Candan Öte 57.Bölüm Özeti – 15 Ağustos Salı

candan öte 58

Jevika Gizlice Manvi’ye İliğini Verdi!

Candan Öte 57.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 57. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 57. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 57.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 57.bölümde neler olacak? Candan Öte 57. bölüm özetinde Jevika, Manvi’den habersiz ona iliğini bağışlamıştır. Candan Öte 57. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 57

Hint Dizi Özetleri Son bölümde Viren ve Jevika çocuklarından vazgeçmiş, Manvi için donör olmuşlardı. Virat hastanede bir takım olaylardan şüphelenince doktoru sıkıştırmaya başlar. Doktor ona yüzde yüz uyumlu yakaladığı iliği anlatmaya başlar.

Doktor Mehra, Viren ve Jevika’ya Virat’ın şüphelendiğini anlatır. Ardından Virat donörün odada olduğunu öğrenir ve geri döner. Viren ve Jevika karşılarında Virat’ı görünce şaşkına döner. Virat, Manvi için kürtaj yapıldığını öğrenince gözyaşlarına boğulur. Bu durumu Manvi’den saklamasını aksi takdirde Manvi’nin iliği almayı reddedeceğini anlatırlar. Jeevika ilik naklini gerçekleştirmiş hastanede dinleniyordur.

Virat, Jevika’nın sözlerini düşünerek hastaneden ayrılır. Çok dalgın ve üzgündür. Viren, Jevika’ya evdeki herkesin donör alınacağını bildiğini ve naklin ertesi gün gerçekleşeceğini haber verir. Vadhera konağında bağışçının evlerine mutluluğu geri getirdiği hakkında konuşulur. Virat üzgün ve sessizdir Swamini halanın bu durum gözünden kaçmaz.

Manvi ertesi gün hayatlarında yeni bir dönem başlayacağını ve çok mutlu olacaklarını söyleyip sımsıkı sarılır. Viren, Jevika’ya Manvi’nin ameliyat için gece hastaneye kaldırılacağını bildirir. Manvi, Jevika olmadan hastaneye gitmek istemez ve Virat’a Jeevika’yı arayıp bir an önce gelmesini istemeye zorlar.

 Jevika, aileye gerçeği söylemediği için kendini suçlu hisseder. Jevika hazırlanıp kalkarken acı çeker ve Viren ondan dinlenmesini ister.

Manvi dualar eşliğinde evden yolcu edilir. Bu süreçte ablasını çağırıp durur. Manvi’yi yanlışlıkla Jevika’nın odasına sokarlar. Virat bu durumu anlayıp hemen Manvi görmeden odadan çıkarır. Tabi Jevika’nın yüreği ağzına gelir.

Candan Öte 57. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 15 Ağustos Salı

Operasyon saati yaklaştıkça Manvi huysuzlaşır ve ablası gelmeden girmeyeceğini söyler. Jevika hazırlanıp Manvi’nin yanına geçer. Uzun bir bekleyiş vardır. Manvi ameliyattan çıkınca doktor başarılı geçtiğini söyleyerek herkesi mutlu eder. Jevika’nın ise sancıları artmıştır. Ayrıca kanaması da vardır.

Jevika kimseye çaktırmamak için çaba sarf eder. Üstelik Manvi uyanınca onu görmek istediği için sancılanarak onun yanına gider. Manvi uyanınca ablasına sıkı sıkı sarılır. Virat’te artık kalkmasını ve evlenmeleri gerektiğini söyler. Viren, Jevika’nın kanamasını fark ederek üstünü değiştirmesi için onu eve götürmek ister. Evde Jevika’nın bebeği için dua töreni düzenlenmek istiyordur. Jevika aile üyelerine kürtaj olduğunu haber açıklar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın