İntikam Ateşi 2 Sezon 29.Bölüm – 22 Ağustos Pazartesi

İntikam ateşi 2 sezon 29

İntikam Ateşi 2 sezon 29.bölüm özeti devam ediyor. Shivangi’nin Mahadev’in Trishul’u ile Akhilesh’i öldürmesiyle başlar. Yerde Naagmani’yi görür. Bayılıyor ve eli Naagmani’ye dokunuyor. Bir yılana dönüşür. Mahish orada belirir ve insan avatarını alır. Akhilesh’in nasıl öldüğünü merak ediyor. Yılan avatarında orada yatan yaralı Shivangi’yi görür. Naagmani’yi seçer.

Bir süre sonra Shivangi insan formuna geri döner ve Naagmani’yi kontrol eder. Naagmani’yi arar ve Naagmani’yi kimin aldığını düşünür. Mahish, Naagmani’yi tutar ve kaçar.

Evde Yamini bugün arıyı canlandırdığını düşünüyor. Avantika’ya onu düşündüğünü söyler. Avantika, Kapalika’nın ölüp ölmediğini sorar. Yamini evet diyor, Kapalika öldü, bizzat gördüm. Mahish eve girer ve birini sevgilim diye karşılar. Herkes şok içinde bakar. Shivangi kim olduğunu merak eder. Sesha, Yamini’ye kime sevgilim diye hitap ettiğini sorar. Yamini, sanki bir hayvan gölgeliği açmışım gibi bu boğanın geldiğini düşünüyor. Akhilesh’in Mahish hakkındaki sözlerini hatırlıyor. Bunun Akhilesh’in öldüğü anlamına geldiğini düşünüyor, aksi takdirde Mahish eve gelmezdi. Mahish, Sesha’ya sarılarak herkesi şok eder.

Sesha’dan ona aşkını kanıtlaması için bir şans vermesini ister. Bu evde kalacağımı söylüyor. Rocky sen kimsin diye sorar. Yamini evet burada kalabilirsin, benim evim misafirhane, yani bir çok misafir odam var, istediğin kadar kalabilirsin, keyfini çıkar diyor. Shivangi bu yeni misafirin kim olduğunu ve buraya neden geldiğini düşünür. Mahish, Yamini’ye teşekkür eder. Yamini, Sesha/Ruchika’dan elini vermesini ister, bu Mahish’in aşkını kanıtlaması için bir şanstır. Sesha döner ve Rocky’yi görür. Sesha iyi diyor, Yamini öyle diyorsa bir şans vereceğim, Mahish istediğini ispatlayabilir. Bütün bunlardan sonra Yamini’yi ve bu boğayı bırakmayacağımı düşünüyor. Mahish ona sarılır ve çok tatlı ve şirin olduğunu söyler, seni seviyorum, teşekkürler. Yamini, Rocky’ye Mahish’in aslında yakın arkadaşının oğlu Mahish Suri olduğunu söyler. Mahish, Rocky’yi selamlıyor. Rocky şaşırdığımı söylüyor. Ruchika ilişkisinden bahsetmedi ama ikiniz için de çok mutluyum. Yamini, Rocky’nin karısı gelin Shivangi’yi tanıştırır.

Mahish ve Shivangi el sıkışır ve ikisi de büyük bir şok yaşar. Rocky ne olduğunu sorar, iyi misin Shivangi. Mahish, belki bir yabancıyla tanışmanın şokunu ya da şimdiki temasta olduğunu söylüyor…. Rocky statik diyor. Shivangi kim olduğunu düşünüyor, düşmanlarımın dostu. Yamini hepsinden hazırlanmalarını istiyor. Mumbai’ye geri dönüyoruz. Mahish burada ne yapacağımı sorar, aşkımı kanıtlamam gerekir. Yamini iyi diyor, seni burada bırakmıyorum, seni yalnız alıyorum, evim misafirhane dedim. Ona teşekkür eder ve ona tatlı der. Sesha sinirlenir.

İntikam Ateşi 2 Sezon 29.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Yamini favorisine sarılır. Sesha gelir ve onunla her zamanki gibi tartışmaya başlar. Yamini gençliği ve güzelliğiyle övünür. Sesha ondan hızlı paketleme yapmasını ister. Avantika onlardan dramayı durdurmalarını ister. Mahish’in neden buraya geldiğini sorar. Yamini biliyorum diyor, Anky Part 2 net bir şekilde, eğer ölürse boğası Mahish’in buraya geleceğini söyledi. Avantika, bunun Anky 2’ye bir şey olduğu anlamına geldiğini söylüyor. Sesha öldü mü diye sorar. Yamini güler ve yaşlı adamın gittiğini söyler. Sesha diyor ama boğası geri geldi. Avantika boğayı bırak diyor. Naagmani’yi düşün, Anky 2 ile birlikteydi. Yamini doğru diyor. Hepsi şimdi kimde olduğunu merak ediyor.

Mahish gelir ve bende olduğunu söyler. Yamini ondan kanıtlamasını ister. Kanıt istiyorsun diyor. Boynunu büküyor ve Naagmani’nin kafasının içinden çıktığını gösteriyor. Üçlü şok olur. Hiçbirinin Naagmani’ye dokunmasına izin vermiyor. Yamini bu senin gibi sahte mi değil mi diye soruyor. Sahte kadınların kanıta ihtiyacı olduğunu söylüyor. Sesha’yı yaralar. Sesha ona bir Naagin’e nasıl tokat atabileceğini sorar. Üzgünüm tatlım, kanıta ihtiyaçları olduğunu söylüyor. Naagmani ile Sesha’nın yarasını iyileştirir. Yamini gerçek Naagmani’sini söylüyor. Mahish başka kanıt ister misin diye sorar. Yamini hayır diyor ama Sesha üzerinde deneyler yapabilirsiniz, ben çaresiz kadınım, siz üçünüz tehlikeli büyük hayvanlarsınız. Avantika, Naagmani’niz varsa neden buraya geldiniz diyor. Shivangi, sevgili Anky 2’m için onu bir Naag veya Naagin’in öldürdüğünü söylüyor, Naag veya Naagin’in bu evde olduğunu öğrendim. Şok olurlar.

Rocky sarhoş olur. Shivangi ondan gelmesini ister, dışarısı soğuk, hastalanabilir. Ondan ayrılmasını ister. Ondan gelmesini ister. Elini tutar ve onu durdurur. Onu kendine çeker ve eski romantik anlarını hatırlatır. Ondan gelmesini ister. Beni gerçekten umursuyor musun diye soruyor. Evet diyor, biliyorum aramızda kırgınlıklar, yanlış anlaşılmalar var ama… Diyor ki ama bazen ben ya da sen değil, bazen de ikimiz de değil. Sarhoş olduğunu söylüyor, sonra konuşuruz. Rocky şaraba dokunmadığımı söylüyor, bu elma suyu. Senin draman yeter diyor. Beni çok azarladığını söylüyor. Gece geç oldu, üşüdüğümü söylüyor. Yağmur başlar. Onu odaya götürür. Elma suyu içmesini ister. Onu odaya götürür ve ayakkabılarını çıkarır. İçmedim diyor.

Shivangi bildiğini söylüyor. Uykuya dalar. Onu görür ve eski anlarını hatırlar.   Pencerenin çarpma sesini duyar ve bakmak için döner. Rudra’nın pencerenin dışında durduğunu görür. Pencereye gider ve Rudra’ya yarın onunla konuşacağını söyler. Pencereyi kapatıyor. Rocky’nin yanında oturuyor. Rudra bakar ve arkasını döner. O ayrılır. Mahish, Rudra’nın ayrıldığını fark eder ve bu hala hayatta olduğunu, onun burada ne işi olduğunu inceler. Pencereye gider ve Shivangi ve Rocky’yi görür.

Avantika sabahı Naagmani’yi kimin alacağını sorar. Yamini, Sesha’dan gitmesini ister. Sesha reddeder. Yamini ve Sesha tartışır ve birbirleriyle alay ederler. Yamini, Avantika’dan gitmesini ister. Avantika da reddediyor. Yamini’den gidip Naagmani’yi almasını ister. Yamini’nin dramı başlar. Avantika, Sesha’dan onu bırakmasını ister, Yamini işe yaramaz. Yamini, senin bile şimdi benimle alay ettiğini söylüyor. Yamini, şimdiye kadar Rithik ve Rocky’yi baştan çıkarmaya çalıştığı için Sesha’dan Mahish’e kur yapmasını ister. Sesha bunu asla yapamayacağımı söylüyor. Yamini senden düet söylemeni istemediğimi, sadece git ve Naagmani’yi ondan al diyor. Avantika, Naagmani’yi istiyorsa Sesha’dan bunu yapmasını ister. Sesha başını salladı. Yamini, Sesha’yı övüyor. Sesha bırakır. Yamini, Naagmani’yi şimdi alacağımızı söylüyor.

Yılan şeklindeki Sesha Mahish’in odasına girer. Mahish yılanı görür ve boynunu yakalar. Gerçek avatarını göster lütfen diyor. Sesha insan avatarına gelir. Naagin’in öldürücü bakışları olduğunu duyduğumu söylüyor, bugün gördüm. Sesha, geldiğimi nereden bildiğini soruyor. Naagmani’nin burada olduğunu söylüyor. Naagmani’yi kafasının içinde saklıyor. Sesha onu bulmaya çalışır. Mahish, sahip olamayacağını söylüyor.

Naagmani senin gibi güzel bir Naagin’i kollarıma almak için sihir yaptı hoşuma gitti. Gülüyor ve Naagmani’ye sahip olduğunu hatırlatıyo onu güzellikte tuzağa düşürmek ve Naagmani’yi elde etmek kolay değil. Sesha bir anlaşma yapar. Karşılığında ne istiyorsun diye soruyor. Rocky ile benim arasındaki tüm duvarları yıkacağını söylüyor. Naagin’in ne zamandan beri aşık olmaya başladığını sorar. Boğalar intikam almaya başladığından beri diyor. Aşkta anlaşma yoktur diyor. Elini öper ve anlaşmayı imzalar. Sesha bırakır.

Shivangi, Rudra ile tanışır ve Naagmani’nin nerede olduğunu bilmediğimizi söyler. Rudra, unuttuğunu sandığımı söylüyor. Mahish’i tuhaf bulduğumu söylüyor, onunla el sıkıştıktan sonra şok oldum, sanki onun Naagmani gibi büyük bir gücü var, Naagmani’si var mı? Gidip Sesha olarak öğrenmesini ister, Mahish, Sesha’nın erkek arkadaşı olarak gelmiştir. Kabul ediyor. Bu eve neden geldiğimizi hatırladığını söylüyor, duygularını…. Benim kişisel meselem diyor. İntikam almaya geldiğimizi söylüyor, kişisel bir şey olamaz. Biliyorum, annemi kaybettim diyor. Karımı kaybettiğimi söylüyor. O gider.

Shivangi, Sesha’nın avatarını alır ve Mahish ile buluşmaya gider. Mahish benden uzak duramayacağını söylüyor. Burada ne yapıyorsun diye soruyor. Seni bekliyordum diyor. Boynunu tutuyor. Ondan onu terk etmesini ister. Ondan gerçek avatarıyla gelmesini istiyor, sen Icchadhaari Naagin’sin ve bende Naagmani var, beni kandıramazsın, seni küllere yakmadan, gerçeğe gelmeden önce. Shivangi, Naagin avatarını alır. Onu tutuyor. Mahish lütfen beni bırakın diyor….. Gülümsüyor ve en azından bu bahaneyle bana yaklaştın diyor. Gerçek avatarına gel diye bağırıyor. Shivangi insan avatarına döner. Mahish onu görünce şok olur ve Shivangi, sen bu evin gelinisin, sen bir Naagin’sin, onlara söyledin mi, neyse onlara bu son dakika haberini vereceğim der. Rudra, Shivangi’yi bekler. Mahish, Shivangi’yi uzaklaştırır. Cam masaya düşer ve yaralanır. Rudra sesi duyar ve ona koşar. 

Rudra, Shivangi’ye bunu seninle kimin yaptığını sorar. Shivangi, Mahish’in bunu yaptığını, gerçek avatarını gördüğünü, her şeyin bittiğini, şimdi herkese doğruyu söyleyeceğini söylüyor. Mahish’in Rocky’ye seslendiğini duyarlar. Shivangi ve Rudra Mahish’i görmek için acele ederler. Mahish, Rocky ile tanışır ve Shivangi’ye işaret eder. Shivangi, Rocky’den anlamasını ister. Rocky, bunun benim hatam olduğunu hissettiğimi söylüyor, sen yalancısın, cezalandırılmalısın. Ondan dinlemesini ister. Onu salona sürükler ve yere atar. Yamini neden gelini yere attın diye sorar. Rocky onun gerçeğini bilsen senin de aynısını yapacağını söylüyor. Yamini ve herkes Shivangi’yi çevreler. Yamini biraz madalyon tutuyor. Shivangi hiçbir şey yapmadığımı söylüyor. Çığlık atıyor. Shivangi’nin hayal gücü sona erer. Odaya girer ve Rocky ile Mahish’i görür.

Mahish, Rocky’ye kimsenin bilmediği şeyi söylediğimi, Rocky’nin tepkisini görmek istediğimi söylüyor. Gergin olur. Mahish, Rocky’nin karının bir Nagina/elmas, mükemmel bir eş, bahu ve sevgili olduğunu söylüyor. Shivangi’ye yanlış mı söyledim, doğru mu demeliyim diye soruyor. Rocky’ye böyle bir eş olduğu için çok şanslı diyor, ailen böyle bir pırlantaya sahip olduğu için çok şanslı, sizler gerçek insanlarsınız, bana çok fazla sevgi verdiniz ve bana yabancı olduğumu hissettirmediniz, sadece ben ve Ruchika’yı istiyorum. hepiniz gibi birbirinizi ne kadar sevdiğinizi bilmeyen ideal bir çift olun, bir insan ve bir Nagina’nın aşk hikayesi harika. Rocky kendini mazur görür. Mahish, Shivangi’ye neden korktuğunu sorar. Gerçek avatarını gördüğüm ve Rocky’ye söylemediğim için şok olduğunu söylüyor. O gider. Teyze, Shivangi’ye Rocky’ye senin bir Icchadhaari Naagin olduğunu söyleyip söylemediğini sorar. Shivangi endişeleniyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir