Kader İsterse 16.Bölüm Özeti – 6 Eylül Çarşamba

Kader İsterse 16

Harim’in Akıllara Zarar Oyunları… Faraz ŞOKE OLUR!

Kader İsterse 16.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kader İsterse son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Kader İsterse adlı Pakistan dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Kader İsterse dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kader İsterse 16.Bölüm Full İzle.

Kader İsterse 16.bölümde neler olacak? Kader İsterse 16. bölüm özetinde Harim her fırsatta Faraz’ın yanında biter. Ona Asfand’ı hiç sevmediği itirafında bulunur. Kader İsterse 16. bölüm özeti devam ediyor.

Kader İsterse 16
Kader İsterse

Pakistan Dizi Özetleri Harim’in Faraz’la birlikte çıkması Samin’i bayağı bir tedirgin etmiştir. Harim’in sözleri kulağında çınlayıp duruyordur. Samin iyice strese girer.

Harim de rahat durmaz. Faraz’ın arabasından inerken bayılıyormuş taklidi yapar ve arabada oturmaya devam eder. Harim saçma sapan sorular sorar. Ama Faraz’ın Samin’i anlatıyormuşçasına ondan bahsetmesi onun moralini bozar. Oradan geçen Arif ikiliyi görüp fotoğraflarını çeker.

Zaten Samin düşünceliydi bir de Arif’in gönderdiği fotoğraflar onu komaya sokacak. Arif Samin’i arar ve kendisiyle evlenmesini tekrarlar. Kıl kuyruk Arif, Samin’in hakaretlerini bile iltifat olarak algılayıp sırıtır.

Zavallı Asfand’ta defalarca Harim’i arar ama ulaşamaz. Samin ona evde olmadığını söyler. Arif, Harim’in peşine takılmıştır. Harim onun işine yarayacağını düşünüp telefon numarasını alır.

Kader İsterse 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kader İsterse 6 Eylül Çarşamba

Harim saatler sonra eve döner. Asfand’a da sakin olmasını üzerinde baskı kurmamasını söyleyerek onu bir güzel susturur. Daha sonra Faraz’ın zorla onu götürdüğü gibi saçma bir bahane uydurur. Asfand öfkelenir tabi. Hemen soluğu annesinin yanında alır. O sırada Samin’de oradadır. Harim Asfand’a çok büyüttüğünü alışverişe giderken Faraz’dan bırakmasını rica ettiğini söyleyerek ikili oynar. Asfand şoke olur. Asfand umarız yakında uyanır.

Samin ve Faraz dışarı çıkar. Samin ona Harim’in o gece söylediklerini anlatmaya kararlıdır. Ama Faraz, Samin’e söyledikleri için tepki göstererek oradan ayrılır.

Ertesi sabah Harim elinde kahvesiyle Faraz’ın yanına gelir. Onun dikkatini çekmeye çalışsa da başarılı olamaz. Faraz’ın aklına Samin’in söyledikleri gelir ve onu denemeyi düşünür. Asfand ile olan ilişkisini sorduğunda Harim onu hiç sevmediğini cevabını ona zamanı gelince açıklayacağını söyler. Faraz irkilir. Asfand ise Harim’in Faraz’ın yanından geldiğini görür. Harim yine Faraz’ın kendisinden kahve istediğini söyleyerek yalan söyler. Resmen ateşi harlamaya çalışıyordur.

Samin ailesini ziyarete gider. Onun geldiğini gören kıl kuyruk Arif sevinir. Yine onunla konuşmaya çalışır. İbrahim ise Arif’in ona attığı fotoğrafları göstererek kızına o evde saygı görmediğini tekrarlar. Samin sinir krizi geçirir ve bu meselenin Faraz’la arasında olduğunu Arif’in ne hakla karıştığını sorar. O Arif buraya gelecek diye haykırır.

Kader İsterse Dizisinin Konusu Ne?

Bir yanda ailesinden gördüğü terbiyeyle herkesi kendisine hayran bırakan Samin, diğer yanda sürekli hırslarına yenik düşen Harim… Mütevazi bir geçmişe sahip olan Samin, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve iyi kalpli bir kızdır. Harim ise anlayışsız bir ailede büyüyen ve gözünü bürüyen hırsla en yakın dostuna ihanet eden biridir. Harim Faraz’a saplantılı duygular besler. Fakat babası Harim’i bir başkasıyla evlendirmek ister. Bunu duyan Harim Samin aracılığıyla Faraz’a mesaj göndermek ister. Bu durum Faraz ve Sarim’i hiç beklemedikleri bir zorluğa düşürür. Ailesinin gururunun ayaklar altına alınmasına razı olmayan Samin Faraz ile evlenmek zorunda kalır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın