Candan Öte 64.Bölüm Özeti – 24 Ağustos Perşembe

candan öte 64

Karan Swamini’nin Eski Sevgilisi Mi?

Candan Öte 64.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 64. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 64. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 64.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 64.bölümde neler olacak? Candan Öte 64. bölüm özetinde Manvi balayında Karan’a rastlar. Karan’ın amacı ne? Candan Öte 64. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 64

Hint Dizi Özetleri Manvi ve Virat balayı oteline ulaşır. Manvi otele girerken Karan’ı görür. Virat sadece balayına odaklanmasını ister. Ayrıca Dabu ve Jevika’nın aramalarını da kapatır.

Swamini kendi kabuğuna çekilmiştir. Jevika ondaki sessizliği fark eder. Swamini geçmişini düşünmekten kendini alıkoyamıyordur. Geçmişte babasıyla bir erkek için kavga ediyordur. Maddiyatın kendisi için önemli olmadığını savunuyordur.

Manvi restoranda Virat’ı beklerken serseriler tarafından saldırıya uğrayacakken Karan gelip onu kurtarır. Virat geldiğinde neler olduğunu sorar. Bu olay sonucunda Karan çiftle birlikte yemek yer.

Candan Öte 64. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 24 Ağustos Perşembe

Ertesi sabah Karan’ın odasına gittiklerinde otelden ayrılmış olduğunu öğrenirler. Manvi bir mektup zarfının içinde Swamini halasının fotoğrafını görür. Ardından oda da çalışan elektrik süpürgesi tarafından yutulur. Virat bu konuyla çok alakadar olmazken Manvi kafayı takar.

Karvaçut bayramı yaklaşır ve büyükbaba Virat’ı arayarak ne hediye etmek istediğini sorar. Virat’ın aklında araba vardır ama kendi kazandığı parayla almak istediğini söyler. Büyükbabası ona gururlu bir bakış atar.

Manvi bu haberi Jevika’yla paylaşınca şoke olur. Bu arada Manvi, Viren’in Jevika için oruç tuttuğunu öğrenir ve Virat’a da baskı yapar. Kadınlar, Manvi’nin oruç tutmaması için baskı uygular.

Akşam olduğunda ritüellerin yerine getirilmesi gerekirken Manvi ortalıkta yoktur. Bu festival gününde kimseden izin almadan evden çıkıp gitmiştir Üstelik şarjı da bitmiştir. Manvi, Karan’ın adresini bulmuş ona bakmaya gitmiştir. Fakat evde yoktur. Ayrıca eve zamanında da dönemeyecektir. İlk Karvaçut Bayramı’nda eve geç kalmıştır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın