Candan Öte 57.Bölüm Özeti – 15 Ağustos Salı

candan öte 58

Jevika Gizlice Manvi’ye İliğini Verdi!

Candan Öte 57.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 57. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 57. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 57.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 57.bölümde neler olacak? Candan Öte 57. bölüm özetinde Jevika, Manvi’den habersiz ona iliğini bağışlamıştır. Candan Öte 57. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 57

Hint Dizi Özetleri Son bölümde Viren ve Jevika çocuklarından vazgeçmiş, Manvi için donör olmuşlardı. Virat hastanede bir takım olaylardan şüphelenince doktoru sıkıştırmaya başlar. Doktor ona yüzde yüz uyumlu yakaladığı iliği anlatmaya başlar.

Doktor Mehra, Viren ve Jevika’ya Virat’ın şüphelendiğini anlatır. Ardından Virat donörün odada olduğunu öğrenir ve geri döner. Viren ve Jevika karşılarında Virat’ı görünce şaşkına döner. Virat, Manvi için kürtaj yapıldığını öğrenince gözyaşlarına boğulur. Bu durumu Manvi’den saklamasını aksi takdirde Manvi’nin iliği almayı reddedeceğini anlatırlar. Jeevika ilik naklini gerçekleştirmiş hastanede dinleniyordur.

Virat, Jevika’nın sözlerini düşünerek hastaneden ayrılır. Çok dalgın ve üzgündür. Viren, Jevika’ya evdeki herkesin donör alınacağını bildiğini ve naklin ertesi gün gerçekleşeceğini haber verir. Vadhera konağında bağışçının evlerine mutluluğu geri getirdiği hakkında konuşulur. Virat üzgün ve sessizdir Swamini halanın bu durum gözünden kaçmaz.

Manvi ertesi gün hayatlarında yeni bir dönem başlayacağını ve çok mutlu olacaklarını söyleyip sımsıkı sarılır. Viren, Jevika’ya Manvi’nin ameliyat için gece hastaneye kaldırılacağını bildirir. Manvi, Jevika olmadan hastaneye gitmek istemez ve Virat’a Jeevika’yı arayıp bir an önce gelmesini istemeye zorlar.

 Jevika, aileye gerçeği söylemediği için kendini suçlu hisseder. Jevika hazırlanıp kalkarken acı çeker ve Viren ondan dinlenmesini ister.

Manvi dualar eşliğinde evden yolcu edilir. Bu süreçte ablasını çağırıp durur. Manvi’yi yanlışlıkla Jevika’nın odasına sokarlar. Virat bu durumu anlayıp hemen Manvi görmeden odadan çıkarır. Tabi Jevika’nın yüreği ağzına gelir.

Candan Öte 57. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 15 Ağustos Salı

Operasyon saati yaklaştıkça Manvi huysuzlaşır ve ablası gelmeden girmeyeceğini söyler. Jevika hazırlanıp Manvi’nin yanına geçer. Uzun bir bekleyiş vardır. Manvi ameliyattan çıkınca doktor başarılı geçtiğini söyleyerek herkesi mutlu eder. Jevika’nın ise sancıları artmıştır. Ayrıca kanaması da vardır.

Jevika kimseye çaktırmamak için çaba sarf eder. Üstelik Manvi uyanınca onu görmek istediği için sancılanarak onun yanına gider. Manvi uyanınca ablasına sıkı sıkı sarılır. Virat’te artık kalkmasını ve evlenmeleri gerektiğini söyler. Viren, Jevika’nın kanamasını fark ederek üstünü değiştirmesi için onu eve götürmek ister. Evde Jevika’nın bebeği için dua töreni düzenlenmek istiyordur. Jevika aile üyelerine kürtaj olduğunu haber açıklar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir