Candan Öte 71.Bölüm Özeti – 4 Eylül Pazartesi

Candan Öte 71

Jevika Mahkemede! Suçunu İtiraf Ediyor…

Candan Öte 71.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 71. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 71. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 71.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 71.bölümde neler olacak? Candan Öte 71. bölüm özetinde Jevika mahkemede suçunu itiraf ediyor. Viren karısını kurtarabilecek mi? Candan Öte 71. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 71

Hint Dizi Özetleri Jevika’nın Karan’ı vurmasından sonra Virat suçu üstüne almış Manvi ve Virat’ın arasına parmaklıklar girmişti. Manvi rüyasında Virat’ı görür ve duygusallaşarak uyanır.

Jevika’da Virat’ın en sevdiği yemeği yapıp Virat’ı ziyarete giderken Manvi ve Viren’de kamerayı bulmak için Karan’ın evine gitmişlerdir. Neyse ki kamerayı bulup hemen çıkarlar.

Jevika evde dönen duygusal konuşmalardan dolayı suçunu itiraf eder. Herkes yeni bir şok dalgasına girer. Swamini onunla alay etmeye başlar. Bu arada Viren’de elinde kamerayla gelir. Herkese gerçeği anlatacakken Jevika elini sıkar ve susmasını ister. Viren Jevika’yı da alarak odasına gider. Büyükbaba masanın üzerindeki kamerayı alarak gerçekleri görmüş olur.

Candan Öte 71. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 4 Eylül Pazartesi

Jevika suçuyla yüzleşeceğini mahkemede itiraf edeceğini Viren’e anlatır. Virat’ın suçsuz yere orada yatmasını istemez. Büyükbaba Virat’ı ziyarete giderek ona bu davranışı için teşekkür eder.

Jevika suçunu babaannesine de anlatır. Önce Karan’ı daha sonra da Virat’ı öldürdüğünü söyler. Büyükannesi neler olduğunu anlayamamıştır.

Mahkeme günü gelir. Viren söz alıp bu suçu işleyenin Virat olmadığını o kişinin aralarında olduğunu söyler. Jaiswal şaşırır. Viren Jevika’nın adını söylerken Virat ben yaptım demeye devam eder. Jevika kürsüye çağırılır ve olayı anlatması istenir.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın