Kader İsterse 18.Bölüm Özeti – 8 Eylül Cuma

Kader İsterse 18

Faraz Evleri Ayırmak İstiyor! Asfand Evlendiğine Bin Pişman…

Kader İsterse 18.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 18. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Eylül Cuma günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 18.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 18.bölümde neler olacak? Kader İsterse 18. bölüm özetinde Harim’in Faraz aşkı dur durak bilmiyor. Faraz başına gelecekleri hissedip evleri ayırmaya karar verir. Bunu öğrenen Harim çıldırmak üzeredir. Kader İsterse 18. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 18
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Samin’in babası rahatsızlanınca ona Faraz ve Samin yardıma koşmuştu. Harim ise gecelere kadar onu beklemeye devam eder.

Kıl kuyruk Arif yine Samin evdeyken çıkagelir. Hala gevşek gevşek konuşuyordur. Samin buna nasıl tahammül edeceğini bilemiyor. Bu konuda Samin annesine çıkışır. Arif bu eve girip çıktığı takdirde Faraz ile arasının bozulabileceğini belirtir.

Kıl kuyruk Arif yine Samin’in yanına gelir. Babası hastalanınca neden haber vermediğini sorar. Samin ondan defolup gitmesini isterken Faraz arar. Samin onunla güzelce konuşurken Arif telefonu kapıp onu neden aldattığını sorup yüzüne kapatır. Samin Arif’in bu hareketi karşısında şoke olur. Bu durumu Faraz’a nasıl açıklayabilecektir. Arif yine sinsiliğini göstermiştir. Samin hemen ne yapması gerektiğini düşünürken Faraz’a ona komşusunun olduğunu söyleyip geçiştirir.

Faraz kahvaltıya inmez. Bu durumda Harim onu görememiş ve bunun acısını Asfand’an çıkarır. Asfand’ın ağzından girer burnundan çıkar ve sonunda ona özür dilemeyi kabul ettirir. Faraz ona affettiğini söylerken Harim onun elinden tutup kahvaltı hazırlayacağını söyler. Faraz elini bırakmasını söylerken Harim daha çok çekiştiriyordur. Asfand karısının ne yaptığını anlayamıyordur ve Harim’e bağırır.

Kader İsterse 18. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 8 Eylül Cuma

Faraz, Samin’i alıp eve götürür. Yolda yeni bir karar aldığını ve onunla ayrı bir eve çıkmak istediğini söyler. Böylece birbirlerini tanıyıp evliliklerini kurtarabileceklerdir.

Halima da gergin çocuklarına ne olduğunu düşünüyordur. Harim odadan Faraz’ı karşılamak için çıktığında Halima’ya nesi olduğunu sorar. Harim ona merak etmemesini iki kardeşi barıştırdığını söyler. Halima çok mutlu olur. Ailesine değer verdiğini ve birleştirme çabasını takdir eder. Keşke Samin’de senin gibi olsaydı der.

Halima Harim’e bunu ne zaman yaptığını sorar. Halima şaşırır. Bu konuşmadan sonra Faraz’ın evden ayrılmak istediğini söyler. Madem barıştıysalar neden Faraz gitmek istiyordur. Bunu duyan Harim neredeyse ağlamak üzeredir. Faraz evden giderse Samin’den nasıl ayıracağını bilemiyordur. Harim odasını yine dağıtıp kriz geçirir. Asfand gelir ve ona sarılır sakin kalmasını ister. Harim ona bağırıp çığırır ve uzak durmasını ister. Asfand artık yanlış bir seçim yaptığının farkındadır. Bu evlilik kararını çok hızlı aldığını annesinin dramasından dolayı evlendiklerini belirtir.

Ertesi sabah kahvaltıda İlyas, Faraz’ın isteğini masaya yatırır. Faraz’a bunun sebebini sorarken Harim araya girerek iki kardeşin kavgalı olduğunu vurgular. Asfand derdini anlatmaya çalışırken Harim, Asfand’ın gereksiz kıskançlığından ve kendisini Faraz’dan kıskandığını anlatır. Asfand, Faraz’ın Harim’i zorladığından bahsederken Samin yanlarında olduğunu ve Harim’in ısrarıyla Faraz’ın arabasına bindiğini açıklar.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın