Kader İsterse 19.Bölüm Özeti – 11 Eylül Pazartesi

Kader İsterse 19

Harim, Samin’i EVDEN YOLLATTI!

Kader İsterse 19.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 19. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 19.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 19.bölümde neler olacak? Kader İsterse 19. bölüm özetinde Harim Faraz evden gitmesin diye Samin’in üzerine oyun oynar. Asfand ise artık uyanmaya başlamıştır. Kader İsterse 19. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 19
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim, Asfand’a karşı ikili oynamaya devam eder. Kahvaltı masasında gerçekler anlatılmaya başlamışken Asfand Harim’in gerçek yüzünü görmeye adım adım yaklaşmıştır. Asfand, Faraz’ın Harim’e yakınlığından bahsederken Harim olayları çok büyütüp kafasında kurguladığını söyler. Asfand kafayı yemek üzeredir ve Harim’in kolunu sıkar. İlyas ve Halima buna engel olmaya çalışır. Asfand sinirlenerek masadan ayrılınca Harim tek kişilik drama oyununu sürdürür. Asfand’ın son zamanlarda değiştiğini ve kendisine böyle davrandığını anlatır. Aile üyeleri bir anda Harim’in etrafını sarar ve onun adına üzülmeye başlar. Halima elleriyle beslemeye kalkar.

İlyas olayların bu denli kopma noktasına gelişine üzülmüş ve Faraz’ın verdiği bu kararı destekler. Harim ise Faraz evden giderse her şeyin biteceğine üzülür. Yaptığı planlarla Asfand’ı intihara sürüklemek istediğini, Asfand’ın dul eşi olarak Faraz’ın sempatisini daha kolay yakalayacağını düşünüyordur.

Harim, Asfand’ın yanına gittiğinde babalarının da bu ayrı eve çıkma isteğine onay verdiğini öğrenir. Harim’in rengi kaçar. Bunun mümkün olmayacağını söylemeye başlar. Asfand artık tabi yavaştan uyanmaya başlamıştır. Asfaand Faraz gitmese dahi bu evden ayrılacağını belirttiğinde Harim yalnız gideceğini söyler. Asfand karısını da alıp gideceğini söylerken Harim error vermeye başlar. Asfand ve Harim arasında ipler kopma noktasına gelir ki bir zahmet kopsun. Harim iyice hırslanır ve ne yapması gerektiğini düşünmeye başlar. Düşünür düşünür ve yedek kulübesinde bekleyen Arif aklına gelir. Harim, Arif’le buluşup hemen planını uygulamaya koyar.

Kader İsterse 19. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 11 Eylül Pazartesi

Samin’de Faraz’ı yolcu eder. İkili gayet iyi anlaşmaya başlamışken yine başa saracaklardır. Kıl kuyruk Arif kapıda bekler. Harim onu içeri alıp Halima’nın karşısına çıkarır. Arif’in Samin’in eski nişanlısı olduğu ikilinin sık sık buluştuğu yalanını ortaya atar. Halima zaten inanmaya dünden hazır. Samin bildiğiniz gözyaşları akıtır o sırada Faraz eve döner ve önce Arif’i döve döve dışarı çıkarır sonra da Samin’i odasına yollar. Harim endişeli ve neden hala Samin’in evden kovulmadığını düşünmeye başlar. Asfand sonunda çark eder ve Harim’in Samin’i evden ve Faraz’ın hayatından yollamaya çalıştığını anlar. Güvenini yitiren Faraz, Samin’i evine bırakır.

Samin ailesine gerçeği anlatırken babası duyup Arif’e gider ve onu tekme tokat döver. Arif’te yalan hazır. Evin gelinin onu çağırdığını ve kendilerine tuzak kurduklarını söyler. Bunu öğrenen İbrahim kızının o evde saygı görmediğini onlar aramadan o eve gitmeyeceğini söyleyerek net konuşur. Karşı tarafta onlardan bir adım bekler.

Asfand Harim’in gece telefonda konuşmasını yakalar. Harim suç bastırmak için ona deli muamelesi yapar ve çok sık tekrarlar. Asfand çok kolay gaza gelir ve teklemeye başlar. Harim arkasından gülüyordur.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir