Candan Öte 77.Bölüm Özeti – 12 Eylül Salı

candan öte 77

Dabu Nişanlanıyor

Candan Öte 77.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 77. bölümü Kanal 7 ekranlarında 12 Eylül Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 77. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 74.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 77.bölümde neler olacak? Candan Öte 77. bölüm özetinde birbirine dargın olan Jevika ve Viren’i barıştırmak için herkes çaba sarf eder. Candan Öte 77. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 77

Hint Dizi Özetleri Viren ve Jevika arasındaki soğukluk devam ediyor. Büyükanne ve Manvi bu konu hakkında konuşup plan yapmaya karar verir. Ama onların attıkları her adım geri tepecektir.

Jevika Manvi’yi arayarak Viren’i kahvaltısını ve ilacını vermesini ister. Manvi ilacı vermek için gittiğinde onu Virat durdurur ve Viren’in Jevika’yı bu sebeple arayacağını söyler. Viren ilacı bulamayınca mecbur Jevika’yı arar ama o meşgul olduğu için aramayı görmez.

Dabu hukuksal bir meseleyle ilgili Jevika’ya soru sorar. Jevika Hindistan’ın en iyi avukatıyla evli olduğunu Viren’i arayabileceğini söyler. Jevika Viren’i arayıp direk konuya girince böyle bahanelerle kendisini aramamasını direk konuya girmesini ister. İkili kavga edip telefonu kapatır.

Büyükanne bacağının çok ağrıdığını Jevika’dan gidip ilacını almasını ister. Jevika restorana gidince Viren’le karşılaşır. İkili ayrı masalarda oturur. Bir adam Jevika’yı rahatsız edince Viren gelip kavga eder.

Candan Öte 76. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 11 Eylül Pazartesi

Jevika eve döndüğünde Dabu’nun nişanlanacağını öğrenir. Herkese haber gider. Büyükanne de Viren’in bu sebeple gelip Jevika’yla barışacağını düşünür.

Akşam yemek masasında Virat Dabu’nun haberini Viren’e verir. Viren hem sevinir hem de Jevika’nın kendisine haber vermediği için üzülür. Evi aradığında Madan’ı tebrik eder. Madan toplantısı olacağı gelemeyeceği için üzgün olduğunu söyler. Jevika herkese bu bahaneyi uydurmuştur. Viren Jevika tarafından istenmediğini düşünmeye başlar. Jevika’da tam tersi onun gelmek istemeyeceğini düşünüyordur.

Dabu’nun nişan son dakika kız evi tarafından iptal edilir. Bunu neden son dakikaya bıraktıkları için kızarlar. Herkes gelmiştir. Sweety oraya gelerek Dabu’yla evlenebileceğini söyler. Dabu bir anda Sweety ile nişanlanır. Jevika mutsuzdur ve bir anda Viren içeri girer.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir