Candan Öte 66.Bölüm Özeti – 28 Ağustos Pazartesi

candan öte 66

Karan Kardeşlerin Arasına Giriyor!

Candan Öte 66.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 66. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 66. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 66.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 66.bölümde neler olacak? Candan Öte 66. bölüm özetinde Karan başka amaçlardan dolayı Vadhera ailesine girmiş gibi duruyor. Candan Öte 66. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 66

Hint Dizi Özetleri Vadhera ailesinin Swamini ve Karan hakkında konuşmasıyla başlar. Viren ve Jeevika, Karan ve Swamini halayı birleştirmeye karar verir.

Viren, büyükbabasına Karan’ı getireceğini söyler. Büyükbaba kendini çok suçlu hissediyor.

Swamini oğlunun bunca yıldan sonra onu affedip affetmeyeceğini düşünerek yıkılır. Viren, Swamini’ye Karan’ı geri getireceğine dair söz verir.

Viren ve Jevika yolda müfettişle kavgaya tutuşur. Tesadüf odur ki Karan’da oradadır. Jevika ve Viren onu alıp eve götürür. Anne oğul duygusal bir kavuşma yaşanır.

Karan, onlarla Diwali’yi kutlamak için Vadhera Malikanesi’ne gelir. Hem Karan hem de Manvi’nin ailedeki ilk Diwali’si olduğu için aile üyeleri büyük bir parti düzenlemeye karar verir. Herkes heyecanlı, hazırlıklar yapılıyor.

Bu sırada büyükbaba, son gelişmelerden sonra Swamini’nin ondan uzak durmasından dolayı derin bir depresyondadır. Viren ve Jeevika bunu fark eder. Öne çıkıp Karan’ı ailenin bir üyesi olarak kabul etmesini, yaşananları unutmasını isterler. Büyükbaba düşüncelidir. Herkes festival için hazırlanmakla meşgulken Inder, Karan’ın hareketlerini dikkatle izliyor. 

Swamini pojayı başlatırken oğlum diyerek başlar ve Viren üstüne alınıp öne çıkar. Herkes ona tuhaf tuhaf bakar. Daha sonra Viren espri yaparak yerine geçer. Viren biraz burulur.

Karan çocukluk dönemine dair olumsuz hatıralarını paylaşır. Babasının kumarbaz olduğunu ve annesinin olmadığıyla ilgili şeyler. Swamini üzülerek dinler.

Manvi ve Vaniska rangoli hazırlamaya karar verir. Vaniska depoya gider ve kilitli kalır. Manvi açamayacağını anlayınca evdekilere seslenir. Kapıyı kimse açamayınca Karan küçük bir iğne alarak kapıyı açar. Viren şaşırır.

Candan Öte 66. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 28 Ağustos Pazartesi

Ertesi sabah Viren ve Virat festival için patlayıcı alacaklardır. Karan, Virat’a neden kendisiyle gelmediğini sorar. Virat kendisinin de alacağını Viren’le gideceklerini söyler. Karan kendisini acındırarak kardeşlerin arasına girmeyeceğini söyler. Virat üzülür ve onunla gider. Viren, Virat’ın yanına gelince şaşırır. Virat alışverişini tamamlamıştır. Ona yetimhaneye gidip şeker ve ışık götürüp götürmediğini sorar. Virat zamanlarının daraldığını Karan’ın onlara para verdiğini söyler. Viren sinirlenir ve 10 dklık bir mesafede olduğunu söyler. Bu Viren’in önem verdiği bir konudur.

Karan törende telefonla birine Vadhera evine çok hızlı bir giriş yaptığıyla ilgili bir şeyler söylüyordur. Çalıların arasından çıkan Manvi onun kiminle konuştuğunu merak eder. Törenin heyecanıyla unutur gider.

Karan, Virat’ın yanına giderek Viren’in çok hassas olduğunu poja esnasında Swamini’nin oğlum dediğinden beri yüzünün gülmediğini söyler. Virat, Karan ile çelişir ve Viren ile Swamini’nin her zaman yakın olduğunu ve ona her zaman oğlunun konumunu verdiğini, bu nedenle rahatsız olduğunu ama bir sorun olmadığını açıklar. Karan Viren’le konuşmaya gider ve Virat’ın ağzından bazı şeyler dediğini aktarır. Viren’in morali bozulur ve Virat’la kavga eder. Kızlar kardeşlerin arasında ne sorun olduğunu anlamaya çalışır. Virat kendini açıklar ve Viren özür diler. Karan’ın neden böyle bir şey yaptığını konuşurlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın