Candan Öte 77.Bölüm Özeti – 12 Eylül Salı

Candan Öte 77

Jevika ve Swamini Küslüğü Bitti!

Candan Öte 77.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 77. bölümü Kanal 7 ekranlarında 12 Eylül Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 77. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 79.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 77.bölümde neler olacak? Candan Öte 77. bölüm özetinde düğüne gelen Swamini ve Jevika arasındaki küslük sona erer. Candan Öte 77. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 77

Hint Dizi Özetleri Manvi ve Virat avukatlardan kaçarken Jevika ve Viren’e yakalanır. Onlar ellerinde evrakları tutuyor ve ikiliye imzalatmak için gelirler. Manvi ve Virat ayak diretirken Viren ve Jevika imzalatmak için çaba harcar. Köşeye sıkışan ikili boşanmak istemediklerini oyun yaptıklarını itiraf eder. Böylece Viren ve Jevika’nın da kahkahasıyla oyun olduğu anlaşılır.

Düğün törenine büyükbaba ve Swamini hala da gelir. Jevika onu görünce gerilir ve Viren’de elini bırakır. Jevika odasında saklanırken herkes Swamini’nin gelişine sevinir. Viren odaya gelerek ondan özür diler ve her şeyin geride kaldığını onnla gelmesini ister. Swamini Jevika’yla konuşmak ister. Ondan özür diler ve ikili barışır.

Ertesi sabah kahvaltıya Dabu yalnız gelir ve Sweety’nin yorgun olduğunu söyler. Virat müzik şirketinden telefon gelmesiyle erken ayrılır. Manvi ve Jevika’da ayrılacakken Sweety’i görmek isterler ama o gelmez ve rahatsız olduğunu söyler. Manvi vedalaşmaya bile gelemeyecek kadar neyi olduğunu merak eder.

Candan Öte 77. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 12 Eylül Salı

Daha sonra Sweety annesini özlediğini söyleyerek düğünde gelen hediyeleri de toplayıp gider. Büyükanne ve Pinky bu duruma üzülür. Swety ilerleyen günlerde de hep sürekli yorgun olduğunu bahane ederek yemekleri de Dabu’ya yaptırmaya başlayacak.

Chandigar’da ise Viren yine başarılı bir işe imza atarken evdekiler mutlu olur. Virat’ta müzik şirketiyle sözleşme imzalayamamıştır. Virat bu duruma iyiden iyiye üzülmeye başlar. Virat artık evde boş boş dolanıp aile üyelerinin parasını yemekten usanmıştır. Yavaş yavaş bu durum onu içine çekmeye başlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın