Candan Öte 74.Bölüm Özeti – 7 Eylül Perşembe

Candan Öte 74

Büyükbabaya Talip Çıktı! Dabu Zengin Oldu…

Candan Öte 74.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 74. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 74. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 74.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 74.bölümde neler olacak? Candan Öte 74. bölüm özetinde Dabu’ya piyangodan büyük ikramiye çıkarken büyükbabaya da talip çıkmıştır. Candan Öte 74. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 74

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde oldukça eğlenceli bir bölüm sizi bekliyor olacak. Tüm aile Swamini’nin kendisini iyi hissetmesi için piknik organize edilmiştir. Swamini isteksiz olsa da diğerleri heyecanlanmaya başlamıştır.

Öte yandan Hrikeşte ise Madan ve Dabu kavgası sürüyordur. Dabu’nun üzerinden düşen piyango bileti Madan’ı daha da sinirlendirir ve onu çöpe atar. Dabu numarayı kontrol ettiğinde büyük ikramiyenin kendisine çıktığını öğrenir ve çığlık atar. Annesi de heyecandan bayılmıştır. Dabu bileti çöpte bulmak için efor sarf eder. En sonunda bir keçinin ağzında yerken kurtarır.

Dabu’ya 25 lk ikramiye çıkmıştır. Evin etrafında kutlamalar yapılır. Dabu’nun başını belaya sokan kız da bu durumu öğrenir ve kafasında plan tasarlar.

Candan Öte 74. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 7 Eylül Perşembe

Büyükbabaya Kısmet Çıkıyor! Pikniğe gidildiğinde büyükbabanın ayağı kayar ve onu İngiliz bir kadın tutar. Adı Lizzy olan bu kadın hemen bekar olup olmadığını sorar. Büyükbaba hemen oradan kaçar. Lizzy astrologun yanına gider. Kendisi hakkında söylenenler onu tatmin eder. Astrolog hayatının aşkını Hindistan’da bulacağını söylediğinde büyükbabaya kafayı takar. Her yerde onun karşısına çıkıp rahatsız etmeye başlar. Büyükbabayla resmen kovalamaca oynuyorlardır.

Piknikte kadınlar – erkekler krikte maçı düzenler. Manvi büyükbabasının dikkatini dağıtmak için Lizzy’i çağırır. Böylece kadınlar yener ve erkekler yemek yapmaya koyulur.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir