Candan Öte 74.Bölüm Özeti – 7 Eylül Perşembe

Candan Öte 74

Büyükbabaya Talip Çıktı! Dabu Zengin Oldu…

Candan Öte 74.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 74. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 74. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 74.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 74.bölümde neler olacak? Candan Öte 74. bölüm özetinde Dabu’ya piyangodan büyük ikramiye çıkarken büyükbabaya da talip çıkmıştır. Candan Öte 74. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 74

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde oldukça eğlenceli bir bölüm sizi bekliyor olacak. Tüm aile Swamini’nin kendisini iyi hissetmesi için piknik organize edilmiştir. Swamini isteksiz olsa da diğerleri heyecanlanmaya başlamıştır.

Öte yandan Hrikeşte ise Madan ve Dabu kavgası sürüyordur. Dabu’nun üzerinden düşen piyango bileti Madan’ı daha da sinirlendirir ve onu çöpe atar. Dabu numarayı kontrol ettiğinde büyük ikramiyenin kendisine çıktığını öğrenir ve çığlık atar. Annesi de heyecandan bayılmıştır. Dabu bileti çöpte bulmak için efor sarf eder. En sonunda bir keçinin ağzında yerken kurtarır.

Dabu’ya 25 lk ikramiye çıkmıştır. Evin etrafında kutlamalar yapılır. Dabu’nun başını belaya sokan kız da bu durumu öğrenir ve kafasında plan tasarlar.

Candan Öte 74. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 7 Eylül Perşembe

Büyükbabaya Kısmet Çıkıyor! Pikniğe gidildiğinde büyükbabanın ayağı kayar ve onu İngiliz bir kadın tutar. Adı Lizzy olan bu kadın hemen bekar olup olmadığını sorar. Büyükbaba hemen oradan kaçar. Lizzy astrologun yanına gider. Kendisi hakkında söylenenler onu tatmin eder. Astrolog hayatının aşkını Hindistan’da bulacağını söylediğinde büyükbabaya kafayı takar. Her yerde onun karşısına çıkıp rahatsız etmeye başlar. Büyükbabayla resmen kovalamaca oynuyorlardır.

Piknikte kadınlar – erkekler krikte maçı düzenler. Manvi büyükbabasının dikkatini dağıtmak için Lizzy’i çağırır. Böylece kadınlar yener ve erkekler yemek yapmaya koyulur.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir