Gökberk Demirci’den Klip Çekimi

Gökberk Demirci

Gökberk Demirci Kimin Klibinde Rol Aldı!

Yemin dizisinin finalinin ardından ünlü Oyuncu Gökberk Demirci gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. Sevenlerinin karşısına klip çekimiyle yeniden çıkmaya hazırlanan oyuncu 22 Temmuzu işaret etti.

Yemin dizisiyle birlikte geniş bir hayran kitlesine sahip ünlü oyuncu yeni bir projesiyle adından söz ettirmeyi başardı. Gerek yurt içi gerek yurt dışında azımsanmayacak derecede hayran kitlesine sahip.

Gökberk Demirci Kimin Klibinde Rol Aldı!

Gökberk Demirci ünlü şarkıcı Nalan’ın klibinde yer aldı. Nalan Tokyürek’in klibi 22 Temmuz’da yayında olacak.

 • Kızılcık Şerbeti 33.Bölümde Neler Olacak?

  Fatih Doğa’ya Seçim Yapma Şansı Bırakmadı!

  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Bu hafta sinir katsayınız oldukça yükselecek! Fatih ‘in sırıtışı ekrana yumruk attıracak cinsten. Pembe Fatih küçük Cemre’yi annesinden ayırıp gülücükler saçıyor! Saç baş yolduran bir bölümle daha baş başayız! Kızılcık Şerbeti 33.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 33.bölümde yaşanacaklar!

  Kızılcık Şerbeti 33

  Kızılcık Şerbeti 33.bölüm heyecanı bol bir bölüm olacak belli oldu! Yayınlanan 2 tanıtımda da Fatih’in yine insanı çıldırttığını gördük. Fatih, Doğa için seçim yapma şansı bırakmayacak.

  Özellikle Fatih ve Pembe aşırı derecede mutlulardır. Onların mutluluğu biz izleyenleri oldukça geriyor.

  Kıvılcımlar’ın evinde ise tam anlamıyla yas havası hakimdir. Kıvılcım ve Doğa avukatlarının yönlendirmesiyle velayet sonucunu değiştirmek için harekete geçecekler ancak tüm çabaları Fatih’in kumpaslarıyla geri tepecektir. Kıvılcım bu işte bir iş var diyerek avukatının satılmış olduğunu anlayacak.

  Evleneceğim yalanını söyleyen Alev, eski arkadaşı Rüzgar’la tesadüfen karşılaşmış durumu yaratmak için çabalayacak, ancak bunu sağlaması hiç de kolay olmayacaktır.

  Ömer ve Ertuğrul iş yaptıkları için tanışacak, sonrasında birlikte yapacakları Almanya gezisi sonucu yakınlaşacaklardır. Tanıtımda Ömer’i otel odasında bir kadının karşıladığını gördük. Umarız Ömer bir hata yapmaz!

  Nilay’ın ısrarıyla Pembe ve Nursema ona tesettür kutlaması düzenleyecekler, Lokanta’da yapılan parti Alev’in de gelmesiyle farklılıkların bir kez daha göz önüne serilmesine neden olacaktır.

  Doğa’nın avukatının gerçek yüzünü anlayan Kıvılcım, bu işi düzeltmek için Doğa’yla birlikte Ünallar’ın kapısına dayanacaktır. Doğa, Cemre’den kopamayacağını anlamıştır. Annelik iç güdüsüyle eve girmeye karar verir. Fatih çılgınlar gibi bir daha anneni görmeyeceksin diye bağırır. Kıvılcım’ın ise Doğa’ya karşı çırpınışları tüylerimizi diken diken ediyor. İkisi de anne ve yavrusunun peşinde! Oldukça duygusal bir sahne… Bu sahnenin de son sahne olacağını düşünürsek gelecek hafta daha heyecanlı olacak… Bakalım o evde kim kime kan kusturacak! Elinde Cemre kozunu tutan Fatih daha beter mi Doğa’nın üzerine oynayacak!

  Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

  Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…. ❤️

  Kızılcık Şerbeti 32.Bölüm İzle

  Kızılcık Şerbeti Oyuncuları Kimlerdir?

  Başrollerini Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün paylaştığı Kızılcık Şerbeti Show tv’de ekrana geliyor.

  Kızılcık Şerbeti Konusu

  İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır.

  Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

  Kızılcık Şerbeti Doğa

  Sıla Türkoğlu Kızılcık Şerbeti’nde Doğa karakterine hayat veriyor. Doğa kendi yaşam tarzı ve aile yapısına tamamen zıt bir aileye gelin gidiyor. İki aile arasında yaşanan sürtüşmeler olaylar masaya yatırılıyor. Doğa verdiği evlilik kararıyla annesini hüsrana uğratıyor. Doğa’nın annesi kıvılcım ise her şeye rağmen kızına desteğini esirgemiyor.

  Sıla Türkoğlu’nu Karamel Yapım imzalı Emanet dizisiyle tanıdık. Birçok fan kitlesine oyuncu bu diziyle ulaştı. Dizinin final yapmadan Sıla Türkoğlu’nun seti terk etmesi ise uzunca bir süre konuşulmuştu. Oyuncu mobinge uğradığını açıklamıştı.

  Kızılcık Şerbeti Kıvılcım

  Kızılcık Şerbeti Kıvılcım karakterini Evrim Alasya canlandırıyor. Kıvılcım dizide muhafazakar kesime oldukça mesafeli. İlk bölümde kapalı kadınlarla yaşadığı tartışmayla bunu belli etti. Kıvılcım’ın sınavı da Doğa’nın evlenmeye karar verdiği ailenin Kıvılcım’a taban tabana zıt bir aileyle orta yolu bulma çabasını ele alacak.

  Kıvılcım o kadar büyük konuştu ki yakında kendisi de o aileye gelin olup gidecek farkında değil. Çok sevdiği kızının biricik kaynanası yakında Kıvılcım’ın eltisi olacaktır.

  Evrim Alasya, Türk oyuncudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuğa ilk olarak 1999 yılında Pınar Çocuk Tiyatrosu’nda başlamıştır. Birçok farklı projede yer alan Alasya, asıl çıkışını Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yakalamıştır.

  Kızılcık Şerbeti Nursema

  Kızılcık Şerbeti Nursema karakteri Fatih’in ablası Doğa’nın da görümcesidir. Dizinin ilk başlarında Nursema’nın önyargılarının kırılışını izleyeceğiz. Nursema karakterini Ceren Yalazoğlu Karakoç canlandırıyor.

  1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ceren Yalazoğlu Karakoç, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü’nde eğitimini tamamladı.

  Televizyonda Beni Affet, Maria ile Mustafa ve Akıncı dizileriyle seyirciyle buluşan oyuncu tiyatroda Terapi Ötesi oyunu ile sahneye çıktı.

  Ceren Yalazoğlu Karakoç Beni Affet dizisinde hayat verdiği Kader karakteri ile tanınmış ve sevilmiştir. Osman Karakoç ile evlenmiştir.

  Kızılcık Şerbeti Alev

  Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev karakterini Müjde Uzman canlandırmaktadır. Alev karakteri Kıvılcım’ın kız kardeşi Doğa’nın da teyzesi rolünde. Alev ismi gibi olmadık yerde olmadık zamanda bulunarak genelde ateşi harlamasıyla biliniyor.

  Oyunculuk kariyerine 2008 yılında rol aldığı Paramparça Aşklar adlı diziyle başlayan oyuncu, 2010 yılında Kapalı Çarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl ve Kiralık Aşk gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer aldı. Son olarak Savaşçı dizisinde Üsteğmen Funda Turaç karakterini canlandırdı. Recep İvedik 2, Hadi İnşallah ve 8 adlı sinema filmlerinde de rol aldı.

  Kızılcık Şerbeti Anneanne

  Kızılcık Şerbeti’nde Doğa’nın anneannesi Sönmez Hanım karakterini Saliha Aliye Uzunatağan canlandırıyor. Kızını modern bir şekilde yetiştirmiş, Anadolu ve İslam kültürüne uzak bir hayat sürdürmüş ailenin büyüğüdür.

  Aliye Uzunatağan 24 Aralık 1951 tarihinde Çanakkale ilinde dünyaya geldi. Tiyatro, sinema oyunculuğu yanında aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Yönetmenlik yönü de bulunan Uzunatağan, uzun yıllar boyunca İstanbul Şehir Tiyatroları’nda çalıştı.  Uzunatağan, Çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almıştır. Sanatçı, seslendirme çalışmalarının yanı sıra, televizyonda Yüzleşme adlı bir programın sunuculuğunu yapmaktadır. Ayşecan Tatari’nin annesidir. Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filminde Semra Özdamar’ın seslendirmesini yapmıştır.

  Kızılcık Şerbeti Metehan

  Kızılcık Şerbeti Metehan aslında Ömer’in üvey oğludur. Aynı zamanda Kıvılcım’ında sorunlu öğrencisidir. Kızılcık Şerbeti dizisinde

  Metehan karakterine hayat veren yetenekli oyuncu Rahimcan Kapkap ‘tır.1998 doğumlu olan yetenekli oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam etmektedir. Sektöre yeni giriş yapan Rahimcan, oyunculuk alanında eğitim almaktadır. Tenis ve voleybol gibi sporlara ilgisi bulunan yetenekli oyuncu dans alanında da oldukça başarılıdır.

  Kızılcık Şerbeti Hangi Gün?

  Kızılcık Şerbeti cuma günleri Show Tv’de ekrana gelmektedir.

  Kızılcık Şerbeti Cast

  Barış Kılıç ( Ömer), Evrim Alasya (Kıvılcım), Sıla Türkoğlu (Doğa), Doğukan Güngör (Fatih), Müjde Uzman (Alev), Settar Tanrıöğen (Abdullah), Sibel Taşçıoğlu(Pembe), Rahimcan Kapkap ( Metehan), Aliye Uzunatağan (Sönmez anneanne)

  Aile dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor?

  https://dizihaberdunyasi.com/yuz-yillik-mucize-konusu-ne-yuz-yillik-mucize-oyunculari-kimler/

 • Kısmetse Olur Nihle Kopan Kimdir?

  Kısmetse Olur Nihle Kopan Kim? Nihle Kopan Kaç Yaşında?

  Kısmetse Olur Nihle Kopan kimdir? Kısmetse Olur Aşkın Gücü 2.sezona hız kesmeden devam ediyor. Kısmetse Olur yeni sezon yarışmacıları bir hayli merak ediliyordu. Eve yeni gelin ve damat adayları giriş yaptı. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Nihle Kopan. Kısmetse Olur Nihle Kopan kim? Kısmetse Olur Nihle Kopan kaç yaşında? Kısmetse Olur Nihle Kopan ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Nihle Kopan burcu ne? Kısmetse Olur Nihle Kopan kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Nihle Kopan instagram hesabı ne? İşte Nihle Kopan ile ilgili detaylar…

  Kısmetse Olur Nihle

  Kısmetse Olur Nihle19 yaşında. Abisiyle birlikte İstanbul’da yaşıyor. E ticaret yapıyor aynı zamanda öğrenci. Terazi burcu. Ciddi bir ilişki için geldiğini söylüyor. Evliliği 24 – 25 yaşında düşünüyor. En uzun ilişkisi 5 ay. Hosteslik okuyor.Anlayışlı kibar biriyle bir ilişki istiyor.

  Nihle isminin anlamı Allah’ın armağanı …

  Kısmetse Olur Buse Ünlü instagram hesabı

  Kısmetse Olur Buse Ünlü instagram hesabı “nihlekopan” . Şu an da 1244 takipçisi bulunuyor.

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Kim?

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Kadın Adayların İsimleri Aynur Gemici, Buse Ünlü,Hasret Şahin, Beyzanur Ateş, Rümeysa Öztürk, Dilara Pusa, Yeliz Sarıgül Kılıç, Leyla Kasapoğlu, Tatiana Polo.

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Erkek Adayların İsimleri Batuhan Berke Elma, Oğuz Kekin, Batuhan Taşarası, Mert Kılıç, Oğuzhan Çengel, Ozan Doğukan Nemsiz, Murat Karabacak, Onur Ateş, Görkem Işık

  Kısmetse Olur Lina Kimdir?

  Kısmetse Olur Rotinda Kim?
  https://www.youtube.com/watch?v=kqQ5klPycsY
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi

  Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi

  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.

 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma

  Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma

  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.

 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe

  Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe

  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın