Benimle Kal 6.Bölüm Özeti – 15 Mayıs Pazartesi

benimle kal 6

Purvi Vuruldu!

Benimle Kal 6. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 6.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 6.bölümde neler olacak? Benimle Kal 6. bölüm özetinde Purvi’yi öldürmek isteyen açık veriyor. Elinde silahıyla eve girip Purvi’yi vuruyor. Benimle Kal 6. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 6

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi, Virender’le birlikte resmi tamamlar. Purvi açlıktan baygınlık geçirir ve Virender onu kucağında odasına taşır. Birlikte cezaları biter ve birbirlerine bir şey yedirirler.

Ertesi sabah puja zamanıdır. Evdeki güvenlik had safhadadır. Sudha yanında silahıyla içeriye girebilmek için bir yol düşünür. Silahını içeriye giren işçi arabasına koyup güvenlikten geçer.

Juhi ve Manas misafirlere bir şeyler fırlatırlar. Priyu’nın suratına gelince çocukları kovalamaya başlar. Böylece Purvi ve Priyu birbirlerini görüp sarılırlar.

Sudha süt bidonlarında silahını aramaya başlar. Ayrıca törende yüzü kapalı bir kadın daha dolaşıyordur ve Sudha’nın silahını ele geçirmiştir. Purvi peşinde silahlı bir kadın olduğunu sezer. Kadın yüzünü açtığında Om’un annesi olduğu anlaşılır. Sudha’nın da elinde bıçak vardır. Sudha, Om’un annesine doğru koşarken kadın silahını ateşler ve Purvi vurulur.

Benimle Kal 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 15 Mayıs Pazartesi

Virender onu hemen hastaneye yetiştirir. Purvi ameliyata alınarak durumu kontrol altına alınır. Virender’in annesi Purvi’nin yanında kalmayı teklif etse de Virender karısı olduğunu ve sorumluluk alacağını belirtir. Böylece Purvi ile yakından ilgilenecektir.

Vaibhav da Priyu’yu etkilemeye çalışır. Priyu onun iyi bir insan olduğunu düşünmeye başlar.

Purvi yarası tam iyileşmese de çocuklarla yakından ilgilenmeye kararlıdır. Çocukları okula hazırlayıp yollar. Ardından okul müdürü evi arar ve çocukların birkaç haftadır okula uğramadıklarını bu yüzden okuldan atılacaklarını haber verir. Purvi endişeye kapılır çocuk nerededir? Hemen Virender’in annesine söyler. Purvi bu işi Virender’e haber vermeden halletmek ister. Vaibhav ile birlikte okula giderler. Anjali ise Virender’e haber verir.

Purvi çocukların arkadaşlarıyla konuşur. Şoförün yeri bulunur. Vaibhav onu dövecekken Juhi koşarak gelir. Onun bir suçu olmadığını okula kendilerinin gitmek istemediğini söyler. Virender oraya gelir ve yine kızına tokat atmaya hazırlanır. Purvi araya girerek buna engel olur. Virender’in ceza kesmeye hazır olduğunu herkesin derdini dinlediğini ama bunu neden çocuklarına yapmadığını sorar. Çocuklar bir aile ilişkileri olmadığı için okula gitmek istemiyorlardır.

Bu arada Purvi çocukların okuldan atılmaması için müdürle anlaşma yapar. Çocuklar yüksek not alıp sınavı geçerse okuldan atılmayacaktır. Virender bundan pek emin değildir. Ayrıca Juhi’nin doğum günü gelmiştir. Virender kutlama olmayacağını söylerken Purvi ona da meydan okur. Çocuklar mutlaka bu sınavları geçmelidir.

Purvi artık gece gündüz çocukları ders çalıştırır. Çocuklar sınavda başarılı olup yüksek not alır. Juhi, Purvi’ye sarılarak onu gerçekten çok sevdiğini söyler.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir