Candan Öte 62.Bölüm Özeti – 22 Ağustos Salı

candan öte 62

Swamini’nin Geçmişi!

Candan Öte 62.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 62. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Ağustos Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 62. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 62.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 62.bölümde neler olacak? Candan Öte 62. bölüm özetinde Manvi artık Vadera ailesinin yeni gelinidir. Manvi, Swaminin geçmişini fena halde kafayı takar. Candan Öte 62. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 62

Hint Dizi Özetleri Manvi artık evlidir. İlk kheer yapımına koyulur. Masada herkes kheeri yer ve Swamini Manvi’ye hediyesini verir. Manvi herkese biraz daha kheer vermeye çalışır. Virat bunu engeller ve ona kheer yedirmeye çalışır. Manvi tadının çok kötü olduğunu anlar. Neden kimsenin bir şey söylemediğini sorar. Büyükbaba içi ne katığı sevgiyi tattıklarından bahseder. Ayrıca Jevika’nın da kheeri hatırlanır.

Diğer konakta ise aile üyeleri düğünde çok para harcamış ve bankadaki paraları borçların ödenmesine yetmemiş evleri mühürlenmiştir. Kızlara bir şey söylememeye karar verirler.

Gelinler tapınağa götürülerek dua edilir. Burada tanıdıkları bir kadına rastlarlar ve neden oğullarını hasta bir kadınla evlendirdiklerini sorar. Manvi ve Jevika bunu duyunca üzülürken Swamini ise sinirlenir ve kadına haddini bildirir.

Eve döndüklerinde Jevika çay hazırlarken Manvi aile üyeleriyle sohbet ediyordur. Swamini ilk günden küçük gelinin oturduğunu büyük gelinin çalıştığından dem vurur. Manvi ayağa kalkarak her işe koşacağını söyler.

Manvi evi aradığında Dabu bankada olduklarını ağzından kaçırır. Ağlayarak telefonu kaparken Manvi onu çok özlediğini düşünür. Virat yanına gelerek onu zorla dışarıya çıkarır. Bu arada eve dönüş yolunda trafiğe yakalanırlar. Bir yandan da akşam yemeği saati yaklaşıyordur. Gergin bekleyiş had safhadadır. Jevika kız kardeşini arayarak bir an önce gelmelerini ve imajını zedelememesini ister.

Virat ve Manvi eve gelir ve büyükbaba evin kurallarını çiğnedikleri için yemek yemelerine izin vermeyince kendilerini kötü hissederler. Virat ve Manvi, odalarında mum ışığında romantik bir akşam yemeğinin tadını çıkarır. Manvi, Virat’ın fazla eşyalarını paketler ve depo odasındaki kutuyu görür. Bu Swamini’ye aittir.

Manvi, Swamini’ye yakalanır ve azarlanır. Swamini bu konuda Jevika’yı uyarır ve kız kardeşinşn yanlışlıkla bile özeline dokunmamasını söyler. Kız kardeşler ayrı odalarda bu albümü düşünmeye koyulur. Özellikle Manvi bu konuya fena halde tutulur. Hatta geceleri bile uykusu kaçar. Zorla Vira’tı da yanına alarak fenerlerle depoya girip albümü aramaya koyulur. Manvi albümü bulur fakat içi boştur. Manvi Swaminin yanında bu kadar mutlu olduğu bu adamı merak ediyordur. Swaminş de odasında bu fotoğrafları yakıyordur.

Jevika ve Swamini alışverişe çıkar. Swamini birini gördüğünü düşünerek telaşla ayrılır. Jevika son zamanlarda Swamini’nin hareketlerinin çok değiştiğini söyler.

Diğer tarafta ev müzayedeye çıkmıştır. Viren avukat arkadaşları tarafından Rişikeş’te bir evin müzayedeye çıktığını öğrenir ve Viren oraları çok sevdiğinden bahseder. Viren Jevika’nın amcasını arayarak müzayedeye çıkacak evden haberinin olup olmadığını bilgi almak istediğini söyler. Amca şoke olur ve rahatsız olduğunu söyleyerek telefonu kapatır.

Candan Öte 62. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 22 Ağustos Salı

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir