Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi

Yalnız Beni Sev

Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları

Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…

Şu an da ekran yalnızca bir tane Hint dizisi kaldı o da Candan Öte… Pakistan dizileri sevilmiş olacak ki birbiri ardına yeni diziler yayınlanmaya devam ediyor. Böylece heyecan hep diri kalıyor. Yalnız Beni Sev dizisi Seni Kalbime Yazmışlar’ın yerine yayınlanacak.

Yalnız Beni Sev 11 Eylül Pazartesi günü 21.30’da yayınlanması bekleniyor.

Kaisi Tairi Khudgharzi dizisi 11 Mayıs 2022 – 14 Aralık 2022 tarihleri arasında 34 bölüm olarak yayınlandı. Yalnız Beni Sev 3 Ekim 2023 tarihinde final yapabilir.

Dizinin başrolünde Danish Taimoor ve Dur-e-fishan Saleem yer alıyor.

Yalnız Beni Sev – Kaisi Tairi Khudgharzi Pakistan dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan bir iş adamı Shamsher’in oğlu etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Shamsher, Mehak’ın kim olduğunu ve nerede yaşadığını öğrendikten sonra Mehak’ı kendisiyle evlendirebilmek için Akram’ı bir süreliğine tutuklatmak ve Ahsan’ı düğün gününde kaçırmak da dahil olmak üzere pek çok şeytani yol dener. Sevdiklerinin hayatlarıyla ilgili sürekli korku ve endişe içinde yaşamak zorunda kalmaktan yorulan Mehak, sonunda pes eder ve Shamsher ile evlenmeyi kabul eder.

Shamsher’in babası Dilawar, zengin ve kibirli bir adamdır ve aynı zamanda son derece güçlü ve nüfuzludur. Mehak’ı fakir olduğu için onaylamıyor ve Shamsher’in zenginliğinin peşinde olduğuna inanıyor.

Dizi de çok silahlar patlayacak. Bu babanın bu aşkın önünde büyük bir engel olduğunu söyleyelim.

Yalnız Beni Sev – Kaisi Tairi Khudgharzi Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kaisi Tairi Khudgharzi dizisi 34 bölümden oluşuyor. Bizde iki bölüm birleştirilerek yayınlandığında 17 bölüm ediyor. Böylece Yalnız Beni Sev 17 bölümlük bir dizi olacak gibi duruyor.

Yalnız Beni Sev – Kaisi Tairi Khudgharzi Dizisi Oyuncuları Kimler?

Dur-e-Fishan, Mehak rolünde, bir öğretim görevlisinin kızıdır, doğası gereği mütevazıdır ve orta sınıf bir geçmişe sahiptir.

Ahsan rolündeki Hammad Shoaib, Mehak’ın kuzeni ve nişanlısıdır.

Mehak’in anne ve babası rolünde Shahood Alvi ve Laila Wasti bulunuyor. ( Akram Ailesi)

Danish Taimoor, Shamsher rolünde bir iş adamının oğludur; inatçı ve aşkı uğruna her türlü sınıra gitmeye istekli.

Shamsher’in anne ve babası rolünü Noman Aijaz ve Atiqa Odho üstleniyor. ( Nawab Dilawar

 • Danish Taimoor`
 • Dur-e-Fishan
 • Noman Aijaz
 • Hammad Shoaib
 • Shahood Alvi
 • Laila Wasti
 • Atiqa Odho
 • Laiba Khan
 • Tipu Shareef
 • Zainab Qayyum
 • Emad Butt
 • Shehzeen Rahat

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir