Candan Öte 76.Bölüm Özeti – 11 Eylül Pazartesi

candan öte 76

Viren Abarttı! Jevika Evi Terk Etti…

Candan Öte 76.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 76. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 76. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 74.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 76.bölümde neler olacak? Candan Öte 76. bölüm özetinde Viren hala daha Swamin’nin durumundan dolayı Jevika’yı sorumlu tutar. Candan Öte 76. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 76

Hint Dizi Özetleri Viren, Jevika’ya tavırlıdır ve onunla konuşmuyordur. Jevika, halasının durumunu sorduğunda Viren cevap vermeden sırtını dönüp yatar. Hemşire daha sonra odaya gelip Swamini’nin yerinde olmadığını söyler. Evdekiler sorumsuzluğu yüzünden hemşireye kızar ve herkes dağılıp Swamini’yi aramaya koyulur. Viren burada bile ters ters Jevika’ya bakar.

Swamini karanlık kilerde bulunur. Viren Jevika’nın halasına yaklaşmasını yasaklamıştır. Onu daha çok endişelendirdiğini söyler. Jevika odasına geçip ağlamaya başlar.

Sabah Manvi, Viren’in hizmetçiden gömleğinin düğmesini dikmesini istediğini görür. Bunu görünce üzülüyor ve neden Jevika’dan bunu yapmasını istemediğini merak ediyor. Manvi bir sorun olduğunu sezer.

Candan Öte 76. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 11 Eylül Pazartesi

Hemşire telefon alır ve odadan uzaklaşır. Oradan geçen Jevika ilacın bittiğini görür. Hemşireye seslenir ama göremez. İçeri girip girmeme konusunda çekinir. Swaminin hayatının tehlikeye gireceğini düşünüp damlayı durdurur. Daha sonra hemşireye kızan Jevika’yı Viren görür. Viren neler olduğunu sorduğunda hemşire yüksek ses nedeniyle Swaminin rahatsızlandığını söyler. Viren daha çok sinirlenir. Hemşirenin yalanı karşısında Jevika daha çok öfkelenir. Viren halasıyla kendisini istemiyorsa bu evden gideceklerini söylerken Jevika çözümün birinin evden ayrılmasıysa Hrikeşe döneceğini söyler. Viren şaşırır ama atara atar gider gider yapaya devam eder.

Doktorlar Swaminin açık havaya ihtiyacı olduğunu söylediğinde büyükler hep birlikte Şimla’ya gitmeye karar verir. Onlar giderken Jevika da valizini toparlayıp Manvi’ye ailesinin yanına gideceğini haber verir.

Viren hatalı davrandığının farkında eve döndüğünde boş odayı fark eder. Manvi’ye sormaya gittiğinde Manvi Jevika’nın varıp varmadığını sorar. Viren hemen anlar. Viren onu terk ettiği için üzülürken Jevika da kendisini durdurmadığı için üzülür. Jevika’nın gözü artık hep telefondadır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir