Kader İsterse 24.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi

Kader İsterse 24

Arif ve Harim TUTUKLANDI!

Kader İsterse 24.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 24. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 24. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 24.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 24.bölümde neler olacak? Kader İsterse 24. bölüm özetinde Harim ve Arif sonunda ektiklerini biçiyor. Artık tamamen Faraz ve Samin’in hayatından çıktılar. Kader İsterse 24. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 24
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri İlyas evin saygısını kurtarmak için Samin defterini bir an önce kapatıp Harim’le evlenmesini ister. Harim kulaklarına inanamaz ve odasına koşar. Mutluluktan havalara uçar. Resmen odanın içine sığmaz. Faraz’da oturduğu yerde sabahlamıştır. O da evlilik haberini ilk Samin’le paylaşır. Harim’le evleneceğini Arif’in ona kalacağını yazar. Hala derdi Arif’tir.

Halima ise bu durumu kabullenemiyordur. İlyas ikinci kez Faraz hakkında önemli bir karar alıyordur ve kendisinin haberi yoktur. Halima, halanın onu uyardığı günleri düşünür. Tüm bunların çaresi Samin’i eve geri döndürmektir.

Harim haberi yokmuş gibi Halima’nın karşısında süklüm büklüm durur. Büyüklerin vereceği karara saygı duyduğunu söyler.

Arif ne yaparsa yapsın Samin onu kabul etmiyor diye Harim’i arar. Harim onun beceriksizliği olduğunu söyleyerek telefonu kapatır.

Faraz işten döner ve Harim onu bahçede bekliyordur. Harim ona bu kararı alırken mutlu olup olmadığını sorar. Ayrıca Faraz birbirlerini artık hak ettiklerini belirtir. İlyas onları odasına çağırarak kararını açıklar. Bu durumda evlerinde kalması hoş olmaz düğüne kadar annesinin evine gitmesini söyler.

Harim’in annesi endişelidir. Kızı ne yaptı etti de evin diğer oğluyla evlenebiliyordur. Samin, Harim’i arayarak huzursuz etmeye başlar. Onu Asfand’ın ölümünden sorumlu olduğunu söyleyince Harim korkarak telefonu kapatır. Faraz’da avukatın yanına gitmiş boşanma evraklarını ayarlıyordur ama imzalayamaz.

Kader İsterse 24. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 18 Eylül Pazartesi

Harim annesinin evine dönerken Halima hiç ikna olmamıştır. Tek çarenin Samin’den geçtiğini anlar.Faraz’ı da müfettiş çağırmıştır. Kapkaççılardan biri Arif’in adını verdiğinde Faraz şoke olur.

Halima Samin’in evinde çok hoş karşılanmaz. Halima, Harim’in ne yaptığını anlamadığını oğlunun onunla evlenmesini istemediğini söyler. Samin buna sinirlenir. Sırf oğlunun Harim’le evlenmesini istemediği için geldiğini öğrenir. Birden kapı sert bir şekilde çalmaya başlar. Faraz ve polisler içeri girer. Faraz Arif’i arıyordur. Hemen Samin’in yanına giderek birlikte tezgahladıklarını başından beri bildiğini haykırır. Samin’e artık Faraz’ın Arif takıntısından gına gelmiştir ve bir tokat yapıştırır. Sonunda aklı başına gelir. Samin neden anlamak istemediğini sorar. Tüm bunların Arif ve Harim’in planı olduğunu söyler. Bunu duyan Halima eyvahlar olsun diye bakışı atar.

Arif’in iş yerine gidilir. Arif amcasının geldiğini öğrenir ve konunun Samin’in evliliği kabul etmiş olabileceğini düşünerek gider. Onu karşılayan polisler olur. Arif ifadesinde her şeyi itiraf eder. Harim’in emirlerine uyduğunu açıklar. Böylece yeni hedef Harim’dir. Harim evde kendinden geçmiş düğününü planlıyordur. Kapı çaldığında Faraz geldi diyerek koşar. Karşısında polis ordusunu görünce ben kimseyi öldürmem Arif yalan söylüyor demeye başlayınca Faraz ona kimsenin ona Arif demediğini söyler. Harim zor bela götürülür. Geriye Halima ve İlyas’ın yıkılışı kalır.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın