İntikam Ateşi 2 Sezon 27.Bölüm – 20 Ağustos Cumartesi

İntikam Ateşi 2 sezon 27

Shivangi uyuyan Rocky’nin üzerine eğilir. Rocky uyanır ve sahte endişesini durdurmak için onu azarlar ve ailesine zarar vermesine izin vermeyeceğini ve neye ihtiyacı olduğunu bileceğini söyler. Oradan ayrılıyor. Shivangi onu hala sevdiğini düşünüyor ve azarlaması onu daha çok sevmesini sağlıyor.

Sabahları, Avantika’nın arıları insan olarak ev jimnastik salonunda egzersiz yapıyor. Rocky’nin kuzeni gelip onlarla flört eder. Anki 2 gelir ve koşu bandında yürür. Arılar koşu bandını arttırır ve ondan nagmani’nin nerede olduğunu söylemesini ister. Aşağı düşüyor.

Rocky kahveyi görür ve gerçekten lezzetli olduğunu överek yudumlar. Shivangi zaten tadına baktığını, onun kahvesi olduğunu söyler Kahveyi geri tutar ve hobisini değiştirdiğini söyler. Shivangi daha öncekileri hatırlıyor Rocky yalancı kahve tatlı değil ve Shivangi’den onu tatmasını istiyor. Yamini gelir ve Rocky’ye bir yere gitmesi gerektiğini söyler. Shivangi, Yamini’nin bir şeyler planladığını düşünüyor. Rocky’ye eskiden şikayet ettiğini, ona zaman vermediğini, bu yüzden onunla yakındaki bir dhaba’da bir öğle yemeği randevusu yapmak istediğini söyler. Rocky neden sahte endişesini gösterdiğini sorar ve dışarı çıkacağını ve evde kalacağını söyler. Arabasında bırakır.

Shivangi, Rocky’nin arkasından yürümeye çalışır, ancak evin her yerinde olduğu için yapamaz. Anki 2, tüm kapı ve pencerelere bağlar. Yamini her zamanki abartılı tarzında ondan hızlı olmasını ister, buraya 2 dırdırın girmesini istemez ve Shivangi’nin onu kurtarmak için nagmani alması için Rocky’ye saldıracağını planladığını söyler. Shivangi dışarı çıkamadığı için gerilir, bu yüzden Rudra’yı arar ve ona belpatra’nın her tarafının bağlı olduğunu ve dışarı çıkamayacağını, bu yüzden gidip Rocky’yi kurtarması gerektiğini söyler. Rocky arabasını sürüyor ve Yaminis’in kuklasının kamyonu ters yönden geliyor.

Arabayı kenara çekiyor ve başka bir kukla arabaya vinç kelepçesi fırlatıyor. Araba parçalanır ve Rocky ağır şekilde yaralanır. Kukla, Yamini’yi arar ve işin bittiğini bildirir. Yaman evden çıkar. Shivangi ona yardım etmesi için shivji’ye dua eder. Evden zarar görmeden çıkar ve shiv mandir’e gider. Rudra ile tanışır ve belpatra’nın ona zarar veremeyeceğini söyler. Belpatra’nın etkisine karşı gurujiden dhatura aldığını söyler. Shivangit ona teşekkür eder ve Yamini’nin neyin peşinde olduğunu öğrenmek ister. 

Kapalika’ya döner ve Yamini’ye gider. Biraz dramadan sonra kuklalarıyla Yamini, Shivangi’nin Rocky’yi iyileştirmek için nagmani alması için elinden geldiğince Rocky’nin kazasını geçirdiğini bildirir. Rudra tapınağa geri döner ve Shivangi’yi bu konuda bilgilendirir ve nagmani almaması gerektiğini söyler. Guruji, Shivangi’nin bu muayeneden geçmesi ve nagmani’yi mi yoksa kocasını mı kurtaracağına karar vermesi gerektiğini söylüyor. Shivangi kocasını kurtaracağını söylüyor. Biraz dramadan sonra kuklalarıyla Yamini, Shivangi’nin Rocky’yi iyileştirmek için nagmani alması için elinden geldiğince Rocky’nin kazasını geçirdiğini bildirir. Rudra tapınağa geri döner ve Shivangi’yi bu konuda bilgilendirir ve nagmani almaması gerektiğini söyler. 

Guruji, Shivangi’nin bu muayeneden geçmesi ve nagmani’yi mi yoksa kocasını mı kurtaracağına karar vermesi gerektiğini söylüyor. Shivangi kocasını kurtaracağını söylüyor. Biraz dramadan sonra kuklalarıyla Yamini, Shivangi’nin Rocky’yi iyileştirmek için nagmani alması için elinden geldiğince Rocky’nin kazasını geçirdiğini bildirir. Rudra tapınağa geri döner ve Shivangi’yi bu konuda bilgilendirir ve nagmani almaması gerektiğini söyler. Guruji, Shivangi’nin bu muayeneden geçmesi ve nagmani’yi mi yoksa kocasını mı kurtaracağına karar vermesi gerektiğini söylüyor. Shivangi kocasını kurtaracağını söylüyor.

İntikam Ateşi 2 Sezon 27.Bölüm Özeti

Yamini kaza yerine ulaşır ve Rocky’yi eve getirir. Bütün aile toplanır. Yamini davranır ve ağlar. Doktor Rocky’yi kontrol eder ve Rocky’nin ciddi şekilde yaralandığını ve onu artık sadece tanrının kurtarabileceğini söyler. Shivangi eve ulaşır ve Rock’ın ciddi şekilde yaralandığını görünce şok olur. Şiddetle ağlıyor. 

Yamin, sadece nagmaninin Rocky’yi kurtarabileceğini ve onun haveli’nin odasında olduğunu söylüyor. Onu büyük bir güçlükle getirirdi, ama eğer patni/eşi onu getirmeye giderse, nagmani o kadar güçlü olmaz. Shivangi kabul eder. Shivangi tüm yılanları geçerek depoya girer. Yamini kuklalarıyla dışarıda bekler. Yamini, seshnag’a doğru yürür ve kocasını kurtarması için nagmani’sini vermesi için dua eder ve yakında geri vereceğine söz verir. Seshnag nagmanisini verir. 

Rudra gelir ve Yamini’ye nagmani veremeyeceğini, bunun naglok kurallarına aykırı olduğunu söyler. Shivangi, Rocky’yi kurtardıktan sonra nagmani’ye döneceğini söylüyor. Dışarıda, Anki 2, Shivangi öldüyse bağırır. Sesha, boynunda nagmani’nin koruyucu dövmesi olduğu için Shivangi’nin ölemeyeceğini söylüyor. Shivangi nagmani ile dışarı çıkar ve Rocky’nin odasına doğru yürür. Yamini, Sesha’dan Shivangi’yi öldürmesini ve nagmani almasını ister ve onu kışkırtır. Seshas, ​​bunun bir meydan okuma olup olmadığını sorar. Evet diyor.

Shivangi odaya gider ve Rocky’nin alnında nagmani tutar. Rocky’nin yaraları anında iyileşir. Yamini kuklalarıyla gelir ve bunun bir mucize olduğunu söyler. Anki 2 ona nagmani vermesini ister, o gidip onu geri alacak ve o Rocky ile kalmalı. Shivangi vermeyeceğini söylüyor. Yaman ısrar ediyor. Shivangi onu yatakta tutar. Rocky uyanır ve kıvranır. Yaman ne olduğunu sorar. Başının ağrıdığını söylüyor. Yamini sessizce nagmaniyi alır ve pallusunun altına saklanır ve Rocky’den dinlenmesini ister, hepsi gidecektir. Nagmani’yi sessizce saklayarak dışarı çıkar. Shivangi, nagmaniyi bu şekilde almasına izin veremeyeceğini düşünüyor.

Shivangi, haveli’nin dışında Rudra ile tanışır ve Rudra, neden Yamini’ye nagmani verdiğini sorar, onu zaten uyarmıştı. Rocky onları birlikte görür ve konuşmalarını duyar. Rudra, aşkı/kocası ya da görevi arasında seçim yapması gerektiğini söylüyor. Kocasını seçerse burada kalabilir ama mottosunu seçerse kocası onunla birlikte olur. Onu seçeceğini söylüyor. Rocky şok olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın