İntikam Ateşi 2 Sezon 26.Bölüm – 19 Ağustos Cuma

İntikam Ateşi 2 sezon 26

Shivangi, Rocky’ye uzun yaşamı boyunca ona Karva chauth pooja yapmak istediğini söyler. Yamini, Rocky’den gelini bekletmemesini ve poojadan sonra orucunu bozmamasını ister. Shesha kıskançlık içindedir. Shivangi, Rocky’nin poojasını gerçekleştirir ve başından beri onun gelini olduğunu düşünür, bundan sonra patni dharm’ını takip edecektir. Ayaklarına dokunuyor. Yamini, Rocky’den karısını kutsamasını ister. Sesha kıskançlıktan gözyaşı döker. Kuzen, Rocky’den yengeye su vermesini ister. 

Yamini, Sesha’ya yansa da yanmasa da her zaman siyah olacağı konusunda alay eder. Sesha daha çok kıskançlık içindedir. Rocky, Shivangi’yi besler. Kuzenler Rocky’den yengeye hediye etmesini ister. Rocky sessizce duruyor. Shivangi, Rocky’ye hediye getirdiğini ve ona om işaretli kolye madalyonu verdiğini ve bunun onun en sevdiği tanrının madalyonu olduğunu ve tanrının onu koruyacağını söylüyor.

Shivangi odasına gider ve annesini hatırlayarak ağlar ve Rocky’nin annesinin katili olmadığını düşünür. Shivanya’nın önünde durduğunu hayal eder ve Shivanya’ya katilin Rocky olmadığını, onun evlendiği aşk olduğunu söyler. Shivanya, aşkın benzersiz olduğunu ve onu kaybetmemesi gerektiğini söylüyor. O kaybolur. Rudra gelir ve insanla yılanın birleşemeyeceğini unuttuysa, Rocky ile birleşirse tüm güçlerini kaybedip insan olacağını, intikamını nasıl alacağını sorar. Shivangi intikam alacağını ve hatta aşkını alacağını söylüyor. İkisi de 6. katili görür ve yüzünü görmek için arkasından yürürler.

Rocky, Shivangi ve Rudra’yı birlikte görür ve neyin peşinde olduklarını öğrenmek için onları takip eder. Rudra ve Shivangi, altıncı katili bir bulmaca bahçesine kadar takip eder. Rocky de oraya gelir ve onları aramaya başlar. Shivangi ve Rudra yılana dönüşür ve altıncı katili takip eder. Dönüyor ve Kapalika oraya geliyor ve Rudra ve Shivangi’ye kara maic fırlatıyor. Altıncı katilin gidebileceğini söylüyor. Daha sonra Rudra ve Shivangi’yi bir kutunun içine alır ve yürür. Rocky onu görür ve burada ne yaptığını düşünür ve onu mağarasına kadar takip eder. Kapalika, Rocky ve Shivangi’yi kutulardan çıkarır ve insan formlarına dönüşürler. Kapalika, Shivangi’nin nagin olduğunu bildiğini ancak ortaklarının onu dinlemediğini söylüyor. Shivangi onu öldüreceğini bağırır. Kapalika onları örümcek ağına yakalar ve onları öldüreceğini güler ama önce ortaklarına gerçeğini gösterir. 

Avantika kukla arılarını arar ve onlardan onunla birlikte olmalarını ve Yamini ile kuklalarının ne planladığını öğrenmelerini ister. Kızlara dönüşürler ve onunla birlikte eve girerler. Rocky’nin kuzenleri onları görünce heyecanlanır ve kendilerini tanıtırlar. Şakaları başlıyor. Kapalika, Yamini’yi görür ve konuşması gerektiğini söyler, garud manisinin nerede olduğunu sorar. Yamini romunu unuttuğunu söyler ve içeri girer. Daha sonra Shivangi’ye dönüşür ve Shivangi, Rocky’nin onu nasıl kurtardığını hatırlar. Kayalık, Kapalika’nın kara büyü eşyasına basar ve kırılır. Bir telefon alır ve gider. Rudra ve Shivangi yeryüzüne düşer. Shivangi, aşkına Rocky’nin bugün onu kurtardığını söyler. Rudra, Kapalika ile nasıl dövüşeceğini sorar. Shivangi çözümü bildiğini söylüyor. Geri dönüşten sonra zehir tükürür ve onu Rudra mani’ye dönüştürür. Annesinin bir başka katilini daha öldüreceğini söylüyor.

Shivangi gitmeye çalışır ama Rocky onu durdurur ve nerede olduğunu sorar. Hiçbir yere gitmediğini söylüyor. Rocky, onu Rudra ile gördüğünü ve Rudra ile kalmak istediğini bildiğini ama ondan da boşanmak istemediğini söylüyor. Burada kalmak istiyorsa Rudra ve onun arasında bir seçim yapması gerekiyor. Yamini’nin yeğeni ofis dosyasını imzalaması için verir. Rocky’yi arar, onu Shivangi ile bulur, romantik olduklarını düşünür ve utangaç gibi davranır. Rocky, Shivangi’den ayrılır. Yamini kağıtları imzalaması gerektiğini söyler ve onu alır. Shivangi tanrıya şükürler olsun, Yamini olarak geri döner ve Kapalika ile tanışır. Kapalika ona düşman dırdırlarını yakaladığını söyler ve onu mağaraya götürür. gelinin nagin olduğunu söylüyor. Yamini, bahu’sunun nerede olduğunu sorar. Kapalika, onu ve Rudra’yı bir örümcek ağına yakaladığını, nereye gittiklerini bilmediğini söylüyor. Yamini, bahu’sunun nagin olduğunu bildiğini ve Shivangi’ye dönüştüğünü söyler. Rudra da gelir. Kapalika şok olur ve nasıl kaçtıklarını sorar. Rudra, tanrılarının onları kurtardığını söylüyor. Shivngi şimdi annesi Shivanya’yı öldürdüğü için öleceğini söylüyor. O ve Rudra yarı yılan yarı insana dönüşürler ve onu havada tutarlar ve defalarca yere atarlar. Shivangi sonra onu ısırır ve tekrar yere atar. Kapalika ölür.

İntikam Ateşi 2 Sezon 26.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shivangi eve döner. Rocky nerede olduğunu sorar. Shivangi burada kendisi söylüyor. Yamini gelir ve ona neden gelinin rahatsız ettiğini sorar. Shivangi, Rudra’nın yetenekli madalyonunu takmasını istediğini söylüyor. Yamini onu madalyon takmaya zorlar.

Yamini, Sesha ile birlikte Kapalika’nın mağarasına gider ve onu bulamaz. Yamini onları buraya çağırdığını, sonra nereye gittiğini söylüyor. Kapalika bir taşın arkasında ölü olarak görülür. Yamini, eğer nagin’i yakaladıysa, hemen orada nagmani alabileceklerini söylüyor. Sesha bir planı olduğunu ve ne yapacağını bildiğini söylüyor.

Shivangi, Rocky’nin uyuduğunu görür ve onun arkasında uyur. Elini tutar ve bilinçsizce onu yalnız bırakmamasını ister, onu çok sever.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir