Kader İsterse – Muskhil Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak? Ne Zaman Final Yapacak?

Kader İsterse Pakistan dizisi

Kader İsterse Pakistan Dizisi Kaç Bölüm?

Merhaba Pakistan dizisi severler. Kardelen dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Muskhil olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Kader İsterse Pakistan Dizisi
Kader İsterse Pakistan Dizisi

Pakistan dizileri hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Bu yayınlanacak Pakistan dizileri mini diziler olacak ve kısa sürecek. Hint dizileri kadar fantastik olmayacağını düşünüyoruz. Daha gerçekçi konular işlenecek gibi duruyor.

Kardelen dizisiyle birlikte Pakistan dizileriyle tanışmış olduk ve birçoğunuz bu durumu sevdi. Şimdi yayınlanacak yeni diziler için bekleyişte. Kardelen dizisinin bitmesine üzülenler bir hayli çoğunlukta. Olsun tadında bitti diyelim.

Muskhil dizisi 23 Temmuz 2022’de yayınlanmaya başlıyor ve final bölümü 4 Eylül 2022’de ekrana geliyor. Muskhil dizisi toplamda 49 bölümden oluşmakta. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü onlarda bir bölüm 38 dakika kadar sürerken bizde 60 dakikadan uzun yayın oluyor. Bu yüzden Kader İsterse iki bölümü birleştirip yayınladıkları için 24 bölüm ekrana gelecek. Kader İsterse 18 Eylül de final bölümü yayınlanacak.

Kader İsterse 16 Ağustos Çarşamba günü Kardelen dizisinin yerine gelecek. Yayın saati 16.15 olarak belirlendi.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın