Kader İsterse 22.Bölüm Özeti – 14 Eylül Perşembe

Kader İsterse 22

Harim, Faraz’la Evlenmek İstediğini Söylüyor!

Kader İsterse 22.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 21. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 22. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 22.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 22.bölümde neler olacak? Kader İsterse 22. bölüm özetinde Harim, Faraz’a onunla evlenmek istediğini söylüyor. Bakalım Faraz ne tepki verecek? Kader İsterse 22. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 21
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim’in tüm engellemelerine rağmen Faraz soluğu Samin’in evinde alır. Ona çiçekte almıştır. Faraz arabadan inmeden kapıda Arif ve Samin’i konuşurken bulur. Faraz hemen Samin kendisini aldatıyormuş triplerine girip geri döner. Harim ve Arif bu durumu kutlar.

Aile yemek masasındayken Harim onu görür ve seslenir. Herkes Samin’le arasında geçenleri merak ediyordur. Faraz gözleriyle gördüğünü ve Samin’in adını anmamalarını ister. Harim o kadar mutlu olur ki bu yüzüne yansır.

Samin’de Harim ve Faraz’ın yakınlaştıklarına dair kabuslar görmeye başlar. Samin o korkuyla Faraz’ı arar ama babası telefonu kapattırır. Daha sonra Faraz geri dönüş yapar. Faraz yine Arif’ten bahsetmeye kalkınca Samin sinirlenir. Faraz sürekli Arif’le görüşüp görüşmediğini sorar. Samin görüşmediklerini söylediğinde Faraz yıkılır ve ağlayarak telefonu kapatır.

Kader İsterse 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 14 Eylül Perşembe

Onu kapıdan dinleyen Harim ise mest oluyordur. Halima yeniden Harim’i Faraz’ın odasını toparlarken bulur. Halima bu sefer rahatsız olur ve başka bir iş yapmasını ister. Ondan annesini çağırmasını istediğinde Harim şüpheyle bakar. Halima ve hala karşılarına Harim’in annesini alarak kızının ikinci evliliğini yaptırmalarını ister. Kadın Harim’in bunu kabul etmediğini bu evde onlarla yaşamak istediğini söyler. Halima düşünmelerini ister.

Harim annesine evlenmek istediği kişinin bu evde olduğunu anlatır. Kadın kızının anlattıklarına ağzı açık kalır. Faraz odasına geldiğinde her yerin değiştiğini görür ve bunu yine Harim’in yaptığını öğrenir. Faraz Harim’in odasına sinirle gider ama ona sakin davranır. Harim ona Samin’den ne zaman boşanacağını sorar. Harim ailesinin yeniden evlenmesini istediğini anlatır. Daha sonra konuyu ikisinin evlenmesine getirir. Faraz saçmalamamasını onunla evlenmeyeceğini söyler. Harim iki gözü yaşlı eninde sonunda kendisiyle evlendireceğini söyler.

Evdeki hala Samin’in kız kardeşini oğluna gelin olarak almak istiyordur. Bunu öğrenen Harim Anila ile Zawar’ın arasını yapmak için uğraşır.

Arif’in annesi son demlerini yaşıyordur.. Tek derdi Samin’in Arif’i affetmesidir. Hiçbir şey yiyip içmez. Tehditçe hareketlerle zorla Samin’in ağzından Arif’i affettiği dökülür.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir