Kader İsterse 22.Bölüm Özeti – 14 Eylül Perşembe

Kader İsterse 22

Harim, Faraz’la Evlenmek İstediğini Söylüyor!

Kader İsterse 22.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 21. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 22. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 22.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 22.bölümde neler olacak? Kader İsterse 22. bölüm özetinde Harim, Faraz’a onunla evlenmek istediğini söylüyor. Bakalım Faraz ne tepki verecek? Kader İsterse 22. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 21
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim’in tüm engellemelerine rağmen Faraz soluğu Samin’in evinde alır. Ona çiçekte almıştır. Faraz arabadan inmeden kapıda Arif ve Samin’i konuşurken bulur. Faraz hemen Samin kendisini aldatıyormuş triplerine girip geri döner. Harim ve Arif bu durumu kutlar.

Aile yemek masasındayken Harim onu görür ve seslenir. Herkes Samin’le arasında geçenleri merak ediyordur. Faraz gözleriyle gördüğünü ve Samin’in adını anmamalarını ister. Harim o kadar mutlu olur ki bu yüzüne yansır.

Samin’de Harim ve Faraz’ın yakınlaştıklarına dair kabuslar görmeye başlar. Samin o korkuyla Faraz’ı arar ama babası telefonu kapattırır. Daha sonra Faraz geri dönüş yapar. Faraz yine Arif’ten bahsetmeye kalkınca Samin sinirlenir. Faraz sürekli Arif’le görüşüp görüşmediğini sorar. Samin görüşmediklerini söylediğinde Faraz yıkılır ve ağlayarak telefonu kapatır.

Kader İsterse 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 14 Eylül Perşembe

Onu kapıdan dinleyen Harim ise mest oluyordur. Halima yeniden Harim’i Faraz’ın odasını toparlarken bulur. Halima bu sefer rahatsız olur ve başka bir iş yapmasını ister. Ondan annesini çağırmasını istediğinde Harim şüpheyle bakar. Halima ve hala karşılarına Harim’in annesini alarak kızının ikinci evliliğini yaptırmalarını ister. Kadın Harim’in bunu kabul etmediğini bu evde onlarla yaşamak istediğini söyler. Halima düşünmelerini ister.

Harim annesine evlenmek istediği kişinin bu evde olduğunu anlatır. Kadın kızının anlattıklarına ağzı açık kalır. Faraz odasına geldiğinde her yerin değiştiğini görür ve bunu yine Harim’in yaptığını öğrenir. Faraz Harim’in odasına sinirle gider ama ona sakin davranır. Harim ona Samin’den ne zaman boşanacağını sorar. Harim ailesinin yeniden evlenmesini istediğini anlatır. Daha sonra konuyu ikisinin evlenmesine getirir. Faraz saçmalamamasını onunla evlenmeyeceğini söyler. Harim iki gözü yaşlı eninde sonunda kendisiyle evlendireceğini söyler.

Evdeki hala Samin’in kız kardeşini oğluna gelin olarak almak istiyordur. Bunu öğrenen Harim Anila ile Zawar’ın arasını yapmak için uğraşır.

Arif’in annesi son demlerini yaşıyordur.. Tek derdi Samin’in Arif’i affetmesidir. Hiçbir şey yiyip içmez. Tehditçe hareketlerle zorla Samin’in ağzından Arif’i affettiği dökülür.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın