Kader İsterse 23.Bölüm Özeti – 15 Eylül Cuma

Kader İsterse 23

Faraz, Harim’le Evlenmeyi Kabul Etti!

Kader İsterse 23.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 23. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Eylül Cuma günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 23. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 23.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 23.bölümde neler olacak? Kader İsterse 23. bölüm özetinde İlyas, Faraz’ı Harim’in odasında görünce hemen yeni bir karar alır ve oğlunu sıkıştırır. Kader İsterse 23. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 23
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Anila ve Zawar’ın evliliği kesinleşir. Harim ayak altında dolaşanları evden bir bir gönderiyordur. Halima bu işi Harim’in yaptığını her sorununa yetişip çözdüğü için alnından öper.

Arif ve annesinden artık gına geldi. Kadın ölüm döşeğinde Arif ve Samin’i çağırır. Arif’e bundan sonra Samin’e sahip çıkmasını söyler ve gözlerini yumar.

Faraz yine düşüncelerinde boğuluyordur. Samin’in evine gidince yine Arif karşısına çıkar. Arif iki arada bir derede annesinin öldüğünü Samin’le evleneceğini boşanma kağıtlarının eline ulaşacağını söyleyip fitili ateşleyip gönderir.

Faraz Anila’nın düğünü olmasa bu işi çoktan halledeceğini söylüyor. Aynı şeyler yaşanmaya devam ediyordur. Harim sürekli Faraz’ın odasında onu sıkıştırıyordur. Anila’nın düğün töreni gerçekleşir. Harim oldukça sade giyinip kendini acındırmaya çalışır. Sürekli Faraz’ın merhametine oynar. Faraz onu kırdığını düşünmeye başlar.

Kader İsterse 23. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 15 Eylül Cuma

Harim düğünden fotoğrafları Samin’e yollar. Aile de düğün oluyordur ve ona haber verilmemiştir. Bu Samin’i tamamen hayatlarından çıkardıkları anlamına geliyordur. Samin oldukça incinmiş hisseder. Üstüne Harim Faraz’la evleneceklerini iletir.

Arif densizi evden ayrılmadan önce İbrahim’e annesinin son vasiyetini yerine getirmek istediğini söyler. İbrahim’de Samin’le konuşmaya gider. Hala şu kıl kuyrukla kızını evlendirebilmeyi düşünüyordur.

Müfettişten de Faraz’a telefon gelir. Önemli deliller elde ettiklerini söyler. Serseriler yakalanmıştır ama onlar Asfand’ı öldürmediklerini söyler.

Faraz kendisini acındıran Harim’in etrafında dolanıyordur. Harim’de yükselir ve ağlamaya başlar. İlyas oradan geçerken onları görüp siniri bozulur ve Faraz’a Samin’den boşanırsa Harim’le evleneceğini söyler. Bunları duyan Harim sonunda muradına erer.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın