Candan Öte 77.Bölüm Özeti – 12 Eylül Salı

Candan Öte 77

Jevika ve Swamini Küslüğü Bitti!

Candan Öte 77.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 77. bölümü Kanal 7 ekranlarında 12 Eylül Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 77. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 79.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 77.bölümde neler olacak? Candan Öte 77. bölüm özetinde düğüne gelen Swamini ve Jevika arasındaki küslük sona erer. Candan Öte 77. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 77

Hint Dizi Özetleri Manvi ve Virat avukatlardan kaçarken Jevika ve Viren’e yakalanır. Onlar ellerinde evrakları tutuyor ve ikiliye imzalatmak için gelirler. Manvi ve Virat ayak diretirken Viren ve Jevika imzalatmak için çaba harcar. Köşeye sıkışan ikili boşanmak istemediklerini oyun yaptıklarını itiraf eder. Böylece Viren ve Jevika’nın da kahkahasıyla oyun olduğu anlaşılır.

Düğün törenine büyükbaba ve Swamini hala da gelir. Jevika onu görünce gerilir ve Viren’de elini bırakır. Jevika odasında saklanırken herkes Swamini’nin gelişine sevinir. Viren odaya gelerek ondan özür diler ve her şeyin geride kaldığını onnla gelmesini ister. Swamini Jevika’yla konuşmak ister. Ondan özür diler ve ikili barışır.

Ertesi sabah kahvaltıya Dabu yalnız gelir ve Sweety’nin yorgun olduğunu söyler. Virat müzik şirketinden telefon gelmesiyle erken ayrılır. Manvi ve Jevika’da ayrılacakken Sweety’i görmek isterler ama o gelmez ve rahatsız olduğunu söyler. Manvi vedalaşmaya bile gelemeyecek kadar neyi olduğunu merak eder.

Candan Öte 77. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 12 Eylül Salı

Daha sonra Sweety annesini özlediğini söyleyerek düğünde gelen hediyeleri de toplayıp gider. Büyükanne ve Pinky bu duruma üzülür. Swety ilerleyen günlerde de hep sürekli yorgun olduğunu bahane ederek yemekleri de Dabu’ya yaptırmaya başlayacak.

Chandigar’da ise Viren yine başarılı bir işe imza atarken evdekiler mutlu olur. Virat’ta müzik şirketiyle sözleşme imzalayamamıştır. Virat bu duruma iyiden iyiye üzülmeye başlar. Virat artık evde boş boş dolanıp aile üyelerinin parasını yemekten usanmıştır. Yavaş yavaş bu durum onu içine çekmeye başlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir