Candan Öte 76.Bölüm Özeti – 11 Eylül Pazartesi

candan öte 76

Viren Abarttı! Jevika Evi Terk Etti…

Candan Öte 76.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 76. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 76. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 74.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 76.bölümde neler olacak? Candan Öte 76. bölüm özetinde Viren hala daha Swamin’nin durumundan dolayı Jevika’yı sorumlu tutar. Candan Öte 76. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 76

Hint Dizi Özetleri Viren, Jevika’ya tavırlıdır ve onunla konuşmuyordur. Jevika, halasının durumunu sorduğunda Viren cevap vermeden sırtını dönüp yatar. Hemşire daha sonra odaya gelip Swamini’nin yerinde olmadığını söyler. Evdekiler sorumsuzluğu yüzünden hemşireye kızar ve herkes dağılıp Swamini’yi aramaya koyulur. Viren burada bile ters ters Jevika’ya bakar.

Swamini karanlık kilerde bulunur. Viren Jevika’nın halasına yaklaşmasını yasaklamıştır. Onu daha çok endişelendirdiğini söyler. Jevika odasına geçip ağlamaya başlar.

Sabah Manvi, Viren’in hizmetçiden gömleğinin düğmesini dikmesini istediğini görür. Bunu görünce üzülüyor ve neden Jevika’dan bunu yapmasını istemediğini merak ediyor. Manvi bir sorun olduğunu sezer.

Candan Öte 76. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 11 Eylül Pazartesi

Hemşire telefon alır ve odadan uzaklaşır. Oradan geçen Jevika ilacın bittiğini görür. Hemşireye seslenir ama göremez. İçeri girip girmeme konusunda çekinir. Swaminin hayatının tehlikeye gireceğini düşünüp damlayı durdurur. Daha sonra hemşireye kızan Jevika’yı Viren görür. Viren neler olduğunu sorduğunda hemşire yüksek ses nedeniyle Swaminin rahatsızlandığını söyler. Viren daha çok sinirlenir. Hemşirenin yalanı karşısında Jevika daha çok öfkelenir. Viren halasıyla kendisini istemiyorsa bu evden gideceklerini söylerken Jevika çözümün birinin evden ayrılmasıysa Hrikeşe döneceğini söyler. Viren şaşırır ama atara atar gider gider yapaya devam eder.

Doktorlar Swaminin açık havaya ihtiyacı olduğunu söylediğinde büyükler hep birlikte Şimla’ya gitmeye karar verir. Onlar giderken Jevika da valizini toparlayıp Manvi’ye ailesinin yanına gideceğini haber verir.

Viren hatalı davrandığının farkında eve döndüğünde boş odayı fark eder. Manvi’ye sormaya gittiğinde Manvi Jevika’nın varıp varmadığını sorar. Viren hemen anlar. Viren onu terk ettiği için üzülürken Jevika da kendisini durdurmadığı için üzülür. Jevika’nın gözü artık hep telefondadır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın