Kader İsterse 8.Bölüm Özeti – 25 Ağustos Cuma

Kader İsterse 8

Faraz 2.Evliliğini Yapacağını Açıklar! İbrahim Kızını Evine Götürmüyor!

Kader İsterse 8.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 8.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 8.bölümde neler olacak? Kader İsterse 8. bölüm özetinde Faraz, Anita’yla evlenmeyi kafasına koymuştur. Samin’i evine yollamaya karar verirler. Kader İsterse 8. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 8
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim dedektifliğe soyunur ve Faraz ile Anita’yı takip eder. İkilinin ilişki durumlarını öğrenir. Anita da Faraz’dan kendisini ikna etmesini bekler. Faraz Samin’i arayarak telefonu sesliye alır ve ona ilişkileriyle ilgili sorular sorar. Anita aldığı cevaplar sonrasında rahatlar. Harim ise Faraz’ı kaybetmeyeceğini söyler ve bu Anita’nın icabına bakacaktır. Anita annesiyle birlikte eve tanışmaya gelecektir. Samin ve İlyas faktörü ne olacaktır? Halima tüm bunları çözecektir!

Samin telefonda konuştuklarını Harim’e anlatırken Faraz duyar. Nasıl bir oyun kurgularsa kurgulasın Anita’yla evleneceğini söyler. Halima kocasını kız kardeşinin doğum günü olduğunu hatırlatarak onun yanına gönderir. Samin’i de zorla annesinin evine kalmaya gönderir.

Bu arada Samin’in annesi de kızıyla telefon konuşmasını hatırlar ve içi içini yer. Doğru bir konuşma yapmadığını sonunda anlar. Kocasından gizli onunla buluşmak için evine gider. Böylece Samin ve annesi yer değiştirmiş olur. Meryem ve kızı Halima’dan azar işitir. Küstahça konuşur ve kızlarını evine yolladığını söyler.

Kader İsterse 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 25 Ağustos Cuma

Samin evde babasıyladır. Babası neden geldiğini sorgularken annesi ve kız kardeşi de gelir. Babası sinirlenerek kızını kolundan tutup evine götürür. Halima ise kızlarını istemediğini bu evliliğin zorla gerçekleştiğini anlatır. Faraz’da gelerek yeniden evleneceğini açıklar.

Adam öylece dinler ve kızını eve götüremeyeceğini söyler. Samin gözyaşlarıyla babasını yollar ve gelmeyeceğini belirtir. Samin kendisine Nesrin’le birlikte misafiir odasını ayarlar. Samin Harim’e de bundan böyle kendisini aramamasını ister. Harim ipleri eline almaya karar verir. Asfand’ı Faraz ve Anita’nıın buluştuğu yere getirir. Olayları yanlış anladığını aslında Faraz’ın aldattığını ve bu kızla evlenmek istediğini açıklar. Asfand evde Samin’i gözlemler. Gece yarılarına kadar Halima’nın isteğiyle temizlik yapıyor ve başka oda da yatıyordur.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın