Candan Öte 80.Bölüm Özeti – 15 Eylül Cuma

Candan Öte 80

Jevika, Manvi’nin Hizmetçisi Oldu!

Candan Öte 80.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 80. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Eylül Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 80. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 80.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 80.bölümde neler olacak? Candan Öte 80. bölüm özetinde Jevika kız kardeşine ulaşmanın yollarını arıyor. Candan Öte 80. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 80

Hint Dizi Özetleri Vadhera ailesine yeni hizmetçi gelir ama evdekiler kabul etmez. Kadın köyden gelmiştir ve yüzünü gizliyordur. Aynı kadın Manvi’nin de yanına gider. Manvi uygun bir fiyata anlaşır.

Yeni hizmetçi Manvi’nin eviniz temizlemeye başlar. Manvi ise bir dakika susmuyordur. Sürekli Jevika’dan bahsediyordur. Hizmetçi de Manvi’nin arkasından peçesini kaldırır ve Jevika olduğu anlaşılır. Jevika, Viren’in aramalarını görür. Evde bir dosya lazım olmuştur. Jevika hızlıca odaya gidip dosyayı alır. Yolda Swamini’ye yakalanır. Sunder onu kurtarır ve hemen Manvi’nin evine götürür.

Jevika akşam kimseye yakalanmamak için hızlıca Viren’den önce eve ulaşmaya çalışır. Üstünü değişir ama saç şekli aynı kalır. Viren yeni tarzıyla dalga geçer.

Ertesi sabah Jevika yeniden hazırlanır. Evdekiler yine yüzü kapalı bu kızın evlerinde ne gezdiğini konuşur. Sarisine Jevika’nın bileziğinin takılmasıyla hırsız muamelesi görür. Swamini mutlaka yüzünü açmasını söyler. Onu Viren kurtarır ve Jevika hızlıca Manvi’nin evine gider.

Manvi’de peçeli kızın yüzünü görmek için türlü türlü girişimleri olur ama başarısız kalır. Yavaştan oda Jevika olduğundan şüphelenmeye başlamıştır. Bu arada Viren’de o peçeli kızın Jevika olduğunu anlamıştır. Onu köşeye çekerek sorgulamaya çalışır. Jevika, Viren’in kendisini tanıdığından habersizdir. Viren köylü kızına iltifat etmeye başlar ve Jevika şoke olur.

Ertesi gün Manvi ve Jevika pazara gider. Manvi yaptığı plan sonunda Jevika’nın yüzünü görmeyi başarır. İki kardeş birbirine sarılır. Viren’de kafasına saksıyı yer. Jevika Viren’in oyun yaptığını anlayınca derin bir nefes alır.

Candan Öte 80. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 15 Eylül Cuma

Manvi, Virat’ı aradığında Virat’ın çocuğuna özel ders verdiği kadınla atışmasını duyar. Kadın kocasına hakaret edip duruyordur. Virat’te borcunu ödeyeceğini söyleyip o evden ayrılır.

Manvi çiçekçi esnafla meydan okumaya girer ve 2 saat içinde tüm çiçekleri satar. Adam ondan memnun kalır ve işe başlamasını ister.

Manvi eve döndüğünde kadının polislerle geldiğin ve Virat’ı şikayet ettiğini görür. Manvi tak diye parayı çıkarır ve herkese haddini bildirir.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir