahıyla içeriye girebilmek için bir yol düşünür. Silahını içeriye giren işçi arabasına koyup güvenlikten geçer.

Juhi ve Manas misafirlere bir şeyler fırlatırlar. Priyu’nın suratına gelince çocukları kovalamaya başlar. Böylece Purvi ve Priyu birbirlerini görüp sarılırlar.

Sudha süt bidonlarında silahını aramaya başlar. Ayrıca törende yüzü kapalı bir kadın daha dolaşıyordur ve Sudha’nın silahını ele geçirmiştir. Purvi peşinde silahlı bir kadın olduğunu sezer. Kadın yüzünü açtığında Om’un annesi olduğu anlaşılır. Sudha’nın da elinde bıçak vardır. Sudha, Om’un annesine doğru koşarken kadın silahını ateşler ve Purvi vurulur.

Benimle Kal 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 15 Mayıs Pazartesi

Virender onu hemen hastaneye yetiştirir. Purvi ameliyata alınarak durumu kontrol altına alınır. Virender’in annesi Purvi’nin yanında kalmayı teklif etse de Virender karısı olduğunu ve sorumluluk alacağını belirtir. Böylece Purvi ile yakından ilgilenecektir.

Vaibhav da Priyu’yu etkilemeye çalışır. Priyu onun iyi bir insan olduğunu düşünmeye başlar.

Purvi yarası tam iyileşmese de çocuklarla yakından ilgilenmeye kararlıdır. Çocukları okula hazırlayıp yollar. Ardından okul müdürü evi arar ve çocukların birkaç haftadır okula uğramadıklarını bu yüzden okuldan atılacaklarını haber verir. Purvi endişeye kapılır çocuk nerededir? Hemen Virender’in annesine söyler. Purvi bu işi Virender’e haber vermeden halletmek ister. Vaibhav ile birlikte okula giderler. Anjali ise Virender’e haber verir.

Purvi çocukların arkadaşlarıyla konuşur. Şoförün yeri bulunur. Vaibhav onu dövecekken Juhi koşarak gelir. Onun bir suçu olmadığını okula kendilerinin gitmek istemediğini söyler. Virender oraya gelir ve yine kızına tokat atmaya hazırlanır. Purvi araya girerek buna engel olur. Virender’in ceza kesmeye hazır olduğunu herkesin derdini dinlediğini ama bunu neden çocuklarına yapmadığını sorar. Çocuklar bir aile ilişkileri olmadığı için okula gitmek istemiyorlardır.

Bu arada Purvi çocukların okuldan atılmaması için müdürle anlaşma yapar. Çocuklar yüksek not alıp sınavı geçerse okuldan atılmayacaktır. Virender bundan pek emin değildir. Ayrıca Juhi’nin doğum günü gelmiştir. Virender kutlama olmayacağını söylerken Purvi ona da meydan okur. Çocuklar mutlaka bu sınavları geçmelidir.

Purvi artık gece gündüz çocukları ders çalıştırır. Çocuklar sınavda başarılı olup yüksek not alır. Juhi, Purvi’ye sarılarak onu gerçekten çok sevdiğini söyler.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir