Candan Öte 64.Bölüm Özeti – 24 Ağustos Perşembe

candan öte 64

Karan Swamini’nin Eski Sevgilisi Mi?

Candan Öte 64.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 64. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 64. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 64.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 64.bölümde neler olacak? Candan Öte 64. bölüm özetinde Manvi balayında Karan’a rastlar. Karan’ın amacı ne? Candan Öte 64. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 64

Hint Dizi Özetleri Manvi ve Virat balayı oteline ulaşır. Manvi otele girerken Karan’ı görür. Virat sadece balayına odaklanmasını ister. Ayrıca Dabu ve Jevika’nın aramalarını da kapatır.

Swamini kendi kabuğuna çekilmiştir. Jevika ondaki sessizliği fark eder. Swamini geçmişini düşünmekten kendini alıkoyamıyordur. Geçmişte babasıyla bir erkek için kavga ediyordur. Maddiyatın kendisi için önemli olmadığını savunuyordur.

Manvi restoranda Virat’ı beklerken serseriler tarafından saldırıya uğrayacakken Karan gelip onu kurtarır. Virat geldiğinde neler olduğunu sorar. Bu olay sonucunda Karan çiftle birlikte yemek yer.

Candan Öte 64. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 24 Ağustos Perşembe

Ertesi sabah Karan’ın odasına gittiklerinde otelden ayrılmış olduğunu öğrenirler. Manvi bir mektup zarfının içinde Swamini halasının fotoğrafını görür. Ardından oda da çalışan elektrik süpürgesi tarafından yutulur. Virat bu konuyla çok alakadar olmazken Manvi kafayı takar.

Karvaçut bayramı yaklaşır ve büyükbaba Virat’ı arayarak ne hediye etmek istediğini sorar. Virat’ın aklında araba vardır ama kendi kazandığı parayla almak istediğini söyler. Büyükbabası ona gururlu bir bakış atar.

Manvi bu haberi Jevika’yla paylaşınca şoke olur. Bu arada Manvi, Viren’in Jevika için oruç tuttuğunu öğrenir ve Virat’a da baskı yapar. Kadınlar, Manvi’nin oruç tutmaması için baskı uygular.

Akşam olduğunda ritüellerin yerine getirilmesi gerekirken Manvi ortalıkta yoktur. Bu festival gününde kimseden izin almadan evden çıkıp gitmiştir Üstelik şarjı da bitmiştir. Manvi, Karan’ın adresini bulmuş ona bakmaya gitmiştir. Fakat evde yoktur. Ayrıca eve zamanında da dönemeyecektir. İlk Karvaçut Bayramı’nda eve geç kalmıştır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir