Düşman Başına 90. Bölüm Özeti – 7 Eylül Çarşamba

Düşman Başına 88

Mohit, Preeti’nin Peşinde!

Düşman Başına 90.bölümde neler olacak? Düşman Başına 90.bölüm özetinde uçurtma şenliği yapılır. Mohit, Preeti’nin peşini bırakmıyor! Düşman Başına 90.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Raghav, Kaushalya’dan Sarla’yı aramasını ve onu ailesiyle birlikte davet etmesini ister. Kaushalya zaten aradığını söylüyor. Shivam uçurtmalarla birlikte gelir. Raghav, Shanti’ye onun artık yaşlandığına dair şakalar yapar. Aileyi bir arada görmekten mutlu olacağını söylüyor. Nimmi, Shivam ve Amit ile rekabete devam edeceklerini anlatır. Shanti ondan kardeşleri kavga ettirmemesini ister.

Raghav, Shanti’den salıncakta oturmasını ister ve Shanti bunu reddeder. Bunty gelir ve onları selamlar. Anupam kızı Riya için hediye göndermiştir. Riya bu ritüeli kendisinin bile bilmediğini babasının nereden haberi olduğunu söyler. Bunty Kuşya’nı arayıp haber verdiğini söyler. Riya Kuşya’ya teşekkür eder.

 Mohit bir uçurtma alır ve uçurtmanın üzerine mesaj yazar. Keşke Preeti bunu okusaydı diyor. Amit ve Shivam uçurtma uçurur ve aileleri onlar için tezahürat yapar. Rani iyi uçurtma uçuruyorsun Amit beni al buradan uç diyor. Shivam, Nandu’dan uçurtma uçurmasını ister ve Nimmi’den Nandu’ya yardım etmesini söyler. Preeti, Nimmi’yi durdurur. Preeti Mohit’in uçurtmasını fark eder. Bir şeyler yapması gereklidir. Yoksa aile yeniden karışacaktır. Nimmi, Nandu’nun yardım edeceğini söylüyor. 

Nimmi, Nandu’yu över ve ondan o pembe uçurtmayı kesmesini ister. Preeti rahatlar ve Nimmi’ye sarılır. Riya uçurtma uçurur ve Shivam ona yardım eder. Mohit oraya gelir ve Preeti’yi görür. Preeti arkadaşıyla konuşmak için uzaklaşır ve Mohit elini tutar. Seni çok seviyorum der. Gitmesini istiyor, tüm bunlardan sonra ailem bana destek oluyor der. Nimmi onları görür ve yanlarına gelir. Preeti’den Mohit ile konuşmamasını ister. Riya dönerken Nimmi onları gizler. Mohit bağırır. Preeti, Mohit’in gitmesini ister. Nandu bakar. Mohit onu sevdiğini ve evleneceğini söyler. 

Düşman Başına 90. Bölüm Özeti

Shanti Sarla’yı arayıp bir an önce gelmesini ister. Yeni oyununu başlatacağını söyler. Raghav’ın aldığı hediyeleri ütüleyen Riya işlerini bitirir. Shanti tekrar fişi takıp Sarla’nın sarisinin yanmasını sağlar. Böylece Riya’nın kıskançlığını konuşacaklardır.

Yanmış sariyi ilk gören Kuşya olur ve bunun ne demek olduğunu sorar.

Riya özür dileyeceğimi söylüyor. Kaushalya, Shanti’den yarım saat önce özür dilediğini söyler. Riya sariyi gizler. Kuşya, Riya’yı sadece Nimmi’nin kurtarabileceğini söyler.

Kaushalya, Nimmi’den bu saree’yi iyi yapmasını ister, Shanti her an geri dönecektir. Riya, bence bunu Shanti’ye söylemeliyiz der. Nimmi hayır diyor, ona seninle alay etmesi için bir şans verme. Nimmi sariyi diker ve bazı tasarımlar yapar.

Shanti, Kaushalya’dan Sarla’nın sarisini almasını ister. Nimmi sari üzerindeki yanmış yamayı onarır. Preeti ve Riya ona yardım eder. 

 Mohit yolda çiçekleri görür ve Preeti’yi düşünür.Sharmili Pari’yi doktor komtrolüne götürür. Böylece Pari’nin hamile olmadığı ortaya çıkar.

Sarla içeri girer ve salıncağa oturur. Shanti onu durdurur ve sadece Riya’nın salıncakta oturacağını söyler. 

Riya sarileri getirir. Shanti özellile Raghav’ın aldığını Sarla’ya vurgular. Sarla sariyi çok beğendiğini söylerken Shanti iyi bakmasını ister. Kaushalya Nimmi ve Riya endişelenir.

Kuşya hemen itiraf eder. Shanti onu hemen azarlamaya başlar. Riya kendi hatası olduğunu vurgularken Sarla sariyi çok beğendiğini söyler. Shanti Sarla’nın açgözlülüğüne çok bozulur. Riya’nın evden gitmesine daha çok uğraşmak zorunda kalacağını söyler.

Shanti radyoda ilaçlama reklamı görür ve böceklerden bıktığını söyler. Shanti dışarı çıkınca Riya ilaçlama şirketini eve çağırır. Onlarda Shanti’nin odasını boşaltırlar. Shanti eve geldiğinde odasını bomboş bulur ve hakarete uğradığını Riya’nın odasını çalmaya çalıştığını söyler ve evi terk eder.

Düşman Başına 90. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Kaushalya Sarla’yı arar ve Shanti’nin orada olup olmadığını sorar. Sarla hayır diyor, bir şey mi oldu? Kaushalya, Shanti’nin evden ayrıldığını söylüyor, mahallede değil, senin evinde sanıyordum. Sarla şok olur ve Shanti’nin şimdi ne yaptığını düşünür. Kaushalya haşere kontrolünü anlatıyor.

Shanti bir guruyla tanışır. Bunun kolay bir yol olmadığını, birçok oruç ve zorlu görevler yapması gerektiğini söylüyor. Her şeyi yapacağını nerden başlaması gerektiğini sorar. Guru yalnız kalmasını ister.

Gelecek bölüm Shanti’yi Sadhvi’nin kıyafetleriyle görünce herkes şoke olacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın