Kader İsterse 24.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi

Kader İsterse 24

Arif ve Harim TUTUKLANDI!

Kader İsterse 24.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 24. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 24. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 24.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 24.bölümde neler olacak? Kader İsterse 24. bölüm özetinde Harim ve Arif sonunda ektiklerini biçiyor. Artık tamamen Faraz ve Samin’in hayatından çıktılar. Kader İsterse 24. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 24
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri İlyas evin saygısını kurtarmak için Samin defterini bir an önce kapatıp Harim’le evlenmesini ister. Harim kulaklarına inanamaz ve odasına koşar. Mutluluktan havalara uçar. Resmen odanın içine sığmaz. Faraz’da oturduğu yerde sabahlamıştır. O da evlilik haberini ilk Samin’le paylaşır. Harim’le evleneceğini Arif’in ona kalacağını yazar. Hala derdi Arif’tir.

Halima ise bu durumu kabullenemiyordur. İlyas ikinci kez Faraz hakkında önemli bir karar alıyordur ve kendisinin haberi yoktur. Halima, halanın onu uyardığı günleri düşünür. Tüm bunların çaresi Samin’i eve geri döndürmektir.

Harim haberi yokmuş gibi Halima’nın karşısında süklüm büklüm durur. Büyüklerin vereceği karara saygı duyduğunu söyler.

Arif ne yaparsa yapsın Samin onu kabul etmiyor diye Harim’i arar. Harim onun beceriksizliği olduğunu söyleyerek telefonu kapatır.

Faraz işten döner ve Harim onu bahçede bekliyordur. Harim ona bu kararı alırken mutlu olup olmadığını sorar. Ayrıca Faraz birbirlerini artık hak ettiklerini belirtir. İlyas onları odasına çağırarak kararını açıklar. Bu durumda evlerinde kalması hoş olmaz düğüne kadar annesinin evine gitmesini söyler.

Harim’in annesi endişelidir. Kızı ne yaptı etti de evin diğer oğluyla evlenebiliyordur. Samin, Harim’i arayarak huzursuz etmeye başlar. Onu Asfand’ın ölümünden sorumlu olduğunu söyleyince Harim korkarak telefonu kapatır. Faraz’da avukatın yanına gitmiş boşanma evraklarını ayarlıyordur ama imzalayamaz.

Kader İsterse 24. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 18 Eylül Pazartesi

Harim annesinin evine dönerken Halima hiç ikna olmamıştır. Tek çarenin Samin’den geçtiğini anlar.Faraz’ı da müfettiş çağırmıştır. Kapkaççılardan biri Arif’in adını verdiğinde Faraz şoke olur.

Halima Samin’in evinde çok hoş karşılanmaz. Halima, Harim’in ne yaptığını anlamadığını oğlunun onunla evlenmesini istemediğini söyler. Samin buna sinirlenir. Sırf oğlunun Harim’le evlenmesini istemediği için geldiğini öğrenir. Birden kapı sert bir şekilde çalmaya başlar. Faraz ve polisler içeri girer. Faraz Arif’i arıyordur. Hemen Samin’in yanına giderek birlikte tezgahladıklarını başından beri bildiğini haykırır. Samin’e artık Faraz’ın Arif takıntısından gına gelmiştir ve bir tokat yapıştırır. Sonunda aklı başına gelir. Samin neden anlamak istemediğini sorar. Tüm bunların Arif ve Harim’in planı olduğunu söyler. Bunu duyan Halima eyvahlar olsun diye bakışı atar.

Arif’in iş yerine gidilir. Arif amcasının geldiğini öğrenir ve konunun Samin’in evliliği kabul etmiş olabileceğini düşünerek gider. Onu karşılayan polisler olur. Arif ifadesinde her şeyi itiraf eder. Harim’in emirlerine uyduğunu açıklar. Böylece yeni hedef Harim’dir. Harim evde kendinden geçmiş düğününü planlıyordur. Kapı çaldığında Faraz geldi diyerek koşar. Karşısında polis ordusunu görünce ben kimseyi öldürmem Arif yalan söylüyor demeye başlayınca Faraz ona kimsenin ona Arif demediğini söyler. Harim zor bela götürülür. Geriye Halima ve İlyas’ın yıkılışı kalır.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir