Candan Öte 57.Bölüm Özeti – 15 Ağustos Salı

candan öte 58

Jevika Gizlice Manvi’ye İliğini Verdi!

Candan Öte 57.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 57. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 57. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 57.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 57.bölümde neler olacak? Candan Öte 57. bölüm özetinde Jevika, Manvi’den habersiz ona iliğini bağışlamıştır. Candan Öte 57. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 57

Hint Dizi Özetleri Son bölümde Viren ve Jevika çocuklarından vazgeçmiş, Manvi için donör olmuşlardı. Virat hastanede bir takım olaylardan şüphelenince doktoru sıkıştırmaya başlar. Doktor ona yüzde yüz uyumlu yakaladığı iliği anlatmaya başlar.

Doktor Mehra, Viren ve Jevika’ya Virat’ın şüphelendiğini anlatır. Ardından Virat donörün odada olduğunu öğrenir ve geri döner. Viren ve Jevika karşılarında Virat’ı görünce şaşkına döner. Virat, Manvi için kürtaj yapıldığını öğrenince gözyaşlarına boğulur. Bu durumu Manvi’den saklamasını aksi takdirde Manvi’nin iliği almayı reddedeceğini anlatırlar. Jeevika ilik naklini gerçekleştirmiş hastanede dinleniyordur.

Virat, Jevika’nın sözlerini düşünerek hastaneden ayrılır. Çok dalgın ve üzgündür. Viren, Jevika’ya evdeki herkesin donör alınacağını bildiğini ve naklin ertesi gün gerçekleşeceğini haber verir. Vadhera konağında bağışçının evlerine mutluluğu geri getirdiği hakkında konuşulur. Virat üzgün ve sessizdir Swamini halanın bu durum gözünden kaçmaz.

Manvi ertesi gün hayatlarında yeni bir dönem başlayacağını ve çok mutlu olacaklarını söyleyip sımsıkı sarılır. Viren, Jevika’ya Manvi’nin ameliyat için gece hastaneye kaldırılacağını bildirir. Manvi, Jevika olmadan hastaneye gitmek istemez ve Virat’a Jeevika’yı arayıp bir an önce gelmesini istemeye zorlar.

 Jevika, aileye gerçeği söylemediği için kendini suçlu hisseder. Jevika hazırlanıp kalkarken acı çeker ve Viren ondan dinlenmesini ister.

Manvi dualar eşliğinde evden yolcu edilir. Bu süreçte ablasını çağırıp durur. Manvi’yi yanlışlıkla Jevika’nın odasına sokarlar. Virat bu durumu anlayıp hemen Manvi görmeden odadan çıkarır. Tabi Jevika’nın yüreği ağzına gelir.

Candan Öte 57. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 15 Ağustos Salı

Operasyon saati yaklaştıkça Manvi huysuzlaşır ve ablası gelmeden girmeyeceğini söyler. Jevika hazırlanıp Manvi’nin yanına geçer. Uzun bir bekleyiş vardır. Manvi ameliyattan çıkınca doktor başarılı geçtiğini söyleyerek herkesi mutlu eder. Jevika’nın ise sancıları artmıştır. Ayrıca kanaması da vardır.

Jevika kimseye çaktırmamak için çaba sarf eder. Üstelik Manvi uyanınca onu görmek istediği için sancılanarak onun yanına gider. Manvi uyanınca ablasına sıkı sıkı sarılır. Virat’te artık kalkmasını ve evlenmeleri gerektiğini söyler. Viren, Jevika’nın kanamasını fark ederek üstünü değiştirmesi için onu eve götürmek ister. Evde Jevika’nın bebeği için dua töreni düzenlenmek istiyordur. Jevika aile üyelerine kürtaj olduğunu haber açıklar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın