Kader İsterse 16.Bölüm Özeti – 6 Eylül Çarşamba

Kader İsterse 16

Harim’in Akıllara Zarar Oyunları… Faraz ŞOKE OLUR!

Kader İsterse 16.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 16.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 16.bölümde neler olacak? Kader İsterse 16. bölüm özetinde Harim her fırsatta Faraz’ın yanında biter. Ona Asfand’ı hiç sevmediği itirafında bulunur. Kader İsterse 16. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 16
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim’in Faraz’la birlikte çıkması Samin’i bayağı bir tedirgin etmiştir. Harim’in sözleri kulağında çınlayıp duruyordur. Samin iyice strese girer.

Harim de rahat durmaz. Faraz’ın arabasından inerken bayılıyormuş taklidi yapar ve arabada oturmaya devam eder. Harim saçma sapan sorular sorar. Ama Faraz’ın Samin’i anlatıyormuşçasına ondan bahsetmesi onun moralini bozar. Oradan geçen Arif ikiliyi görüp fotoğraflarını çeker.

Zaten Samin düşünceliydi bir de Arif’in gönderdiği fotoğraflar onu komaya sokacak. Arif Samin’i arar ve kendisiyle evlenmesini tekrarlar. Kıl kuyruk Arif, Samin’in hakaretlerini bile iltifat olarak algılayıp sırıtır.

Zavallı Asfand’ta defalarca Harim’i arar ama ulaşamaz. Samin ona evde olmadığını söyler. Arif, Harim’in peşine takılmıştır. Harim onun işine yarayacağını düşünüp telefon numarasını alır.

Kader İsterse 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 6 Eylül Çarşamba

Harim saatler sonra eve döner. Asfand’a da sakin olmasını üzerinde baskı kurmamasını söyleyerek onu bir güzel susturur. Daha sonra Faraz’ın zorla onu götürdüğü gibi saçma bir bahane uydurur. Asfand öfkelenir tabi. Hemen soluğu annesinin yanında alır. O sırada Samin’de oradadır. Harim Asfand’a çok büyüttüğünü alışverişe giderken Faraz’dan bırakmasını rica ettiğini söyleyerek ikili oynar. Asfand şoke olur. Asfand umarız yakında uyanır.

Samin ve Faraz dışarı çıkar. Samin ona Harim’in o gece söylediklerini anlatmaya kararlıdır. Ama Faraz, Samin’e söyledikleri için tepki göstererek oradan ayrılır.

Ertesi sabah Harim elinde kahvesiyle Faraz’ın yanına gelir. Onun dikkatini çekmeye çalışsa da başarılı olamaz. Faraz’ın aklına Samin’in söyledikleri gelir ve onu denemeyi düşünür. Asfand ile olan ilişkisini sorduğunda Harim onu hiç sevmediğini cevabını ona zamanı gelince açıklayacağını söyler. Faraz irkilir. Asfand ise Harim’in Faraz’ın yanından geldiğini görür. Harim yine Faraz’ın kendisinden kahve istediğini söyleyerek yalan söyler. Resmen ateşi harlamaya çalışıyordur.

Samin ailesini ziyarete gider. Onun geldiğini gören kıl kuyruk Arif sevinir. Yine onunla konuşmaya çalışır. İbrahim ise Arif’in ona attığı fotoğrafları göstererek kızına o evde saygı görmediğini tekrarlar. Samin sinir krizi geçirir ve bu meselenin Faraz’la arasında olduğunu Arif’in ne hakla karıştığını sorar. O Arif buraya gelecek diye haykırır.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir