İntikam Ateşi 2 Sezon 28.Bölüm – 21 Ağustos Pazar

İntikam ateşi 2 sezon 28

Sivangi, Rudra ile shiv mandir’e gider ve yılanların paniğe kapıldığını görür. Guruji, Shivangi’nin tek hatasının tüm yılanların hayatını riske atmak olduğunu ve ne pahasına olursa olsun nagmani alması gerektiğini söylüyor. Shivangi, Yamini ile olduğunu söylüyor. Rudra, Yamini’den geri dönmesi gerektiğini söylüyor. Yamini kendini nagmani tutan kraliçe olarak hayal eder ve Avantika ve Shivangi onun için hizmetçi olarak çalışır ve onları azarlar. Aşırıya kaçmaya devam ediyor ve mekanın neden kokuşmuş olduğuna bağırıyor. 

Anki 2 bahçıvan olarak giriyor ve Yamini en son ne zaman banyo yaptığını soruyor, kokuyor. Anki 2, sadece 4 gün önce banyo yaptığını söylüyor. Yamini’nin draması devam ediyor. Anki, nagmaniyi elinden alıp 1000 crore’a nagmani satmak için bir anlaşma yaptığını söylediğinde, geçmişe dönüşten çıkar. Yamini, her biri 500 crore alacaklarına sevinir. Anki 2 onu defalarca bıçaklar ve sadece 1000 crore tutacağını söyler. Yamini şok olur ve bunun bir drama olduğunu anlar. Anki 2 gerçek nagmaniyi alır ve ona sahte olanı verir ve kuklaları Sesha ve Avanitka’nın paylarını almaya gelebileceğini, bu yüzden bu sahte olanı onlara vermesi gerektiğini söyler. Nagmani sattığında parayı paylaşacaklar. Avantika gelir ve nagmani’den ister ve Yamini ona verir.

Rocky, Shivangi’nin Rudra’ya Rocky’yi sevmediğini ve ondan boşanacağını söylediğini hatırlıyor. Teyzesi ona neden bu kadar gergin göründüğünü söyler. Shivangi diyor. Shivangi’nin onu kurtarmak için çok çalıştığını, onu kurtarmak için jadi boti getirdiğini ve bütün gece yemek yemeden onu koruduğunu ve çok ağladığını söylüyor. Rocky o zaman neden onu öldürmeye çalıştığını düşünür.

Avantika, nagmani aldıktan sonra çok mutlu olur. Sesha, moti/Yamini’nin nagmanisini nasıl verdiğini sorar, bir sorun var. Avantika, Sesha’dan kukla arılarından birini öldürmesini ister ve Sesha da aynısını yapar. Avantika, arıyı nagmani ile yeniden yaşamaya çalışır ama yapamaz. Sesha, moti abartılı ki dukan/Yamini’nin ona sahte nagmani verdiğini söylüyor. İkisi de duman. Anki 2, Yamini’ye kuklaları nagmaninin sahte olduğunu anlamadan gidip nagmani satmaları gerektiğini söyler. İkisi de kapıya doğru yürürler. Shivaangi ve Rudra onların gidişini izler ve geri almayı düşünürler. Rocky gelip Shivangi’yi aradığında onları takip etmek üzereler. Shivangi gider. Rocky, neden defalarca onu öldürmeye çalıştığını ve onu kurtarıyormuş gibi davrandığını bilmediğini, ailesinin önünde iyi davranıp yanında kalabileceğini ama gerçek şu ki ondan boşanmak istediğini söylüyor. Bağırmaya devam ediyor ve gidiyor.

Sesha ayrıca Yamini ve Anki’nin arabaya bindiğini görür ve Avantika’yı bilgilendirir. İkisi de arabayı takip ediyor. Arabada Yamini, her zamanki oyunculuk tarzında Anki 2’ye hayvanlar/Sesha ve Avantiak onları takip etmeye ve nagmani yakalamaya başlamadan önce hızlanması için bağırıyor. 

Anki, bir yabancının geldiği otoyola ulaşır. Yamini pahalı bir araba görünce büyülenir. Forgeigner bundan kurtulur ve Anki nagmani’yi parayla değiştirir. Yabancı arabasında bırakır. Rocky ve Shivangi bunu izliyor ve Rudra onu yabancıdan almaları gerektiğini söylüyor. Shivangi onu durdurur. Öte yandan, Avanitaka, kendisinin ve Sesha’nın zaten bir yabancıyı öldürdüğünü ve Sesha’nın yabancı kılığına girdiğini gösteriyor. Shesha nagmani ile geri döner ve insanları kandırmanın çok kolay olduğuna güler. Açgözlü Yamini erkenden parayı kontrol eder ve eski 500 ve 1000 rs notlarını bulur ve Anki 2’deki nagmani geri alın diye bağırır. Anki, Sesha ve Avantika’ya ulaşır ve onlardan nagmani kapar. İkisi de ona saldırmaya çalışır. Nagmani ve garud manisi olduğu için ona zarar veremeyeceklerini söylüyor.

İntikam Ateşi 2 Sezon 28.Bölüm Özeti

 İkisi de ona yılan ve arı gibi saldırır ve ikisi de yaralı olarak yere düşerler. Anki 2 üzerlerine bomba atar ve kaçar. Shivangi ve Rudra her şeyi izlerler ve Shivangi Rudra’ya gerçek formunu ortaya çıkarmak zorunda kalsa bile Anki’den nagmani alacağını söyler.

Yamini Kapalika’nın mağarasına gider ve her zamanki abartısını yapmaya başlar. Kapalika’nın pooja eşyalarını bulur ve yakacak odun üzerinde bir ceset görür, Kapalika’nın mağarasını mezarlık insanlarına kiraladığını şakalar. Cesetten tahta ve kumaş çıkarır ve Kapalika’nın cesedini görünce şok olur.

Shivangi, Anki 2’yi yarı yılan yarı insan olarak izler. Anki 2 onun icchadhari nagin olduğunu söylüyor ve kardeşi Anki’nin büyükanne ve büyükbabasını nasıl öldürdüğünü ve Shivanya tarafından öldürülmeden önce ona koruyucu gücünü nasıl verdiğini ve hikayenin geri kalanını ortaya koyuyor. Şimdi öleceğini söylüyor ve ona vurmaya ve işkence etmeye başlıyor. Daha sonra onu defalarca bıçaklar. Shivangi, shivji için dua eder ve Anki 2’ye misilleme yapar.

Anki 2, bilincini kaybeder. Shivangi topallar ve shivji’nin trishul’unu getirir. Shivangi onu trishul ile bıçakladığında Anki 2 ayağa kalkar ve nagmani’yi geri almaya çalışır. Anki 2, Mashish’in anahtarını atar ve Shivangi’nin öleceğini söyleyerek ölür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın