Kader İsterse 18.Bölüm Özeti – 8 Eylül Cuma

Kader İsterse 18

Faraz Evleri Ayırmak İstiyor! Asfand Evlendiğine Bin Pişman…

Kader İsterse 18.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 18. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Eylül Cuma günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 18.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 18.bölümde neler olacak? Kader İsterse 18. bölüm özetinde Harim’in Faraz aşkı dur durak bilmiyor. Faraz başına gelecekleri hissedip evleri ayırmaya karar verir. Bunu öğrenen Harim çıldırmak üzeredir. Kader İsterse 18. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 18
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Samin’in babası rahatsızlanınca ona Faraz ve Samin yardıma koşmuştu. Harim ise gecelere kadar onu beklemeye devam eder.

Kıl kuyruk Arif yine Samin evdeyken çıkagelir. Hala gevşek gevşek konuşuyordur. Samin buna nasıl tahammül edeceğini bilemiyor. Bu konuda Samin annesine çıkışır. Arif bu eve girip çıktığı takdirde Faraz ile arasının bozulabileceğini belirtir.

Kıl kuyruk Arif yine Samin’in yanına gelir. Babası hastalanınca neden haber vermediğini sorar. Samin ondan defolup gitmesini isterken Faraz arar. Samin onunla güzelce konuşurken Arif telefonu kapıp onu neden aldattığını sorup yüzüne kapatır. Samin Arif’in bu hareketi karşısında şoke olur. Bu durumu Faraz’a nasıl açıklayabilecektir. Arif yine sinsiliğini göstermiştir. Samin hemen ne yapması gerektiğini düşünürken Faraz’a ona komşusunun olduğunu söyleyip geçiştirir.

Faraz kahvaltıya inmez. Bu durumda Harim onu görememiş ve bunun acısını Asfand’an çıkarır. Asfand’ın ağzından girer burnundan çıkar ve sonunda ona özür dilemeyi kabul ettirir. Faraz ona affettiğini söylerken Harim onun elinden tutup kahvaltı hazırlayacağını söyler. Faraz elini bırakmasını söylerken Harim daha çok çekiştiriyordur. Asfand karısının ne yaptığını anlayamıyordur ve Harim’e bağırır.

Kader İsterse 18. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 8 Eylül Cuma

Faraz, Samin’i alıp eve götürür. Yolda yeni bir karar aldığını ve onunla ayrı bir eve çıkmak istediğini söyler. Böylece birbirlerini tanıyıp evliliklerini kurtarabileceklerdir.

Halima da gergin çocuklarına ne olduğunu düşünüyordur. Harim odadan Faraz’ı karşılamak için çıktığında Halima’ya nesi olduğunu sorar. Harim ona merak etmemesini iki kardeşi barıştırdığını söyler. Halima çok mutlu olur. Ailesine değer verdiğini ve birleştirme çabasını takdir eder. Keşke Samin’de senin gibi olsaydı der.

Halima Harim’e bunu ne zaman yaptığını sorar. Halima şaşırır. Bu konuşmadan sonra Faraz’ın evden ayrılmak istediğini söyler. Madem barıştıysalar neden Faraz gitmek istiyordur. Bunu duyan Harim neredeyse ağlamak üzeredir. Faraz evden giderse Samin’den nasıl ayıracağını bilemiyordur. Harim odasını yine dağıtıp kriz geçirir. Asfand gelir ve ona sarılır sakin kalmasını ister. Harim ona bağırıp çığırır ve uzak durmasını ister. Asfand artık yanlış bir seçim yaptığının farkındadır. Bu evlilik kararını çok hızlı aldığını annesinin dramasından dolayı evlendiklerini belirtir.

Ertesi sabah kahvaltıda İlyas, Faraz’ın isteğini masaya yatırır. Faraz’a bunun sebebini sorarken Harim araya girerek iki kardeşin kavgalı olduğunu vurgular. Asfand derdini anlatmaya çalışırken Harim, Asfand’ın gereksiz kıskançlığından ve kendisini Faraz’dan kıskandığını anlatır. Asfand, Faraz’ın Harim’i zorladığından bahsederken Samin yanlarında olduğunu ve Harim’in ısrarıyla Faraz’ın arabasına bindiğini açıklar.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!
 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir