İntikam Ateşi 57.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Salı

İntikam Ateşi 57

İntikam Ateşi 57.bölümde neler olacak? İntikam Ateşi 57.bölüm özetinde herkes birbirinin formun girip kandırıyor. Yamini Rithik’e yaklaşmaya çalışıyor!

Bölüm Shiv Mandir’de başlar. Shivanya, Rithik’in düşmanlarıyla yalnız olduğunu düşünmekten ve ona zarar vereceklerinden korkar.

Yamini’nin planı Rithik’in yerinde Shesha, Shivanya ikilisi ortada yokken Rithik’e yaklaşma avantajını kullanıyor. Rithik’e yaklaşmaya çalışıyor ama Shivanya tarafından bilgilendiriliyor ve Rithik ondan haberdar oluyor. 

Shesha’yı akıllıca kandırır ve onu yakalar ve onu Bel Patta denen bir şeyle kilitler. Yamini, Shesha’nın odada büyülendiğini öğrenir ve onu serbest bırakır.

 Amrita ve Kabir’in nişan töreni devam ederken, Shesha, Shivanya’nın karakterine son vermek için başı olduğu için Kabir’in şeklini alır. Bugüne kadar komada olan Viren, komadan çıktı ve Shivanya’dan intikam almaya kararlıdır. Shivanya, Rithik’in yerine geri döner ve odalarına doğru yola çıkar. Kabir bunu onu öldürmek için mükemmel bir fırsat olarak görür. O da Nevla formunda Rivanya’nın odasına yönelir. Shivanya daha sonra Mangtika’sının kaybolduğunu keşfeder ve onu aramaya başlar. Herkes birbirinin formuna girmiştir.

İntikam Ateşi 57.Bölüm Özeti


Rithik içeri girer ve “Shivanya!” der. Ve ona sarılır, o da karşılık verir. Nevla Kabir oradan ayrılmak zorunda kalır!O (Rithik) sarılmayı kırar ve “Senin Shesha olduğunu düşünmüştüm ama senin Shivanya olduğunu yüzüğünden öğrendim!” diyor. Devam ediyor, “Şaşa! Onu burada büyüledim, burada olmalı!”

Nevla çıkıyor ve şeklini Kabir’e çeviriyor ve kendi kendine “Bugün Altın Naagin’in sonuydu ama o Rithik zamanında geldi ve onu kurtardı!” diyor.
Ramya gelir ve aşağı inmesini ister. O da kabul eder ve ikisi de alt kata doğru giderler.

Öte yandan Amrita, Kabir’in şeklini alan Shesha ile otururken görülüyor! Amrita sarılmak ister ve Shesha aka Kabir ona sarılır, Shesha düşünür, “İnsanların aşkta yapması gereken, hatta kızlara bağlı kalması gerekir Ugghhh!!!’ Sarılmayı keserler. Amrita, gerçek Kabir’in Ramya ile aşağı indiğini fark eder. Gözlerine inanamaz, ayağa kalkar ve yüzünü karşı tarafa dönerek “Sana o kadar aşığım ki her yerde seni görüyorum!” der.
Shesha gerçek Kabir’i görmek için döner ve oradan kaçar, Amrita onun gittiğini görmek için geri döner ve “Nişanlım da Naagin midir?” diye düşünür.

Öte yandan Rithik, Shivanya’ya, “Sana söz veriyorum, bundan sonra seni koruyacağım, bugüne kadar sen beni korudun, şimdi seni düşmanlarımızdan korumak benim görevim” diyor.

Shivanya, “Bu yüzüğü al Rithik! ,

Onu durdurup daha çok ihtiyacın olduğunu söylediğinde yüzüğü çıkarıyordu.

Öte yandan Amrita, Kabir ile poz veriyor ve selfie yapıyor

Bu sırada Shivanya, Rithik’i bir köşeye götürür ve “Kabir bir Nevla’dır, Shesha ve ben onu öldürdüm ve…”
diyor Rithik, “Ve onu pencereden düşürün! ”

Shivanya şok olur ve bunu nereden bildiğini sorar.

Shesha’ya dönüşür, Shesha’nın Rithik’ten olduğu ortaya çıkar.

Shesha, “Eğer birine Kabir’den bahsedersen büyük bir tehlike olurum! ”

Shivanya’nın şok ama gergin yüzünde ekran donuyor!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…
 • Divane Gönlüm Dizisi Başlıyor!
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!

Bir yanıt yazın