Kader İsterse 19.Bölüm Özeti – 11 Eylül Pazartesi

Kader İsterse 19

Harim, Samin’i EVDEN YOLLATTI!

Kader İsterse 19.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 19. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 19.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 19.bölümde neler olacak? Kader İsterse 19. bölüm özetinde Harim Faraz evden gitmesin diye Samin’in üzerine oyun oynar. Asfand ise artık uyanmaya başlamıştır. Kader İsterse 19. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 19
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim, Asfand’a karşı ikili oynamaya devam eder. Kahvaltı masasında gerçekler anlatılmaya başlamışken Asfand Harim’in gerçek yüzünü görmeye adım adım yaklaşmıştır. Asfand, Faraz’ın Harim’e yakınlığından bahsederken Harim olayları çok büyütüp kafasında kurguladığını söyler. Asfand kafayı yemek üzeredir ve Harim’in kolunu sıkar. İlyas ve Halima buna engel olmaya çalışır. Asfand sinirlenerek masadan ayrılınca Harim tek kişilik drama oyununu sürdürür. Asfand’ın son zamanlarda değiştiğini ve kendisine böyle davrandığını anlatır. Aile üyeleri bir anda Harim’in etrafını sarar ve onun adına üzülmeye başlar. Halima elleriyle beslemeye kalkar.

İlyas olayların bu denli kopma noktasına gelişine üzülmüş ve Faraz’ın verdiği bu kararı destekler. Harim ise Faraz evden giderse her şeyin biteceğine üzülür. Yaptığı planlarla Asfand’ı intihara sürüklemek istediğini, Asfand’ın dul eşi olarak Faraz’ın sempatisini daha kolay yakalayacağını düşünüyordur.

Harim, Asfand’ın yanına gittiğinde babalarının da bu ayrı eve çıkma isteğine onay verdiğini öğrenir. Harim’in rengi kaçar. Bunun mümkün olmayacağını söylemeye başlar. Asfand artık tabi yavaştan uyanmaya başlamıştır. Asfaand Faraz gitmese dahi bu evden ayrılacağını belirttiğinde Harim yalnız gideceğini söyler. Asfand karısını da alıp gideceğini söylerken Harim error vermeye başlar. Asfand ve Harim arasında ipler kopma noktasına gelir ki bir zahmet kopsun. Harim iyice hırslanır ve ne yapması gerektiğini düşünmeye başlar. Düşünür düşünür ve yedek kulübesinde bekleyen Arif aklına gelir. Harim, Arif’le buluşup hemen planını uygulamaya koyar.

Kader İsterse 19. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 11 Eylül Pazartesi

Samin’de Faraz’ı yolcu eder. İkili gayet iyi anlaşmaya başlamışken yine başa saracaklardır. Kıl kuyruk Arif kapıda bekler. Harim onu içeri alıp Halima’nın karşısına çıkarır. Arif’in Samin’in eski nişanlısı olduğu ikilinin sık sık buluştuğu yalanını ortaya atar. Halima zaten inanmaya dünden hazır. Samin bildiğiniz gözyaşları akıtır o sırada Faraz eve döner ve önce Arif’i döve döve dışarı çıkarır sonra da Samin’i odasına yollar. Harim endişeli ve neden hala Samin’in evden kovulmadığını düşünmeye başlar. Asfand sonunda çark eder ve Harim’in Samin’i evden ve Faraz’ın hayatından yollamaya çalıştığını anlar. Güvenini yitiren Faraz, Samin’i evine bırakır.

Samin ailesine gerçeği anlatırken babası duyup Arif’e gider ve onu tekme tokat döver. Arif’te yalan hazır. Evin gelinin onu çağırdığını ve kendilerine tuzak kurduklarını söyler. Bunu öğrenen İbrahim kızının o evde saygı görmediğini onlar aramadan o eve gitmeyeceğini söyleyerek net konuşur. Karşı tarafta onlardan bir adım bekler.

Asfand Harim’in gece telefonda konuşmasını yakalar. Harim suç bastırmak için ona deli muamelesi yapar ve çok sık tekrarlar. Asfand çok kolay gaza gelir ve teklemeye başlar. Harim arkasından gülüyordur.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!
 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir