Kader İsterse Pakistan Dizisi Oyuncuları Kim?

Kader İsterse oyuncuları

Kader İsterse Muskhil Başrol Oyuncuları…

Kader İsterse Pakistan dizisi 16 Ağustos Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Pakistan dizilerine çevrildi. Kader İsterse dizisi beklentiyi karşılayacak mı?

Kader İsterse Oyuncuları
Kader İsterse Oyuncuları

Kader İsterse Başrol Oyuncuları Kim?

Kader İsterse Pakistan dizisi 16 Ağustos Çarşamba gününden itibaren 16.15’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Pakistan dizisi Muskhil 23 Temmuz 2022’de yayınlanmaya başlıyor ve final bölümü 4 Eylül 2022’de ekrana geliyor. Muskhil dizisi toplamda 49 bölümden oluşmakta. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü onlarda bir bölüm 38 dakika kadar sürerken bizde 60 dakikadan uzun yayın oluyor. Bu yüzden Kader İsterse iki bölümü birleştirip yayınladıkları için 24 bölüm ekrana gelecek. Kader İsterse 18 Eylül de final bölümü yayınlanacak.

Kader İsterse Samin – Saboor Aly

Saboor Aly, Pakistan’ın en popüler Televizyon ve Film aktrislerinden biridir. Oyunculuk kariyerine 2011 yılında aile draması Mehmoodabad Ki Malkain’de ablası Sajal Aly ile yardımcı rolle başladı.

Saboor Aly’i annesi büyütüyor. Babası yeni bir hayat aramak için onları terk ediyor. Kardeşleri ve o anne tarafından büyütüldü. Saboor Aly’nin annesi Firdous Ali, 2017’de kanser hastalığından ölene kadar çocuklarına cesurca bakan güçlü bir ev hanımıydı.

Ülkenin en başarılı genç yıldızlarından biri olan Sajal Aly’nin kız kardeşidir. Sajal Aly şov dünyası endüstrisine Saboor’dan önce girdi ve kız kardeşinin çıkışının yolunu açtı.

Saboor Aly evli, kocasının adı ünlü oyuncu Ali Ansaridir. 3 Mart 1995 yılında doğmuş başak burcudur. Doğum yeri Lahor, Pakistan.

Sabur İsminin Anlamı Sabırlı ve Ali İsminin Anlamı Yüce, Yüce Olan

Kader İsterse Harim – Zainab Shabbir

Zainab Shabbir, ilk günlerinden itibaren büyük ün kazanan aktrislerden biridir. Eğitimini tamamladıktan sonra drama sektörüne yardımcı oyuncu olarak katılıyor. 2018 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

İlk draması, Ishmal rolünde oynadığı Maa Sadqay idi. Ve mükemmel oyunculuk tarzıyla herkesi etkiler. En şirin yüzü ve nazik kalbi nedeniyle hayranlar arasında çok ünlü. 19 Ekim 1993’te Karaçi’de doğdu.

Zainab çocukken ablaları tarafından çokça azar işitmiş. Çünkü çocukluğundan beri ünlü olmakla ilgileniyor ama ailesinde kimsenin şov dünyasıyla ilgisi olmadığı için oyunculuk hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Bu şov dünyasına girişini annesi destekliyor.

Zainab Shabbir’in annesi cesur bir kadındır. Dört kızını tek ebeveyn olarak büyüttü ve onlara yüksek öğrenim sağladı. Annesini çok seviyor ve zamanının çoğunu onunla geçiriyor.

Kader İsterse Faraz – Khushhal Khan

Khushhal Lahor’da doğdu, modelliğe başladı ve kısa sürede meslekte kendisine bir isim kazandı. 2021’in en çok beklenen aktörlerinden biri.

Televizyon reklamlarında da yer almıştır. 2021’de Khushhal, Hum Style Awards Yükselen Model – Oyuncu ödülü aldı. Sanatçı olmayan bir aileden gelmesine rağmen, yeteneği ve özverisi sayesinde uzun bir yol kat etti. Khushhal, Pakistan ve Hindistan da dahil olmak üzere büyük markalar için çok sayıda fotoğraf çekiminde yer aldı. Khushhal khan’ın boyu, onu modellik dünyasına götüren ideal boydur.

02 Mart 2000 doğumlu ve balık burcudur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir