Kader İsterse 21.Bölüm Özeti – 13 Eylül Çarşamba

Kader İsterse 21

Harim, Faraz’ın Kollarına Bayıldı!

Kader İsterse 21.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 21. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 20. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 21.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 21.bölümde neler olacak? Kader İsterse 21. bölüm özetinde evdeki hala Halima ve İlyas’la konuşarak Harim konusunda aydınlanmalarını sağlar. Kader İsterse 21. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 21
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim belası durmak bilmiyor. Asfand’ın yokluğunda freni boşalmış kamyon gibi dalmaya başlıyor. Faraz’a her türlü işini yaptırmaya çalışıyor ayrı özel ilgi bekliyor ve geceleri korktuğunu söylüyordur. Faraz ise çıldırmamak için zor duruyordur.

Samin,Halima’nın etrafında dolanıp durur. Halima Faraz’ın Harim’in odasında olduğunu öğrenir ve bunun uygun olmadığını Samin’in de onunla birlikte gitmesini tembihler.

Evdekilerle ilgilenen hala Halima’nın yanına gelir ve evdeki olumsuzluklardan bahseder. Harim’in Faraz’a olan davranışlarından hoşnutsuz olduğundan bahseder. Halima’da ki şüphe tohumları uyanır.

Arif’te Harim’i arar ve Asfand öldükten sonra Samin’in hala o evde olduğunu şimdi ne olacağını sorup duruyordur. Harim’i arkadaşı ziyaret eder. Kız Harim’in anlattıklarına bir hayli şaşırır. Onun soğukkanlı ve acımasız tavrını yeni fark ediyordur.

Gece yarısı Samin’in yokluğundan faydalanan Harim, Faraz’ın odasına girmeye çalışır. Kapıyı Samin açar ve Harim hayal kırıklığına uğrar. Samin kolundan tuttuğu gibi onu aşağı götürür ve artık Asfand’ın olmadığını aileye her şeyi açıklayabileceğini söyler. Harim birden hırsız var diye bağırır. Aile üyeleri geldiğinde gölge gördüğünü kaçtığını Samin’e sarıldığından falan bahseder. Faraz sanki Harim’i tanımıyormuş gibi kıza hakaret edip durur. Samin hala nasıl Harim’in söylediklerine inanabildiğini sorar. Samin artık bundan sonra ona açıklama yapmayacağını söyleyince Faraz sinirlenir ve İbrahim’e kızını almasını söyler. İbrahim’de o sıra Arif’le konuşuyordur. Kıl kuyruk Samin’in başına gelenleri öğrenince çok mutlu olur.

Kader İsterse 21. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 13 Eylül Çarşamba

Hala ise Samin ve ailenin böyle insanlar olmadıklarını savunur. Yanlış bir karar verdiklerini söyler. Harim ise namaz kılıyormuş gibi davranır. İbrahim daha kimseyi dinlemek istemiyordur ve kızını alıp gider. İbrahim, Faraz’la dalga geçer. Bir gün çok pişman olacağını kızının kendisini bırakan Arif’le neden olmak isteyeceğini ha olsa bile neden bu evliliği sürdürmek için bu kadar gereksiz yere çaba harcayacağını belirtir. Ayrıca Arif’in saatlerdir yanında evinde olduğunu da vurgular. Hepsi sessizleşir ve hatalarının farkına varır. İbrahim ve Samin gittikten sonra İlyas Harim’i çağırır. Harim onlara Arif’in adını vermediğini sadece gölge gördüğünü söyleyip sıvışır. Faraz efendi için pişmanlık çanları çoktan çalmaya başladı.

İlyas en doğru karara kamera görüntüleriyle ulaşacaklarını söyler. E be adam bunu en başta yapsaydınız ya! Kamera görüntülerinde hiçbir şey çıkmaz ama Harim zeytinyağı gibi üste çıkar. Herkese afra tafra yapıp olayı kapattırır. Faraz’ın kollarında da bayıldı ve geceyi sorgusuz kapattı. Hala İlyas ve Halima’yı karşılarına alarak Harim’in kıskançlığından dolayı Samin’e böyle davrandığından bahseder. Kadın konuşmasını bitirdikten sonra Halima’ya Harim’in Faraz’a karşı duygular beslendiğinden emin olduğunu söyler.

Harim, Faraz Samin’le konuşmaya gitmesin diye tekerlekleri indirir. Faraz’a gitmemesi için her yolu dener ama Faraz yine de gider.

Arif’in annesi hasta olduğu için evden gitmiyordur. Yine Samin’in yanına gelip kendisini ve Arif’i affetmesini ister. Adam yeniden kızın hayatını mahvetmiş ne affetmesi! Şu saatten sonra Samin Arif’i affetse ne olur affetmese ne olur! Samin Arif’in adını dahi anmak istemez.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir