Candan Öte 62.Bölüm Özeti – 22 Ağustos Salı

candan öte 62

Swamini’nin Geçmişi!

Candan Öte 62.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 62. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Ağustos Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 62. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 62.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 62.bölümde neler olacak? Candan Öte 62. bölüm özetinde Manvi artık Vadera ailesinin yeni gelinidir. Manvi, Swaminin geçmişini fena halde kafayı takar. Candan Öte 62. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 62

Hint Dizi Özetleri Manvi artık evlidir. İlk kheer yapımına koyulur. Masada herkes kheeri yer ve Swamini Manvi’ye hediyesini verir. Manvi herkese biraz daha kheer vermeye çalışır. Virat bunu engeller ve ona kheer yedirmeye çalışır. Manvi tadının çok kötü olduğunu anlar. Neden kimsenin bir şey söylemediğini sorar. Büyükbaba içi ne katığı sevgiyi tattıklarından bahseder. Ayrıca Jevika’nın da kheeri hatırlanır.

Diğer konakta ise aile üyeleri düğünde çok para harcamış ve bankadaki paraları borçların ödenmesine yetmemiş evleri mühürlenmiştir. Kızlara bir şey söylememeye karar verirler.

Gelinler tapınağa götürülerek dua edilir. Burada tanıdıkları bir kadına rastlarlar ve neden oğullarını hasta bir kadınla evlendirdiklerini sorar. Manvi ve Jevika bunu duyunca üzülürken Swamini ise sinirlenir ve kadına haddini bildirir.

Eve döndüklerinde Jevika çay hazırlarken Manvi aile üyeleriyle sohbet ediyordur. Swamini ilk günden küçük gelinin oturduğunu büyük gelinin çalıştığından dem vurur. Manvi ayağa kalkarak her işe koşacağını söyler.

Manvi evi aradığında Dabu bankada olduklarını ağzından kaçırır. Ağlayarak telefonu kaparken Manvi onu çok özlediğini düşünür. Virat yanına gelerek onu zorla dışarıya çıkarır. Bu arada eve dönüş yolunda trafiğe yakalanırlar. Bir yandan da akşam yemeği saati yaklaşıyordur. Gergin bekleyiş had safhadadır. Jevika kız kardeşini arayarak bir an önce gelmelerini ve imajını zedelememesini ister.

Virat ve Manvi eve gelir ve büyükbaba evin kurallarını çiğnedikleri için yemek yemelerine izin vermeyince kendilerini kötü hissederler. Virat ve Manvi, odalarında mum ışığında romantik bir akşam yemeğinin tadını çıkarır. Manvi, Virat’ın fazla eşyalarını paketler ve depo odasındaki kutuyu görür. Bu Swamini’ye aittir.

Manvi, Swamini’ye yakalanır ve azarlanır. Swamini bu konuda Jevika’yı uyarır ve kız kardeşinşn yanlışlıkla bile özeline dokunmamasını söyler. Kız kardeşler ayrı odalarda bu albümü düşünmeye koyulur. Özellikle Manvi bu konuya fena halde tutulur. Hatta geceleri bile uykusu kaçar. Zorla Vira’tı da yanına alarak fenerlerle depoya girip albümü aramaya koyulur. Manvi albümü bulur fakat içi boştur. Manvi Swaminin yanında bu kadar mutlu olduğu bu adamı merak ediyordur. Swaminş de odasında bu fotoğrafları yakıyordur.

Jevika ve Swamini alışverişe çıkar. Swamini birini gördüğünü düşünerek telaşla ayrılır. Jevika son zamanlarda Swamini’nin hareketlerinin çok değiştiğini söyler.

Diğer tarafta ev müzayedeye çıkmıştır. Viren avukat arkadaşları tarafından Rişikeş’te bir evin müzayedeye çıktığını öğrenir ve Viren oraları çok sevdiğinden bahseder. Viren Jevika’nın amcasını arayarak müzayedeye çıkacak evden haberinin olup olmadığını bilgi almak istediğini söyler. Amca şoke olur ve rahatsız olduğunu söyleyerek telefonu kapatır.

Candan Öte 62. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 22 Ağustos Salı

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın