Candan Öte 74.Bölüm Özeti – 7 Eylül Perşembe

Candan Öte 74

Büyükbabaya Talip Çıktı! Dabu Zengin Oldu…

Candan Öte 74.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 74. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 74. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 74.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 74.bölümde neler olacak? Candan Öte 74. bölüm özetinde Dabu’ya piyangodan büyük ikramiye çıkarken büyükbabaya da talip çıkmıştır. Candan Öte 74. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 74

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde oldukça eğlenceli bir bölüm sizi bekliyor olacak. Tüm aile Swamini’nin kendisini iyi hissetmesi için piknik organize edilmiştir. Swamini isteksiz olsa da diğerleri heyecanlanmaya başlamıştır.

Öte yandan Hrikeşte ise Madan ve Dabu kavgası sürüyordur. Dabu’nun üzerinden düşen piyango bileti Madan’ı daha da sinirlendirir ve onu çöpe atar. Dabu numarayı kontrol ettiğinde büyük ikramiyenin kendisine çıktığını öğrenir ve çığlık atar. Annesi de heyecandan bayılmıştır. Dabu bileti çöpte bulmak için efor sarf eder. En sonunda bir keçinin ağzında yerken kurtarır.

Dabu’ya 25 lk ikramiye çıkmıştır. Evin etrafında kutlamalar yapılır. Dabu’nun başını belaya sokan kız da bu durumu öğrenir ve kafasında plan tasarlar.

Candan Öte 74. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 7 Eylül Perşembe

Büyükbabaya Kısmet Çıkıyor! Pikniğe gidildiğinde büyükbabanın ayağı kayar ve onu İngiliz bir kadın tutar. Adı Lizzy olan bu kadın hemen bekar olup olmadığını sorar. Büyükbaba hemen oradan kaçar. Lizzy astrologun yanına gider. Kendisi hakkında söylenenler onu tatmin eder. Astrolog hayatının aşkını Hindistan’da bulacağını söylediğinde büyükbabaya kafayı takar. Her yerde onun karşısına çıkıp rahatsız etmeye başlar. Büyükbabayla resmen kovalamaca oynuyorlardır.

Piknikte kadınlar – erkekler krikte maçı düzenler. Manvi büyükbabasının dikkatini dağıtmak için Lizzy’i çağırır. Böylece kadınlar yener ve erkekler yemek yapmaya koyulur.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın